x

מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

נושא: בית השקעות לעומת מסחר באמצעות הבנק- שאלה

בית השקעות לעומת מסחר באמצעות הבנק- שאלה

שלום,

רציתי לדעת האם ישנם יתרונות למסחר בבורסה דרך בית השקעות לעומת מסחר באמצעות הבנק?

תודה.

אני בדקתי את זה לפני כמה שנים(אז אולי כבר לא מדוייק להיום), אבל כשבדקתי, עלה שבסכומים קטנים בתי ההשקעות יהיו יותר אטרקטיביים מבחינת עמלות.
    אם יש לך סכומים קצת יותר גדולים ונפח פעילות מכובד, יש כמה בנקים שכבר יהיו תחרותיים ואפילו עדיפים על בתי ההשקעות(בינלאומי, ירושלים, אולי דיסקונט).

בכל מקרה, מציע לך פשוט לפנות לכמה גופים ולבדוק מי מציע את התנאים הכי טובים(עמלות קניה/מכירה, ללא עמלת מינימום, ללא דמי שמירה, אפשרות לשורטים וכו'...)

בהצלחה

זה לא המצב היום ליאור
    אני עשיתי את הבדיקות ועמלות שקבלתי בבנק בהתחייבות למחזור מסחר גבוה לא היו שונות בהרבה מהעמלות שקיבלתי בבית ההשקעות בלי התחייבות. ההבדל המשמעותי הוא בכמה פרמטרים אחרים - בטחונות בבית השקעות הרבה יותר גמישים וניתן להכנס לחריגות תוך יומיות (ולפעמים ליליות אפילו), יחס וזמינות בבית השקעות הרבה יותר טובים (אני מכיר כי הייתי גם וגם), אופציות שבועיות בבית השקעות מאפשרים לפעול בשבועיות עד יום האחרון לפני פקיעה ובבנק עושים בעיות, ועוד כמה דברים כמו למשל בבית השקעות לא משלמים דמי משמרת.
    אני בזמנו השארתי פה פרטים במכרז עמלות ואז התאימו לי את בית ההשקעות לפי דרישות המסחר שלי (לא מחפש לעשות פרסום, אז לא אגיד את השם) כשהיקפי המסחר שלי עלו השארתי את הפרטים שוב ועברתי לבית השקעות אחר שנתן לי עמלה זולה יותר. כך או כך אני הרבה יותר מרוצה מבית השקעות מאשר מהבנק.

רוני,

תיארת בדיוק את מה שאמרתי. אם יש לך תיק גדול/מחזור גבוה, הבנקים הופכים להיות תחרותיים.
    מנסיון שלי, אם אתה סוחר בהיקפים גדולים והבנק מעוניין בך, הבנקים ירדו איתך יותר נמוך בעמלות+יאפשרו לך את כל התנאים שציינת(פשוט צריך להגיע לאנשים הנכונים בבנק ולא לאיזה פקיד שאין לו מושג).
    אם אתה לא בהיקפים גדולים, כנראה שתשיג תנאים טובים בהרבה בבתי ההשקעות.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות