x

עמוד 8 מתוך 12 ראשוןראשון ... 678910 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 71 עד 80 מתוך 111

נושא: אסטרטגית דצמבר - דיון !

ערב טוב
    לא עשיתי את האסטרטגיה,אבל מעניין ומאתגר לראות את ההתמודדות ושיתוף המחשבות של החברים.שאלה לי אליכם ההיסטוריה/סטטיסטיקה תמיד חוזרת,אפקט העדר-ריקי כהן יותר חזק מכוחות השוק עד.......למה להמשיך ללכת ראש בקיר?אין לכם פחד שיברח לסקוויז?גילוי נאות אני בלונג מתמשך עם סטופים ברזל.מעניין אותי אלפיון היקר מאיפה הביטחון שלא יעבור 1540?הייתי שמח להבין ,אולי אני מפספס משהו.....
    מאחל לכם הצלחה

ציטוט פורסם במקור על ידי moran1979 צפה בהודעה
    ערב טוב
    לא עשיתי את האסטרטגיה,אבל מעניין ומאתגר לראות את ההתמודדות ושיתוף המחשבות של החברים.שאלה לי אליכם ההיסטוריה/סטטיסטיקה תמיד חוזרת,אפקט העדר-ריקי כהן יותר חזק מכוחות השוק עד.......למה להמשיך ללכת ראש בקיר?אין לכם פחד שיברח לסקוויז?גילוי נאות אני בלונג מתמשך עם סטופים ברזל.מעניין אותי אלפיון היקר מאיפה הביטחון שלא יעבור 1540?הייתי שמח להבין ,אולי אני מפספס משהו.....
    מאחל לכם הצלחה
    נשארו יומיים 1540 עדיין מהווה משוכה
    בכל אופן-אני מחר מקבע רווח לתיקון של האיסטרטגיה על ידי קנית קול 1530-כזכור קיבלנו 2000 שח על הכתיבה-אם יפקע 1520+- בסדר -אם יפקע 1540 ומעלה הרווח המסויים מקובע גם

לפקיעת האופטימים 1550

תודה אלפיון,מרתק .הצלחה

חברים , לדעתי זה לא ממש ישנה אם הפקיעה תהיה 1530 או 1540 , אני לא מזלזל חלילה בעוד 1000 ש"ח לכאן או לשם , אבל כך או כך האסטרטגיה הזאת כבר מופסדת 6000 ש"ח והיא אבודה .האם לא כדאי להכריז רשמית על סגירתה ולפתוח אסטרטגיה חדשה יותר ריאלית ?

לא נכון לסגור אסטרטגיה שאתה 20 נקודות מפקיעה מאוד טובה.

ציטוט פורסם במקור על ידי סטיבן הוקינג צפה בהודעה
    חברים , לדעתי זה לא ממש ישנה אם הפקיעה תהיה 1530 או 1540 , אני לא מזלזל חלילה בעוד 1000 ש"ח לכאן או לשם , אבל כך או כך האסטרטגיה הזאת כבר מופסדת 6000 ש"ח והיא אבודה .האם לא כדאי להכריז רשמית על סגירתה ולפתוח אסטרטגיה חדשה יותר ריאלית ?

בכל מקרה היא "תגולגל" לחודש הבא וכנראה עוד חודשים רבים קדימה. קוראים לזה גלגול אבל זו בעצם סגירה ופתיחה של חדשה. גלגול זה סתם שם בשביל לא לרשום הפסד.
    אני לא באסטרטגיה הזו ובדר"כ עובד לבד וכאשר מפסיד אז מפסיד. סוגר בהפסד ופותח חדשה. בסוף אנחנו לא אמורים לספור הצלחות אלא כסף ואין בעיה להודות בהפסד פה ושם כל עוד הסה"כ הוא חיובי.

ממש לא ,
    האסטרטיות החודשיות הן ארוכות טווח .
    מי שנמצא בה בהפסד , מעוניין לכסות אותו . אסטרטגיה חדשה שנפתחת , מגיעה לסיומה עם 25% רווח או פחות ,שזה בד"כ פחות מ 500ש"ח לאסטרטגיה , שזה פחות מ 8% מההפסד הנוכחי, אותו יש לכסות .
    האסטרטגיה מגולגלת משבוע לשבוע , אתה יכול להכנס לגלגולה החדש ביום רביעי או חמישי .
    בהצלחה .

איפה ראית 6000 שח הפסד?בפקויעה 1520 ההפסד יורד מתחת ל 3000 שח
    ב 1530 תחום סביר ההפסד 4000 שח
    גלגול הקול ברווח של 1000 שח לפברואר
    עם תקבול כתיבה של מעל 2000 שח
    יתחיל להחזיר הפסדים

אלפיון - תבדוק שוב את החישובים שלך . במקרה האופטימלי בפקיעה מדויקת בול על 1520 - תקבל הפסד מצטבר 3690 ש"ח . (וזה הרי לא יקרה - אף אחד לא יהמר ויישאר עם אסטרטגיה פתוחה ויתפלל לפקיעה מדויקת כזו...) . בכל פקיעה אחרת - ההפסד עולה ... למשל בפקיעה 1530 - תקבל הפסד מצטבר 4690 ש"ח . ואם חלילה תכנסו לפקיעה ב- 1540 אז תקבל הפסד מצטבר 5690 ש"ח וכו' . אם אתה חי באשליה שאפשר תוך חודש חודשיים להחזיר הפסדים של 6000 ש"ח , אז למה שלא נעשה רווח כזה בכל אסטרטגיה חודשית ? פשוט מאד , כי הנסיון להחזיר מהר הפסד כבד פירושו המעשי הוא הגדלת ההימור המסוכן . אפשר לנסות להרוויח יותר - אבל אפשר גם להגדיל עוד יותר את ההפסדים . לדעתי צריך לפחות שנה מוצלחת שלמה כדי להחזיר את כל ההפסד באופן שקול - אז לשם מה לגרור את האסטרטגיה ? פשוט נכריז עליה כמופסדת ונתחיל דף חדש .

בפעם האחרונה שהיה הפסד כזה (אמצע 2013) לקח כשנתיים לצאת מזה.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות