x

מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך 7

נושא: מדד המעו"ף = מדד לאנשים בעלי אייקיו נמוך

מדד המעו"ף = מדד לאנשים בעלי אייקיו נמוך

שלום לכולם,

שמי נופר ואני סוחרת מתחילה, מזה חצי שנה סוחרת במדד המעו"ף ומבצעת טריידים קטנים (לא כולל שבועיות).
    לא פעם נתקלתי באנשים (סוחרים?) שאמרו לי שמדד המעוף (ת"א 35) הוא המקום להתחיל .

במהלך הזמן הזה שאני סוחרת, ניסיתי להבין איזו אסט' כדאי לבצע בהתאם לזמן בחודש בו אנו נמצאים , הסטיה, השחיקה ועוד המון פרמטרים...

נכון לעכשיו אשמח לדעת מתי כדאי לבצע אוכף?

תודה רבה,
    נופר.

שלום נופר. ברוכה הבאה.
    קודם אמליץ לך כמו כולם לצאת מהבורסה כי לא קל להרוויח כסף שם. שחקני המעוף עושים שם מה שהם רוצים. לדוגמא היום שחוזים ירוקים וכאן יורדים 0.8 או אתמול שעלו אחוז .
    לגבי נגזרים- סטיית התקן נמוכה+אנחנו בתקופת חגים כך שהתטא תשחק את האופציות חזק. אין מה לגעת באוכף. שחקן מעוף מפרסם כל שבוע אסטרטגיה שבועית- תעקבי אחריה.

מה שבטוח, הפצצת בכותרת!

שלום נופר,

לגבי אסט' אוכף, השימוש באסט' זו היא כאשר מצפים לתנודתיות גבוה בשווי מדד המעוף - שווי המדד יעלה או ירד בחדות.

כאשר את קונה אוכף - קנית אופצית קול ופוט בסטרייק זהה.
    למשל קנית קול 1380 וקנית פוט 1380.

האסט הזו איננה דורשת בטחונות אך העלות שלה היא גבוהה.
    ממליץ לך להתחיל בקטן ולא להשתגע.

המון בהצלחה!

בקשר לזמן בחודש אז אוכף קנוי זה בתחילת החודש ואוכף כתוב זה לקראת סוף החודש.
    כמובן שלקנוי צריך להוסיף כתיבות בצדדים ולאכוף הכתוב להוסיף הגנות.
    אוכף כתוב נהוג לפתוח עם דלתא שלילית לצורך וויסות הווגא.
    לפני דא פותחת אוכפים תראי שאת מבינה מהיווניות למה מה שכתבתי נכון.

נופר שלום.
    ביה"ס הכי טוב לכל שאלות שלך הוא קורס נגזרם שארגנו "שחקן מעוף". היה שם מרצה שהוא באמת אלוף אמיתי (ככה גם קוראים לו...). שאלתי את המארגנת של הקורס לגבי העלאת הסרטונים (כי הכול היה מצולם) מתי זה יעלה ולא היו תשובות ברורת. חובה לראות את זה כמה פעמים כי הקורס קשה ! מרתק אבל ממש לא פשוט. זה כנראה יהיה נגיש למי שמנוי "פרו"- אני נרשמתי למערכת "פרו" למרות עלות הגבוהה ובינתיים מתרשם מהסקירות היומיות ומהמלצות המערכת. בנוסף נרשמתי לקורס נוסף שיתחיל בעוד שבעיים וחצי - המרצה הוא תותח נגזרים שנתקלתי בו כשפתחתי חשבון למסחר ב- IBI. קוראים לו זיו פניני - האמת, לא עשה רושם נחמד, אבל הוא כנראה מקצוען ולכן נרשמתי. בהצלחה !

הקורס הפרונטלי יהיה זמין לחברי הפרו בתחילת שבוע הבא

בהצלחה!

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות