x

עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 22

נושא: הנפקת חברת שיאומי מסין Xiaomi

היי חיפושיתאפשר בבקשה ניתוח עדכני?

חברת שיאומי

סימול: 1810 בהונג קונג

המגמה הדובית מדשדשת בגזרת השורט עם נטייה למעבר ללונג.

שלום חיפושית האם המניה צפויה להיפגע בעיקוב הדיווח כי שיאומי מאזינה לבעלי הניידים?
    נערך לאחרונה על ידי גרוס, 04.05.2020 בשעה 14:09

חברת שיאומי

לפי הגרף השנתי השפעות המשבר העולמי כנראה נוגע גם בגרף החברה. תנועת הלונג לפי מתנד ה-MACD הגיע לקצה והמרווח הצטמצם מאוד. מתנד ה-RSI ב-41% והוא מכוון מטה בגזרת השורט השבועית. מחזורי המסחר קטנים ומאבדים מעוצמתם. ממוצע נע 50 ממשיך השיפועו החד מטה

בגרף השבועי תנועת השורט מאמצע מרץ
    ומחזורים הקטנים באופן משמעותי.

==============================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה

היי חיפושית,
    מה חדש במניה?

שלום חיפושית,
    האם לדעת זמן טוב להיכנס?

חברת שיאומי

שער: 20.50 $

הגרף נוטה לחדש את הצמיחה, אלא שהמתנדים עוד לא הפכו שוריים באופן מוחלט. מתנד ה-RSI באיזור הגבולי בין שורט ללונג, מתנד ה-MACD מצמצם את גזרת השורט אך טרם עבר ללונג. הממוצעים הנעים עוד לא לונגים ולדעתי יש לעקוב מקרוב אחרי המתרחש בהתנהגות הגרפים במיוחד שהמחזורים קטנים מיום ליום.

=========================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על
    אחריותו בלבד
    . אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה

חברת שיאומי

שער: 31.95 $

המגמה הראשית שורית, בגרף אכן נראית אתנחתא מסוימת אולי מהנושאים באמריקה בעיקבות הכנסתה לרשימה השחורה בכל מקרה הגרף מסמן כנראה כעת התחדשות אימון המשקיעים. אחרי הנגיעה בממוצע 50 שב ועולה הגרף. מתנד ה-RSI שב לגזרת הלונג

===================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

שלום חיפושית,
    האם המניה עדיין שומרת על מגמה שורית?
    תודה.

חברת שיאומי

שער: 27.80 דולר הונג קונגי

המגמה השורית נותרה בעינה למרות התנועה המדשדשת של הגרף. מתנד ה-RSI נע במעומעם באיזןר הלונגי ומתנד ה=MACD סיים תנועת שורט ועדיין אין כוונה ברורה בהמשך.

=========================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות