x

מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך 6

נושא: חברת AAC Technologies Holdings Inc HKG:2018

חברת AAC Technologies Holdings Inc HKG:2018

חברת AAC Technologies Holdings Inc

סימול: 2018

שער: 169.40 דולר הונג קונגי

מינימום לקניה: 500 יחידות

החברה עוסקת בעיקר בייצור ומכירה של רכיבים אקוסטיים ממוזערים. המוצרים העיקריים של החברה כוללים תיבות רמקולים, רמקולים, מקלטים מיקרופונים מיקרו מערכות אלקטרומכניות (MEMS). מוצרי החברה מיושמים בטלפונים חכמים, טבליות, לבישים ומחשבים ניידים. החברה מספקת גם פתרונות משולבים, כולל לחצני נגיעה, בתדרי רדיו (RF) -רכיבים מכניים אופטיים. החברה מפיצה את מוצריה בשוק המקומי ובשווקים בחו"ל.

2018.jpg
    לחברה צמיחה של מעל 140% מתחילת השנה.
    =============================================
    אין לראות בנאמר המלצה לרכישה או למכירה של נייר ערך.
    הכותב עשוי להחזיק בני"ע בהם עסקה הודעה זו.

חברת
    AAC Technologies Holdings Inc

שער: 179.20 דולר הונג קונגי בעיקבות המסחר היום.

=============================================
    אין לראות בנאמר המלצה לרכישה או למכירה של נייר ערך.

הכותב עשוי להחזיק בני"ע בהם עסקה הודעה זו.

חברת
    AAC Technologies Holdings Inc

שער: 61.95 דולר הונג קונגי

הגרף השבועי של שלוש שנים מראה שתקופת הדישדוש השתנתה לטובת צמיחה כבר כ-14 שבועות. מתנד ה-RSI והסטוקסטי עברו לגזרת הלונג והקניית יתר בעוד מתנד ה-MACD כבר כשלושה חודשים נתון בתנועה לונגית. המגמה הראשית עדיין דובית אך היא מכוונת לאיזור השורי.

====================================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

אשמח לעדכון ויעד כניסה בבקשה

שער: 59.3 דולר הונג קונגי

על פי המתנדים נראית פתיחת צמיחה בגרף השבועי כשמתנד ה-RSI בגזרת הלונג של הקניה ומתנד ה-MACD בתנועת לונג.
    ==========================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על
    אחריותו בלבד
    . אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות