x

מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך 5

נושא: חברת Bank of China Ltd HKG:3988

חברת Bank of China Ltd HKG:3988

חברת Bank of China Ltd

קוד- 3988

ענף – בנקאות - סין

שער – 3.83 דולר הונג קונגי

כמות מינימאלית לרכישה – 1000 יח'

הבנק הוא בנק מסחרי בסין. הבנק עוסק בעיקר במתן שירותים בנקאיים ושירותים פיננסיים, לרבות עסקי בנקאות מסחרית, עסקי בנקאות להשקעות, עסקי ביטוח, השקעות ישירות ועסקי ניהול השקעות, עסקי ניהול קרנות ועסקי חכירת מטוסים, ועוד. החברה מספקת בעיקר הלוואות ללקוחות פרטיים ולקוחות עסקיים. הבנק מפעיל בעיקר את עסקיו בסין, הונג קונג, מקאו טייוואן,

3988.jpg

גרף המניה שורי עם צמיחה שנתית של כ-11% הגרף מדשדש ברמות שבין 3.75-4 דולר הונג קונגי
    ---------------------------------------------------------------------
    אין לראות בנאמר המלצה לרכישה או למכירה של נייר ערך.
    הכותב עשוי להחזיק בני"ע בהם עסקה הודעה זו.

היי חיפושית,
    נראה לי שהמגזר חוזר להיות מאוד רלוונטי עכשיו.
    מה דעתך?

חברת Bank of China Ltd

קוד- 3988

ענף – בנקאות - סין

שער – 3.09 דולר הונג קונגי

מטעמי נוחות שלי, מניתוח הגרף הדואלי בארה"ב ברמה היומית תהיה יציאה מהדגל ואז נוכל להחליט יותר בקלות על הכיוון

ברמה השבועית קיימת תעלה וגם בה לא רואים פריצה מעבר לשפות התעלה

================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

שלום חיפושית,
    אשמח לעדכון.
    תודה.

חברת Bank of China Ltd

קוד- 3988

ענף – בנקאות - סין

שער – 10.38 דולר הונג קונגי

המגמה הראשית דובית ורק מעל שער 10.50 דולר הונג קונגי עשויה להפוך שוב שורית.

===================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות