x

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 11 עד 15 מתוך 15

נושא: עזרו לאמא לשעבר להיות אמא בעתיד - מצווה גדולה

אני תובע אותך על הוצאת דיבה ולשון הרע אם לא תיתנצלי כי אני הגבתי לגופו של עינין בעוד שאת הגבת ומגיבה לגופו של אדם הכל מצולם ומתועד והתביעה בדרך יש לך עד י18/11/2016 זמן לבקש סליחה ולהתנצל במידה ולא לא אסלח לך לעולם

לאחר שיחה עם אילנה וגם עם מנחם, אני רוצה לעביר פה קו ברור :
    1. לכל אחד הזכות להביע את דעתו, כל עוד שומרים על שיחה נאותה
    2. אילנה עושה פה מצווה גדולה, בעזרתה ובעזרת כל התורמים שפתחו את ליבם - יהיה לזוג הזה ילד
    3. ההודעה של מנחם התיחסה לעניין בכללי ולא אל אילנה אישית, על כן התגובה האישית של אילנה כלפי מנחם מוגזמת ומיותרת לגמרי
    4. בזאת אנחנו סוגרים העניין הבין-אישי, ההודעה הקודמת של מנחם (תביעה) מבוטלת
    5. אנא שמרו על שיחה נאותה ברמה התואמת את מטרת השרשור!
    בהצלחה.

חברים, גבירותיי ורבותיי, נותרו 26 ימים לתרום. נאספו עד כה 85,640 שח. מתוך 200,000 שח שלהם זקוקים סיגלית ועידו להגשמת חלומם. הבוקר היתה אמורה סיגלית להופיע אצל אורלי וגיא, וחוק ההסדרה עמד בדרכה. ולכן נקבע לה מועד אחר. בבקשה, תתרמו, תעזרו לה. אם לא יאסף הסכום, כול החיובים באמצעות כרטיסי האשראי, פשוט לא יחוייבו, והכול ירד לטמיון. אלו חוקי האתר שבאמצעותו נאספות תרומות לאנשים נזקקים, בכול נושא שהוא. תחשבו שסיגלית היא בת משפחה, קרובה שצריך לעזור לה. באמת, תפתחו את הלב והכיס. אני מתכוונת לכול מילה שאני כותבת. אני מכירה 42 שנים את האמא של עידו. אני מכירה את עידו מהיום שנולד. אני מכירה את רעייתו המקסימה. מגיע להם שתתנו להם את תמיכתכם ואת עזרתכם ואת תרומתכם. בבקשה. תתרמו. תודה, אילנה.

חברים, נותרו 23 ימים, לעזור לסיגלית ולעידו. תתרמו, ותפיצו את בקשתה בקרב חבריכם. מחר- יום שישי היא מופיעה אצל אורלי וגיא. וביום ראשון בערוץ 10, בתוכנית משעה תשע בבוקר. תצפו ותתרמו. נאספו 91,000 שח, זה לא מספיק להגשמת המטרה. תעזרו להם ! תודה רבה. אילנה.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות