x

מציג תוצאות 1 עד 9 מתוך 9

נושא: אסטרטגיות לסטייה נמוכה

אסטרטגיות לסטייה נמוכה

היי חברים,

האם יש לכם אסטרגיות מעוף שמתאימות לסטייה נמוכה ?

אשמח לשמוע על כך, ואם אפשר מהם הסיכונים לאסטרגיה

תודה

אני מאוד תומך בשוקת רחבה
    קח כתיבות זולות שהתטא משפיעה פחות, הגנה 2-3 סטרייקים, תכפיל את האסט וקבלת דבר אוניברסלי

היי גרוס,

שוקת רחבה בסטיית תקן של 11 היא לא ממש שוקת רחבה כי אין בשר באופציות, מכאן שהסיכון יותר גבוה מהסיכויי

לסטיה נמוכה לדעתי רק קניות

היי שרון, מאוד מסכים איתך לגבי הקניות

השאלה שלי מהם האסטרטגיות שמורכבות מקניות לרוב והאם יש דרך ניהול מתאימה

גם בסטייה נמוכה שוקת רחבה יכולה לתת לך תשואה של 2% - 4% בחודש שזה לא רע בכלל, ואם תחליף חצי מההגנות בהגנות שבועיות אז אפילו 6% ויותר.
    האמת שחשבתי בזמן האחרון לנסות לעשות coverd call בסטייה נמוכה אבל לא נראה לי שזה יתן יותר תשואה.

היי דויד, מסכים איתך בשוקת, פשוט בסטייה נמוכה הסיכון גדל כי אין בשר באופציות
    הגנות שבועיות נראה ממש טוב לשוקת כמו שהצעת ( לא ניסיתי ), אבל הבית השקעות שאני עובד איתו לא מוכן לפתוח לי הרשאה לקנייה ומכירה באופציות שבועיות עם תיק של פחות מ- 50 אלף
    מצחיק כי אופציות חודשיות אין להם בעיה

רונן אוכף קנוי תיאורתית יכול לשרת אותך טוב - אתה מהמר בעצם שלא תגיע למדד מסוים מאוד וכל עוד אתה מעל או מתחת למדד הזה אתה אמור להרוויח.

סטייה נמוכה בדרך כלל אך לא חובה הולכת עם עליות. במידה ולא יהיו עליות אז השוק או שיעמוד או שירד. בכל מקרה, המסקנה היא שלא בכל מצב חייבים להיות בפוזיציה באופציות. אפשר לחכות קצת וההזדמנויות נוטות לצוץ- זו דרכו של השוק

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות