x

מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

נושא: Melco International Development Ltd HKG:0200

Melco International Development Ltd HKG:0200

Melco International Development Ltd

סימול: 200

שער: 26.60 דולר הונג קונגי

כמות מינימאלית לרכישה: 1000 יחידות

מובילה עולמית בתחום הפנאי פיתוח משחקים קאזינו ובידור במקאו וברחבי אסיה. לחברה פעילות גם באתרים כמו קפריסין פיליפינים יפן וכו'. החברה מהראשונות בהונג קונג כשנוסדה ב- 1910.
    200.jpg
    =================================================

אין לראות בנאמר המלצה לרכישה או למכירה של נייר ערך.
    הכותב עשוי להחזיק בני"ע בהם עסקה הודעה זו

Melco International Development Ltd

שער: 20.00 דולר הונג קונגי

גרף החברה בן 10 השנים מראה תחילתה של תמורה וסיכויי צמיחה עם סיומו של מהלך שורטי (לפי ה-MACD) וצמיחה מינורית ומדודה של מתנדי הסטוקסטי וה-RSI. החברה שמפעילה משחקי קאזינו ובתי קאזינו באסיה ואירופה - מקאו, פיליפינים, ובקפריסין (שאמורה להיפתח ב-2021), ומכוונת למדינות מרכזיות נוספות.

============================================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

חיפושית אשמח לקבל עדכון
    ואיפה לשים סטופ?

Melco
    International Development Ltd

שער: 14.58 דולר הונג קונגי

הגרף השבועי מביע את המשבר בענף. תנועת הלונג השבועית נוטה להסתיים ומתנד ה-RSI כבר בתוך גזרת השורט. מתנד ה-OBV מציין את הירידה הנפחית במחזורים והתנועה השורטית. הסטופ כעת ברמת ה-13 דולר הונג קונגי. כשהמגמה הראשית דובית.

============================================

הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על
    אחריותו בלבד
    . אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות