x

מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך 5

נושא: מניית FSLR - First Solar, Inc.

מניית FSLR - First Solar, Inc.

מניית FSLR

גרף החברה במגמה דובית על הגבול. למרות שנראית צמיחה היא נעה מתחת לממוצע נע 200 יום. מתנד ה-MACD בגל חיובי שצומח. רק מעל שער 50 דולר המגמה עשויה להתהפך לשורית ברמה השבועית. בגרף החודשי והארוך גל חיובי בתחילתו לפי מתנד ה-MACD ויש סיכוי מסוים להמשך הצמיחה אחרי שלושה חודשים צומחים וירוקים.

FSLR.png

---------------------------------------------------------------------
    אין לראות בנאמר המלצה לרכישה או למכירה של נייר ערך.
    הכותב עשוי להחזיק בני"ע בהם עסקה הודעה זו.

תודה רבה מאוד מעניין מה שאתה אומר.
    הייתי שמחה אם היית מעלה איזה שהוא תיק למעקב פה באתר

יש אפשרות כזאת?

מניית FSLR

שער: 51.41 דולר

לפי המתנדים נוצרה פה פתיחת צמיחה גל על פי הממוצעים הנעים וגם לפי מתנד ה-MACD. ברמת המגמה הינה שורית מסוף יולי ואחרונה נוצרו עוד מספר תבניות חיזוק במתנדים נוספים, קיים סיכוי להיפוך בכיוון הצמיחה מעל 60 דולר.
    מגמה דובית רק מתחת ל-36 דולר.

FSLR.png
    ---------------------------------------------------------------------

אין לראות בנאמר המלצה לרכישה או למכירה של נייר ערך.

הכותב עשוי להחזיק בני"ע בהם עסקה הודעה זו.

מניית FSLR

שער: 145 דולר

תנועת גרף המנייה בין השפות בשיפוע שורי. המגמה הראשית שורית. לאחרונה נפרצה השפה העליונה והעמודות החלו צומחות. לגרף יש שאיפה להגיע לרמת מחיר באיזור ה-200 דולר, בטווחים הארוכים נראית צמיחה בכיוון ה-300 דולר.

==================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

מניית FSLR

שער: 231 דולר

המגמה הראשית שורית בכיוון 300 דולר. ירידה מ-85 דולר עלולה להפוך את הגרף לדובי.

=================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות