x

עמוד 2 מתוך 12 ראשוןראשון 1234 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 111

נושא: אסטרטגית דצמבר - דיון !

גם אני קצת חששתי מהעניין אך נראה כי נלקח בחשבון בעת פתיחת האסטרטגיה

• ציבור – בחודש הקודם זיהינו האטה. גם בחודש הנוכחי אנו רואים בלימה מסוימת אבל עדין אין מדובר בפדיונות ויתכן וכל אגדות ראלי סוף שנה ידחפו שוב הכסף. בשורה תחתונה יש תמיכה קלה למעוף בממוצע 1-3 נקודות ביומי.

ראלי סוף שנה הוא יותר מסתם אגדה:
    עשרות אלפי עצמאים נוהגים להשלים את הפקדותיהם לקרנות הפנסיה, ביטוחי המנהלים וקרנות ההשתלמות לקראת תום שנת המס, כדי לזכות בהטבות מס.
    הקופות חייבות להתכסות בבורסה ומגדילות את הביקושים.
    השנה, נוספה החובה להפקיד לפנסיה עבור כל העצמאים, מה שצפוי להגדיל עוד את הביקושים.

אסטרטגית זו מניחה כיוון אחד בלבד , הפסד בעליה לא מקוזז בכלל עם ה PUT 1420 , זו פעם ראשונה שאני רואה את שחקן בונה אסטרטגיה כזו , גם P1430 וגם ה call 1450 שהם המשמעותיים מפסידים בכוון למעלה ההגנות לא משמעותיות בכלל

מה שמוזר לי הוא שעדיין לא ראינו כתבות ראלי סוף שנה שהנוכלים אמורים לשחרר כדי לדחוף לכולם. הם כתבו ערימות 1450 1460 1470 בצד הקולים. באמת החודש הולך להיות מעניין. מקווה שהיו עוד הרבה ימים ירוקים! אמן. צריך להיזהר בכתיבת קוליםלגביי אגדה או לא אגדה- ניתן לנתח מה שנים האחרונות שמתוך 9 פעמים ראינו ריצה לראלי 7 פעמים. לא נראה לי אגדה. חשוב לציין שמבחינתי ראלי הוא עליה בחודש חודשיים האחרונים וסיום השנה בשער גבוה מהשער בתחילת אותה שנה. בקיצור השנה צריכים להיות לפחות ב 1475 . יש לשים לב שיש עוד 2 ימי מסחר לשנת 2017 אחרי פקיעה דצמבר.
    נערך לאחרונה על ידי roulette, 30.11.2017 בשעה 14:04 סיבה: אגדה או לא אגדה-ראלי סוף שנה

יכול להיות שהיום העליות נובעות מכך, שמנהלי קרנות רוצים להראות ביצועים טובים לנובמבר. נחכה לחודש הבא ונראה. יכול להיות שיהיה ראלי ויכול להיות שלא. בנוסף, המצב הגיאופוליטי בעולם ממש לא טוב. בעיות עם צפון קוראה וגם עם איראן

שחקן אנו נשמח לסימן מצדך שהכל תחת שליטה כי כרגע המצב נראה בכי רע

ציטוט פורסם במקור על ידי aviran צפה בהודעה
    שחקן אנו נשמח לסימן מצדך שהכל תחת שליטה כי כרגע המצב נראה בכי רע
    מצטרף לבקשת aviran .

החודש ארוך --יש עוד 3 פעמים שבועיות -אפשר להמתין בסבלנות

היינו על 3000 שקל בטחונות ועברנו ל 4000 ? האם זה נכון?

ציטוט פורסם במקור על ידי casio צפה בהודעה
    היינו על 3000 שקל בטחונות ועברנו ל 4000 ? האם זה נכון?
    התיקון:
    קנית CALL 1480 (
    שבועי) - עלות נוכחית רווח 105 ₪.
    כתיבת CALL 1450 (שבועי) - תקבול נוכחי 1010 ₪.

מחר ב 800-700 אפשר לסגור

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות