x

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 19

נושא: חברת התכנה והשבבים אנבידיה NVDA

חברת התכנה והשבבים אנבידיה NVDA

שער - 167.50

המגמה בכל רמת טווח שורית, כנראה קיימת התנגדות סביב רמת שער 169 דולר- שיא כל הזמנים. התנגדות זו כבר נבחנה לאחרונה וכעת היא נבחנת בשנית. קיימת ירידה מסוימת בעצמה שעלולה להביא את השער היומי עד שער 160 דולר.

NVDA.png

---------------------------------------------------------------------
    אין לראות בנאמר המלצה לרכישה או למכירה של נייר ערך.
    הכותב עשוי להחזיק בני"ע בהם עסקה הודעה זו.

שער - 172.11 דולר

הגרף סיים לפחות לפי מתנד ה-MACD גל שורטי ונכנס לטרטוריה החיובית שלו. לגרף אזור התנגדות מעל 174 דולר. המגמה הראשית בגרף בכל טווחי הזמן שורית. הגרף עלול אף לחזור לרמת 166 דולר כשהתמיכה הקרובה ניצבת באיזור 145 דולר.

nvda.png

--------------------------------------------------------------------

שער: 180.11 דולר

המגמה השורית בגרף נרות/מחזור נמשכת. הגרף נע מעל ממוצעים נעים 200 ו-250 ובמתנד ה-MACD נפתחת מגמה צומחת.

NVDA17917.png

שער המטרה על פי הגרף סביב 195 דולר.
    --------------------------------------------------------------------

נערך לאחרונה על ידי חיפושית כחולה, 17.09.2017 בשעה 13:04

שער: 185.39 דולר

יש כנראה התחלת צמיחה בגרף העמודות היומיות בעיקבות מתנד ה-MACD בחצים המסומנים.- הגרף שורי.

nvda.png

======================================
    הכותב עשוי להחזיק בני"ע בהם עסקה הודעה זו..

שער: 159.55 דולר

המגמה הראשית בגרף השבועי משנת 2013 שורית. לאחר שנגעה ברמות השיא של 288 דולר חלה נסיגה והיא בתנועת שורט. נראה היטב לפי הגרף שיש רמת תמיכה באיזור ה-120 דולר. הקפיצה בעיקבות הפרסומים לא משנה את הצפייה להיפוך ללונג באיזור ה-118 דולר. להבנתי ירידה משער 86 דולר עלולה להפוך את המגמה הראשית לדובית.
    גם בגרף המצורף מתנד RSI מהסס ונוטה לגזרת השורט.
    nvda.png

======================================

הכותב עשוי להחזיק בני"ע בהם עסקה הודעה זו..

שער: 352.22 דולר

המגמה השורית ופיתוח השבבים יחד עם רוב הענף צומח היטב. מבחינה מעמיקה נראית התפתחות קופצנית של תבניות של צמיחה עם שאיפה להיפוך מסוים ברמת ה-510 דולר. הגרף מקבל ברגע זה תמיכה מהרבה מתנדים שמאשרים את הצמיחה הזו כעת.
    nvda.png

====================================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

שער: 419 דולר

המגמה הראשית שומרת על שוריות ותנועת השורט בטווח הארוך מסתיימת כעת כשהצמיחה שואפת להיפוך ברמת ה-500 דולר. לשם השוואה אני מעלה את גרף חברת השבבים המקבילה INTC שנראית באתנאחתא של דישדוש אף היא במגמה שורית בטווח השבועי בשאיפה לרמת היפוך ב-80 דולר. ברמה השבועית המגמה דובית עם שאיפה לאיזור ה-50 דולר.
    nvda intc.png

=======================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על
    אחריותו בלבד
    . אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

שער: 203.66 דולר

המגמה הראשית שורית בעיקבות שבירת שרשרת האספקה של השבבים ברמה העולמית והשתתפות שבביה עבור כורים עבור שוק הקריפטו ועבור השימוש של הגיימרים. המגמה הנוכחית מכוונת להערכתי לשערי מטרה ברמת ה-350 דולר.
    מתנד ה-MACD בתנועת לונג ומתנד המגמה RSI בגזרת הלונג וברמה של 68. מתנד הסלו סטוקסטי כבר על רמת ה-80 שהוא קניה טובה, מתנד הבולינג באחוזים מראה את תנועת הלונג כמו עוד מתנדים אחרים.
    nvda.png
    ============================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

שלום חיפושית,
    אפשר בבקשה ניתוח חוזר של המניה?
    תודה רבה

שער: 171.24 דולר

בניתוח ברמה היומית המגמה הראשית דובית. הגרף בתנועת הלונג בחן את רמת ההתנגדות ב-172 דולר כבר פעמיים. אם ועם פריצת הרמה הזו עשוי הגרף לעלות לאזור ה-200 דולר. מעבר באזור ה-190 דולר עשויה לשנות את המגמה היומית לשורית.
    ברמת ניתוח שבועית התמונה אחרת, המגמה הראשית שורית. לגרף שאיפה לאזור מטרה ברמת ה-20 דולר. ירידה מ-95 דולר אף תהפוך את המגמה הראשית לדובית.

========================
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות