x

מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

נושא: מאנדיי MNDY

מאנדיי MNDY

אשמח לשמוע את דעת החכמים על המניה
    אחרי שחזרה לעצמה מהנפילה של נובמבר היא רק מדשדשת

MNDY

שער: 189.20 דולר

מגמה ראשית דובית. רק מעל 250 דולר תחשב השתנות לשוריות בכיוון 330 דולר. לפי המתנד קיים מעבר ללונג עם מכפיל רווח של 574-.

====================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות
    נערך לאחרונה על ידי חיפושית כחולה, 16.12.2023 בשעה 09:23

חיפושית מה דעתך על המניה היום, בבקשה?

MNDY

שער: 219.18 דולר

ברמה השבועית המגמה הראשית שורית. אחרי שהמניה בחנה רמות התנגדות ב-240 דולר וב-236 דולר אך עדיין על קצה תנועת הלונג. לגרף יש תכונה של מעבר לשורט בכיוון מחיר מטרה של 160 דולר. ברמת ניתוח ארוכה לחודשים רבים קדימה, הגרף שואף לרמת מחיר באזור ה-420 דולר.

==============
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות