x

עמוד 10 מתוך 12 ראשוןראשון ... 89101112 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 91 עד 100 מתוך 111

נושא: אסטרטגית דצמבר - דיון !

העיניין הוא כזה
    האסטרטגיה נפתחה במדד 1438 (100 נקודות פחות !!!)

ותמיד בדלתא שלילית

זו הדרך של שחקו מעוף , תמיד דלתא שלילית כי עם השוק יורד אז הסטיה תעלה ואם השוק עולה הסטיה תרד ויקזז מההפסד של הכוון
    הבעיה שאנחנו כבר חודשים בסטיה סופר נמוכה שיכולה לעלות רק אם יהיה תיקון חזק למטה ואין לה לאן לרדת אם השוק עולה

התחלנו מכתיבה של קול 1450 , גלגלנו מספר פעמים לאותו קול אבל שבוע הבא,
    אחרכך גלגלנו לקול 1460
    אחרכך 1500 ,
    ואחרכך קול 1510 פעמיים ואחרכך כבר קול 1520 ו 1530
    אני חשבתי שכשהמדד פרץ את 1500 היה צריך לעשות סויץ בראש ולעבור לדלת חיובית והלכתי לאסטרטגיה הכי פשוטה שיש מרוח עולה עם תקבול בצד הפוטים שלקחה אותי ל 1545 (לא אתמול אלא בתחילת ינואר) שם סגרתי
    באסטרטגיה של שחקן תמיד נגררה אחרי המדד עם גלגול קולים וקידום פוטים שאומנם הביאו לתקבול נוסף אבל קטן מההפסד של הקולים
    טעות נוספת של האסטרטגיה (לדעתי) היה כניסה לפקיעה שהביאה להפסד גדול (זה היה פעמיים)

כך שמבחינתי אני מסכים עם malcishua עדיף לסגור ולהתחיל אסטרטגיה חדשה לפי הנחות חדשות
    ובכל מקרה היו המון אסטרטגיות לאורך השנים האחרונות שהרוויחו יפה מאוד כך שההפסד הזה אני לוקח אותו בתור שכר לימוד ולקח
    נערך לאחרונה על ידי casio, 26.01.2018 בשעה 11:49

שחקן ,
    הנה הגיעו הירידות , אך אנו חסומים עם put1540 כתוב , מה עושים ?.

ציטוט פורסם במקור על ידי refaelandroid צפה בהודעה
    שחקן ,
    הנה הגיעו הירידות , אך אנו חסומים עם put1540 כתוב , מה עושים ?.
    עוברים לשבועי העוקב עם 2 הצדדים -בכל אופן סגירת נשבועי הקרוב

יסגר ברווח======התקבול של 2 האופציות השבועיות נתן מעל 1000 שח

ציטוט פורסם במקור על ידי ilanfishman צפה בהודעה
    ככה אנשים נמחקים
    כל האנשים שעשו את כל האסטרטגיות , נגיד מתחילת השנה והרוויחו 300 , 400 שח בכל אסטרטגיה לאט לאט העלו כמיות
    בכל פתיחת אסטרטגיה חדשה
    ומספיק שהם פתחו את האסטרטגיה הזאת בחצי כסף מהתיק שלהם אז האסטרטגיה נסגרה ע"י הבנק או בית ההשקעות
    במקרה הטוב
    הרבה כסף על עמלות ומחירים גבוהים יותר בפתיחה

מה שנכון לעשות בכל אסטרטגיה לכתוב אזהרה כמו על סגריות
    שיש מצב שתאבד את כל הכסף שלך ואת כל הזמן הפנוי שלך (בציפייה להיפוך מגמה )

כמו בכל הימור , אין לדעת מה יקרא
    לפני שנתיים הייתה אסטרטגיה שהפסידה הרבה יותר

מסקנה תזהרווווווווו ותסכנו אחוז מאוד קטן מהתיק שלכם באופציות אחרת האופציה היחידה שתהיה לכם היא להצטער
    המענין הוא=כשאתה עם יחידת איסטרטגיה אתה מרוויח את ה 300-400 500 שח אבל דווקא כשאתה מגדיל אותה -אז אתה חוטף

כמו יד נעלמה שעוקבת אחריך מתי שאתה מגדיל

ציטוט פורסם במקור על ידי אלפיון צפה בהודעה
    המענין הוא=כשאתה עם יחידת איסטרטגיה אתה מרוויח את ה 300-400 500 שח אבל דווקא כשאתה מגדיל אותה -אז אתה חוטף

כמו יד נעלמה שעוקבת אחריך מתי שאתה מגדיל
    הדבר הנכון לעשות הוא לרכוש אסטרטגיה אחת לכל 20Kש"ח + , ואז יש לך מספיק אוויר להתמודד עם הפסדים .
    האסטרטגיות כאן נפתחות עם take profit של 300-500ש"ח בממוצע , אבל אין להן סטופ לוס ע"י שחקן .
    לדעתי להבא , יהא מאוד נחמד מצד שחקן אם יגדיר גם סטופ לוס לאסטרטגיות שנפתחות .
    נערך לאחרונה על ידי refaelandroid, 01.02.2018 בשעה 18:37

שבוע טוב למישהו יש זירו של האסטרטגיה,מאחל לכם מחר נחת תודה

מקווה שמישהו הקשיב לי...עשו סיבוב מ 1404 ל 1555...ריבאונד מתחייב לאזור 1470. ומי כמונו יודע שהם מתים על תחילת שנה בכדי לעשות בלאגן....אני באופן אישי מימשתי את המירווח היורד ומכרתי את הפוטים היום בבוקר אחרי שדגרתי עליהם חודש....

לפי מה שהבנתי אתה ידעת שיעלו לכיוון 1555 ויחזרו ל1470. אני ממש לא ידעתי זאת. אתה נביא

צריך להיות נביא כדי להבין שאחרי עליה כלכך חזקה צריך להיות מימוש?
    ניתוח קטן : 1. מדד הבנקים בשיא הגיע כבר ל 2000 -איתו הם מעלים את השוק ...כמה כבר יוכלו להשתמש איתו?
    2. וול סטריט בשיאים וכאן בקושי זזו ...עלו בכח ממש. מעוף היה להיות ב 2000 מזמן....
    3. אחרי עלייה של 120 נקודות מתבקש תיקון של חצי מהעלייה. במקרה שלנו הם הגיעו אפילו ל 150 נקודות. אחכ יש תיקון. השאלה היא התיזמון...
    4. סחורות- למרות השיאים בוול- הסחורות ממשיכות לטפס.

וחוצמזה- שוב...תחילת שנה הם אוהבים כדי לעשות בלאגן....להשחיל את כולם. כמו שעשו היום....

אני לא נביא. אני חי את עולם הנגזרים 10 שנים... יום טוב!!

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות