x

מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

נושא: קניית דירה בברלין!

קניית דירה בברלין!

:o :o
    האם למישהו מחברי הפורום יש ידע בנושא השקעה בקניית דירה להשקעה בברלין?

ע"י איסוף מידע ונתונים הבנתי שהשוק שם מתומחר נמוך יחסית לערים אחרות מרכזיות באירופה, וישנו גידול מתמיד בתשתיות העיר ועוד...

אם מישהו יכול לעזור לי ולהפנות אותי לכל מידע רלוונטי, זה יעזור.

תודה

Re: קניית דירה בברלין!

היי ,

צר לי , אך איני בקיא בתחום זה, אנסה למצוא מידע רלוונטי ולהעלות כאן.

כל טוב,

לירן מורנו,עו"ד
    המידע המוצג בפורום הנ"ל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים או להימנעות מהם. כל המסתמך על המידע בכל דרך שהיא עושה זאת על אחריותו בלבד ומסיר מעורך הדין וממנהלי האתר כל אחריות.

היי,

אני גם מתעניין בנושא, ובודק דירות שנראות זולות..
    לא כל כך ברור לי עדיין שכר הדירה, ומה החוקים

אשמח לאחד כוחות..

ליאור

כלל ראשון בקניה של דירה להשקעה בחו"ל הוא להגיע למקום שבו רוצים לקנות ולהעביר קצת זמן בסיבוב רגלי באיזור ללמוד אותו, האם מדובר באיזור שינה של פועלים שהולך לישון בשעה 20:00או מקום טרנדי וחביב עם בתי קפה וחיי לילה סגנון האיזור יכול לרמוז על האופק לעליה במחיר הדירוה ו/או שכר הדירה
    נקודה שניה: ישנן סוכנויות רבות אשר מתמחות בשיווק מכסים למשקיעים מחול - אשר ברוב המקרים לא מכירים לחלוטין את השוק. הדבר הכדאי ביותר הוא להיכנס לסוכנות קטנה באזור ולבדוק מחירים האם השוק מתומחר במחיר לחדר כמו בארץ או מחיר למ"ר כמו שנהוג בהרבה מקומות באירופה כך ניתן לקבל הערכה לגבי המחיר המבוקש לדירה ולראות האם הוא ריאלי
    לגבי הטענה כי השוק מתומחר נמוך ביחס לאירופה ניתן לשמוע את זה מכל מתווך בכל בירה אירופאית שמנסה לשווק את "העיר שלו". קשה מאוד למדוד את מחירי הנדל"ן היום באירופה בהתייחס למשבר, ישנן ערים שבהן יש ירידה משמעותית במחירים באופן גורף ואחרות מושפעות פחות גם קשה להשוות מחירים בין עיר אחת לשניה מי אמר שבין ברלין למדריד צריך להיות פער של X% ובין ברלין לבריסל Y%
    אולי מחירי הנדל"ן בברלין נמוכים באופן מוחלט ==> מחיר למ"ר נמוך אולם מול מחירי הכסף והשכירות נגלה פוטנציאל עליית מחיר נמוך....
    בעיקרון אסור להסתנוור ממחיר דירה נמוך באופן יחסי והחישוב צריך להיות ששכ"ד שאותו ניתן לקבל - וגם זה ניתן לבדוק מול מודעות בעיתון / אינטרנט / חלונות ראווה של משרדי תיווך נותן תשואה סבירה בקניה ולקוות לעליית ערך שאמורה להגיע עם התאוששות כלכלית בגרמניה

גילווי נאות : הח"מ הינו יזם נדל"ן בבודפשט

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות