x

מציג תוצאות 1 עד 9 מתוך 9

נושא: תעודת סל - על מדד מצרים EGPT

תעודת סל - על מדד מצרים EGPT

תעודת ETF מצרים EGPT

שער: 39.66 דולר

קווי המגמה יצרו תעלות שוריות של צמיחה.הגרף נע מעל הממוצעים הנעים 200 ו-250 ימים ז"א המגמה חיובית היטב. מתנד ה-MACD במגמת פתיחת מרווחים באופן ששומר על המשך הצמיחה בגרף.
    במבט מעט יותר ארוך המגמה עדיין דובית ויש מספר התנגדויות לעבור ולמעשה רק מעל שער 45 דולר המגמה הראשית תהפוך לשורית. הגרף שואף להיפוך ברמת שער 55 דולר אך עלול לסגת עד שער 36 דולר.
    egpt 060418.png
    ================================================

אין לראות בנאמר המלצה לרכישה או למכירה של נייר ערך.
    הכותב עשוי להחזיק בני"ע בהם עסקה הודעה זו.

ואוו חיפושית, מאוד אוהב את הגרפים והניתוחים שלך !
    אני אשמח לקבל ניתוח מעודכן ויעד כניסה

תעודת ETF מצרים EGPT

שער: 23.74 דולר

הגרף הנוכחי מראה ירידה מרמת ה-40 דולר ל-24 דולר. הצמיחה המדורגת בכיוון שער 33 דולר. מהגרף והמתנדים עולה תנועת שורט ב-MACD ותנועה בגזרת השורט לפי ה-RSI. תחילת מגמה שורית מעל שער 30 דולר. בגרף הארוך נראית התגברות במגמה הדובית.
    EGYPT 16-7-20.png

============
    אין לראות בנאמר המלצה לרכישה או למכירה של נייר ערך.
    הכותב עשוי להחזיק בני"ע בהם עסקה הודעה זו.

תודה רבה חיפושית,
    אשמח לעדכון בבקשה.

תעודת ETF מצרים EGPT

שער: 25.97 דולר

בגרף רב שנתי נראית היטב המגמה הדובית בכל טווחי הזמן. בטווחים הקצרים יש ניסיון לצמוח לאיזור ה-39 דולר. לידיעה מעל שער 34 דולר עשויה המגמה הקצרה להפוך שורית לזמן מסוים. בכל מקרה בטווח הארוך כדי חודשים קדימה הכיוון דובי לאיזור השפל של 17 דולר.
    EGPT (1).jpg

======================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

חיפושית, תודה רבה על הניתוח.
    אשמח לדעתך לגבי המדד כעת.

תעודת ETF מצרים EGPT

שער: 24.84 דולר

הגרף שומר על המגמה הדובית. מגמה זו עשויה להשתנות לשורית רק בעליה מעל 28 דולר. מתנד ה-MACD בתנועת שורט שבועית, מתנד ה-RSI בגזרת השורט וברמה של 45%. הסטוקסטי במכירת יתר מתחת ל-20%.
    EGPT.png
    ========================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

תעודת ETF מצרים EGPT

שער: 18.5 דולר

מגמה ראשית דובית, בשנת 2010 המחיר עמד על 64 דולר, ב-2014 שב ועלה הגרף לרמת ה-63 דולר ומתקופה זו התנועה דרומית עד 18.5 דולר רמתו הנוכחית. קיים סיכוי לפריצה לתנועת לונג באיזור רמת המחיר 11 דולר. היפוך מגמה לשוריות רק מעל שער של 24 דולר.

===============
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

תעודת ETF מצרים EGPT

שער: 21.94 דולר

לפי הניתוח המגמה הינה דובית ורק מעל שער 24 דולר עשויה להפוך שורית. תנועת הלונג מכוונת לרמת שיא של 32 דולר.

===========================
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות