x

מציג תוצאות 1 עד 9 מתוך 9

נושא: חברת Galaxy Entertainment Group Limited HKG:0027

חברת Galaxy Entertainment Group Limited HKG:0027

חברת Galaxy Entertainment Group Limited

קוד- 0027

ענף – אירוח קזינו במקאו ומוצרי בנייה

שער – 51 דולר הונג קונגי

כמות מינימאלית לרכישה 1000 יח'

גלקסי הינה חברת אירוח וגיימינג. החברה מפתחת ומפעילה בתי מלון, משחקים ומתקני נופש משולבים במקאו. החברה, באמצעות החברות הבנות שלה, עוסקת בפעילות משחקי קזינו של משחקי מזל או משחקים של צורות אחרות, מתן שירותי אירוח ושירותים קשורים במקאו, ייצור, מכירה והפצה של חומרי בנייה. המגזרים שלה הם משחקים ובידור, חומרי בנייה, ניהול חברות והון. גלקסי מקאו כוללת כ -3,600 חדרים, סוויטות ווילות על פני חמישה בתי מלון, כולל ריץ קרלטון, מקאו; בנאייאן טרי מקאו; מאריוט מקאו; מלון אוקורה מקאו, וגלקסי הוטל. מלון ברודוויי הוטל כולל כ -320 חדרים וסוויטות, פורט-קוצ'ר, חניה ועיצוב פנים. החברה אף מפעילה שלושה בתי קזינו של סיטי קלאב: קזינו וולדו, פרזידנט קזינו וקזינו ריו.

27.jpg

הגרף השנתי מראה שוריות עם צמיחה שנתית מעל 80% ומדיניות חלוקת דיבידנבד.
    ---------------------------------------------------------------------
    אין לראות בנאמר המלצה לרכישה או למכירה של נייר ערך.
    הכותב עשוי להחזיק בני"ע בהם עסקה הודעה זו.

חברת המלונאות ובתי הקאזינו GALAXY

שער: 53.85 דולר הונג קונגי

חג לאומי בשבוע המוזהב הסיני הביא כנראה סינים רבים להמר בבתי הקאזינו מה שהוסיף למאזנה של חברת גלאקסי.מה שנראה היטב בגרף כקפיצה בעמודות הצמיחה.ומשך מתיחת הגל הצומח במתנד ה-MACD
    27.jpg

חברת המלונאות ובתי הקאזינו GALAXY

שער: 58.75 דולר הונג קונגי

גרף החברה שעדיין נע מתחת לממוצעים נעים 200 ו-250 נכנס היום למהלך צומח - אומנם מתנד ה-RSI נע בגבול גזרת השורט, במתנד ה-MACD מתפתח גל צומח ואף ניצני גדילה החלו במתנד הסטוקסטי האיטי.
    27.jpg

חברת
    Galaxy Entertainment Group Limited

קוד- 0027

שער: 52.25 דולר הונג קונגי

בגרף השבועי של שלוש שנים נראית היטב התנועה המתכנסת למשולש. במתנד ה-RSI כמו גם מתנד ה-MACD לא ניתן להבחין לאיזה כיוון ידחף הגרף. גם מתנד הסטוקסטי נוטה לסיים את העוצמה והצמיחה בו.

====================================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

חברת

קוד- 0027

שער: 57.95 דולר הונג קונגי

הגרף עולה הבוקר ב-6.9% יחד עם מניות הענף.עמודה שניה צומחת מתנד RSI בגזרת הקניית יתר, ושינוי במתנד ה-MACD ללונג, ובמחזור יומי גבוה במיוחד של למעלה מ-27 מליון יחידות.

=======================================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

אשמח לעדכון ויעד כניסה בבקשה

היי חיפושית כחולה אתה יכול בבקשה להתייחס לבקשתי? תודה.

לשימחתי חיתנתי בסוף שבוע שעבר בת במתכונת מצומצמת ולכן לא התיחסתי לבקשתך

חברת

קוד- 0027

שער: 59.95 דולר הונג קונגי

הגרף השבועי למשך 3 שנים, עולה והופך אט אט לשורי. בינתיים הלונג שהחל במאי לפי ה-MACD מתחזק כשמתנד ה-RSI כבר עולה בחדות לרמת 60%

===========================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על
    אחריותו בלבד
    . אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

חברת

קוד- 0027

שער: 60.5 דולר הונג קונגי

חברת בתי הארחה הסינית הנמצאת לפי הממוצעים הנעים בצמיחה מדודה מקבלת תנועה לונגית במתנד ה-RSI ובמתנד ה-MACD ההופך ללונגי.

==========================

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות