x

מציג תוצאות 1 עד 8 מתוך 8

נושא: חברת אוברסטוק - OSTK

חברת אוברסטוק - OSTK

חברת OSTK

שער: 50.80 דולר

מגמה שורית עברה תיקון והערב צומחת מחדש כחלק משינוי במעבר משפל לשיא.

ostk.png
    =============================================
    אין לראות בנאמר המלצה לרכישה או למכירה של נייר ערך.
    הכותב עשוי להחזיק בני"ע בהם עסקה הודעה זו.

חברת OSTK

שער: 64.40 דולר

גרף החברה שומר על שוריות כשבימים האחרונים צמח במתנד ה-MACD גל מגמה חיובי ומתנד ה-RSI חזר לרמות הגבוהות של גזרת הלונג. כרגע בשער 66 דולר התנגדות להמשך הצמיחה כשבאופק ניצב כנראה השיא הבא באיזור ה-88 דולר.
    OSTK.png

=================================================
    אין לראות בנאמר המלצה לרכישה או מכירה של נייר ערך.

חברת OSTK

שער: 68.35 דולר

הצמיחה לאחר התיקון הממושך מתודלקת במחזור גדול במתנד RSI בגזרת הלונג והמתנד MACD המפתח גבעה כחולה וצומחת.
    OSTK.png

=================================================

אין לראות בנאמר המלצה לרכישה או מכירה של נייר ערך.

חברת OSTK

שער: 17.87 דולר

תנועת השורט שהתארכה נראה שמקבלת אופי של סיום. המגמה הראשית שבועית היא דובית ורק מעל שער 32 דולר תחזור לשוריות. כאן נראית אפשרות לצמיחה ולהיפוך באיזור ה-50 דולר. בינתיים ברמה היומית ישנה שאיפה לנסיגה עד 11 דולר.
    OSTK.png
    ===============================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

שלום חיפושית,
    נראה שהמניה הצליחה לפרוץ את שער 32 דולר, האם כרגע היא מראה מגמה שורית?
    במידה וכן אני אשמח לקבל נקודת כניסה.

חברת OSTK

שער: 59.13 דולר

המגמה היומית ראשית כבר מתחילת השנה שורית באופן מהותי, והיא מושכת בכיוון רמת השערים סביב ה-85 דולר. ברמת הטווח הזו נוצרה תבנית להמשך הצמיחה. ברמת הטווח השבועית קיימת נטיה לנסיגה לרמת מחיר של 50 דולר וגם כאן המגמה הראשית שורית. בטווח הארוך המגמה הראשית דובית ורק מכל שער 76 דולר עשויה להפוך שורית, בכיוון מעל 100 דולר.
    OSTK.png
    ================================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

תודה רבה על ההתייחסות חיפושית.
    ניתוח מעולה !

חברת OSTK

שער: 102 דולר

לפי הניתוח וכפי שצפינו הגרף מטפס מעבר ל-100 דולר אך צופה ירידה חזרה לאיזור ה-85 דולר ואף מטה מרמה זו.
    OSTK.png
    ==========================

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות