x

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 12

נושא: חברת דלק - DK

חברת דלק - DK

חברת דלק - DK

שער: 42.90 דולר

על פי גרף החברה המגמה שורית ואף זוכה לעדנה כשהצמיחה מתמידה.
    הגרף נע מעל ממוצעים נעים 200 ו-250 ימים. היפוך מגמה יכול להתרחש רק מתחתל-20 דולר כך שהמרחק גדול.
    dk 060418.png
    הגרף מגלה אפשרויות להיפוך באיזור ה-75 דולר.

================================================== =======

אין לראות בנאמר המלצה לרכישה או מכירה של נייר ערך.
    הכותב עשוי להחזיק בני"ע בהם עסקה הודעה זו.

חברת דלק - DK

שער: 44.28 דולר

המגמה השבועית שומרת על איתנותה בינתיים.
    המגמה מכוונת בכיוון שער 75 דולר אך עלולה לתקן בכיוון 41 דולר.
    dk 140418.png

================================================== =======
    אין לראות בנאמר המלצה לרכישה או מכירה של נייר ערך.
    הכותב עשוי להחזיק בני"ע בהם עסקה הודעה זו.

חברת דלק - DK

שער: 59.59 דולר

הצמיחה הטובה ניכרת בכל המתנדים ובשוריות איתנה
    DK.png
    ================================================== ===============
    אין לראות בניתוחים ובהסברים אלה עצה ו/או המלצה לרכישה או מכירה של ני"ע או תעודת סל כלשהי בארץ ו/או בחו"ל. כל הפועל בהסתמך על ניתוחי והסברי ו/או תוכנם אחראי באופן בלעדי לכל נזק ו/או הפסד שייגרם לו.

חברת דלק - DK

שער:50.00 דולר

הצמיחה בגרף החברה נראה טובה.אלה שלאחרונה נראה תיקון מסויים שעשוי להגיע עד תמיכה באיזור ה-38 דולר לפי הניתוח הטכני.מתנד ה-RSI כעת בגזרת השורט באיזור הגבולי.
    dk.jpg
    בכל מקרה המגמה הראשית שורית ורק בירידה משער 30 דולר עלולה להפוך דובית.

אין לראות בניתוחים ובהסברים אלה עצה ו/או המלצה לרכישה או מכירה של ני"ע או תעודת סל כלשהי בארץ ו/או בחו"ל. כל הפועל בהסתמך על ניתוחי והסברי ו/או תוכנם אחראי באופן בלעדי לכל נזק ו/או הפסד שייגרם לו.

חברת דלק - DK

שער:36.71 דולר

המגמה השבועית הראשית דובית. רק עליה מעל רמת שער של 41 דולר עשויה להפוך טווח זה לשורי. כרגע יש שאיפה להיפוך ברמת ה-20 דולר. לפי מתנד ה-FORCE טרם הסתיימה יציאת ההון. המתנד מראה כניסה למהלך לונגי שרק בימי המסחר הבאים נבחן את עוצמתו.
    dk.png

חברת דלק - DK

שער:22.19 דולר

שער מניית חברת דלק והמקביל התנהלות שערי הקרוד אויל בניתוח קווי המגמה וממוצעים נעים
    dk crude 8-5-20.jpg
    ================================================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

מה הולך חיפושית?
    נראה שיש באזז חזק סביב מניות הדלק , האם היא הגיעה להתנגדות?
    ומה אתה חושב על מניות הדלק באופן כללי ..
    אני צריך איזה ניתוחון קטן אם אפשר , אודה מאוד !

לשימחתי חיתנתי בסוף שבוע שעבר בת במתכונת מצומצמת ולכן התעכבתי במענה
    חברת דלק - DK

שער:16.39 דולר

להבנת הגרף ותנועת העמודות הלכתי אחורה ואני מעלה גרף בן 3 שנים בעמודות שבועיות. המגמה הראשית דובית ורק מעל 25 דולר תשוב לשוריות. לפי הניתוח הגרף מתכוון לבצע היפוך חזרה באיזור ה-10 דולר. שירטטי קו התנגדות יורד וקו תמיכה מלמטה ונראה לפחות שמתקבל איזה משולש. ברגע שהעמודות יחצו את קו המגמה היורד יש סיכוי והצמיחה תיבנה. בינתיים מתנד המגמה RSI מדשדש בתחומי השורט ברמת ה-40% וה-MACD מדשדש בתנועת לונג דלילה הסטוקסטי צולל לאיזור המכירת יתר ורק כשיעלה מעל 20% זה יחשב שיש התחדשות של בניית צמיחה.
    dk.png
    ===========================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

תודה רבה על ההתייחסות חיפושית !
    ומזל טוב לחתונת הבת .

תודה על הברכות !

חברת דלק - DK

שער:17.38 דולר

העמודות ממשיכותאת התנועה בתוך המשולש בין קווי המגמה התמיכה וההתנגדות. כעת יש ניסיון שבועי לתחילת צמיחה ע"פ הסטוקסטי שהוא יוצא מעל ה-20% ומצד השני העמודות מושכות לרמת ה-10 דולר.
    DK.png
    =======================

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות