x

מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

נושא: כבר לא האח החורג של הזהב: הכסף מתחיל להיות מעניין

כבר לא האח החורג של הזהב: הכסף מתחיל להיות מעניין

מטבע הדברים עיני כולם נשואות לזהב, והכסף זוכה ליחס של אח חורג. במשך תקופה ארוכה, וגם כיום, אני סבור שהזהב הוא השקעה אסטרטגית למי שרואה מעבר לקצה האף. והכסף, אחרי הירידה האחרונה, מתחיל להיות מעניין.

בגרף החודשי
    שינוי פירושו התנהגות שלא התקיימה בעבר. כלומר משהו שקורה כעת ולא קרה מזה זמן רב. מציאת התנהגות מסוג זה מעידה במרבית המקרים על היפוך מגמה. בגרף החודשי אפשר לראות מספר מרכיבים:
    • רמת ההתנגדות 18 דולר לאונקיה נפרצה מעלה, וזאת לאחר ששימשה כתמיכה פרק זמן ארוך
    • הכסף מייצר רצף עולה שנכנס לחודש השמיני שלו, דבר שלא קרה בשנים האחרונות
    • הממוצעים הנעים ביצעו שיחלוף (קרוס) כאשר הקצר מצוי מעל לארוך ושניהם משופעים מעלה
    • מדד macd חצה את רמת האפס לראשונה מאז 2013
    • מדד rsi חצה את רמת 70% לראשונה מאז 2010 כאשר חציית רמה זו כלפי מעלה מעידה על צבירה על מומנטום חיובי

בגרף היומי
    בגרף היומי אפשר לראות את הרצף היורד האחרון שדרדר את המניה קרוב לרמת התמיכה. עוד אפשר לראות את הקרבה לרצועת בולינגר התחתונה. כלומר, שני מרכיבים מהותיים המצביעים כי מדובר במחיר קנייה טוב לכל מי שמביט על הטווח הארוך.

סיכום
    הכסף בדרך למעלה. אבל לא מדובר בהחלטה קצרת טווח. כמו בזהב שם טענתי שרכישה סביב 1,200 דולר לאונקיה היא עניין אסטרטגי, כך גם בכסף מדובר בראייה לטווח ארוך.

ביזפורטל

במחילה מכבוד הכותב הנכבד , על פי הגרף המובא לעיל, אני הקטן חייב שלא להסכים ולומר שהיפך הוא הנכון.
    בגרף העליון אפשר לראות:
    1. סטיה שלילית נסתרת
    2. Bearish engulfing
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

"הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי."

משפט מדהים שגורם לי לחשוב פעמיים...
    האם ניתן יהיה להלחם בטבע אנושי אשר פועל כעדר ומוביל לכיוון אחד?
    האם בכלל כדאי... אולי בכלל לא מדובר בכיוון שבו יש "להלחם"....

"היופי הוא בעיני המתבונן"

שלום וברכה

נחמד לשמוע שהמשפט מדהים.

תודה

ארז

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות