x

עמוד 3 מתוך 6 ראשוןראשון 12345 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 30 מתוך 58

נושא: אסטרטגית אפריל - דיון !

ציטוט פורסם במקור על ידי אלפיון צפה בהודעה
    צד הפוט כנראה מיצה את עצמו-לא כדאי להרים בסטרייק 1-2 ללמעלה?
    אולי הפעם?

אני שוב מעלה את השאלה ששאלתי בפקיעה קודמת

מדוע לא להכנס עם צד הקול לפקיעה?

ממה נפשך-אם השוק ימשיך לעלות ופקיעה 1550

נוכל לכתוב את השבוע העוקב בסטרייק אחד יותר גבוה
    אם תהיה פקיעה חזקה למטה המרווח הכתוב יהיה פחות מ 3000

בכל מקרה הסגירה נעשתה ב ב3000 ניצול מלא

יותר מזה לא היה ניתן להפסיד

אך כששחקן מבצע גלגול -הדבר מבוצע

אגב אני ב 10 יחידות איסטרטגיה

הפעם התארגנתי להשאר עד שהאיסטרטגיה תעבור לרווח

מה שלא האמנתי בפעם הקודמת-אחרי קניה של פוט 1420 ב 3500 ושחיקה ל 1200

עם הפסד צבור של 5000 שח בקולים

אכן, לא ברור. במיוחד שיש פוט כתוב ב-1530 שהולך לפקיעה... במקרה (הלא סביר, אמנם) שהפקיעה מתחת ל-1530, לפחות את מה שתפסיד על הפוט תקבל חזרה על הקול.

מה שלא ברור למה בכלל סוגרים את הקולים כאשר : 1. תמיד בקולים עמוק בכסף לא נשיג מחיר אופטימילי , 2. מה שיש לנו כאן זה קופסא עם מחיר ידוע מראש שלא ישתנה מחר בשום ערך פקיעה שהוא.
    לסגור (לגלגל רק את צד הקולים) זה הימור פרופר שהמדד ירד (למה?)
    אפשר היה דווקא בבוקר לגלגל את הפוטים , במחירים כאלה של בערך 200 שקל (שזה כנראה מה שנגלגל מחר) ביום רביעי יש תמיד השפעה גדולה של התטא והינו מרויחים מכך
    יש לנו כבר שבועות אסטרטגיה מאוד לא סימטרית בצד אחד קול כתוב של כ 3000 שקל ומצד שני פוט כתוב של כ 200 שקל. גם אם רוצים דלטה שלילית הייתי מאזן יותר ומרחיק את הקולים למעלה

האסטרטגיה הזאת מופסדת כרגע קרוב ל- 300 אחוז (שזה שווה ערך לרווחים של שנה שלמה) ובמושגים כספיים זה כמעט שווה ערך לרווחים של שנתיים . הסיכון בכתיבה עמוקה בכסף עלול להגדיל את ההפסד עוד ועוד . נכון , ההנחה היא שמתישהו יבואו הירידות , אבל את זה אפשר להניח גם כלפי אסטרטגיה חדשה לגמרי . כמו כן , גם בירידות חדות יידרש זמן רב והרבה הרבה מזל כדי לסגור אותה ללא הפסד (כמו בפעם הקודמת , אבל הרבה יותר מזל , בגלל גודל ההפסד) . אולי עדיף להניח לאסטרטגיה ולפתוח חדשה ?

משתמש מכור
    שם פרטי
    גבעתיים, ישראל
    אני חושב שכל השיטה הזו לא ממש עובדת לטווח ארוך. ניהול אסטרטגיה stand aloneבצורה ששחקן מנהל ואנחנו מבצעים לא מביא רווחים לטווח ארוך.
    .

מה כן יכול להיות יותר פרקטי??
    ניהול תיק של נניח 100k
    עם יעד חודשי או שנתי, וניהול סיכונים שיאפשר לנו ללמוד איך באמת מרוויחים בטווח ארוך
    סביר להניח שאני צודק,
    אבל מאוד יכול להיות שלא...

100 פעם היינו במצב הזה ו 100 פעם יצאנו ממנו. זה לא 300 אחוז ולא רווח של שלנה שלמה ולא כלום
    אם אתה מסכן את אותו סכום כל פעם.מאוד פשוט ורווח כמעט קבוע אז פעם בשנה מזיעים לא נורא

לא מדוייק בכלל
    שאתה סוגר אסטרטגיה אז אתה סוגר ב 10-20% רווח שזה 300 ש"ח +/-

באסטרטגיות שאנחנו מושכים יש כבר הפסד של מעל 5000 ש"ח שזה שווה ערך ל 20 אסטרגיות רווחיות

מנסיון לאורך זמן זה עובד אבל זה פשוט לא מתאים לכל אחד במיוחד לכאלה כמו סטיבן שגם לא מבצעים וגןם מתלוננים
    ובסוף כשיש רווח הוא לא כותב כלום.צריך סבלנות ולא לעשות בסכומים שהולכים וגודלים ולא להתלהב מרווח של חודש לבדוק
    סוף מה עשה בתיק וברור שכנראה זה לא יהיה הגבוה שנתי אבל זה עדין המון

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות