x

עמוד 3 מתוך 6 ראשוןראשון 12345 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 30 מתוך 55

נושא: מדד תל-אביב 25

סליחה, כעת מעודכן נכון יותר.
    יש איזורי תמיכה / התנגדות על פי הפיבונצ'י כמובן שרק בשילוב מתנדים נוספים נוכל לאמת את המצב.

ta35 8-5-20.png

===========================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

מדד תל אביב 35

שער:1385 נק'

העליתי להלן גרף ממוצעים נעים חודשי על פני 20 שנים של המדד. קו המגמה הצומח נבלם בירידת קו הגרף האדום. הצבתי לטובת ההבנה קווי תמיכה שלדעתי עשוי הגרף להיעצר בעיקבות תנועת השורט. הגרף כעת עדיין שורי. מתנד RSI בגזרת השורט, מתנד MACD בתנועת שורט מתפתחת. הסטוקסטי מאבד עוצמה כבר בגזרת השורט החודשי.
    ta35.png
    ===============================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על
    אחריותו בלבד
    . אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

מדד תל אביב 35

שער:1396 נק'

המגמה הראשית היומית והשבועית דובית. לאחרונה נוצרה תבנית קלה לצמיחה אך רק מעל 1440 נק' תשוב המגמה הקצרה לשוריות. כעת הגרף היומי שואף לרמת יעד של 1470 נק'. הגרף בטווח הארוך יותר מסמן נסיגה לרמת יעד של 1200 נק' עם חזרה לשוריות רק מעל 1670 נק'. ברמת טווח חודשית המגמה נותרה שורית אך הגרף שואף לדוביות משמעותית. בגרף היומי מתנד המגמה RSI מדשדש ב-50% כך שלא ברור עם לונג או שורט.
    ta35.png

------------------------------------------
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על
    אחריותו בלבד
    . אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

מדד תל אביב 35

שער:1388 נק'

נתוחי גרפי מדד ת"א 35 באמצעות עמודות קאגי מציירת את המצב באופן אחר וניתן יחסית בקלות להבין את המגמות. ההתייחסות למחיר ללא התחשבות בציר הזמן. לפיכך העמודות בתנועת שורט ומקבלים את האישור גם ממתנד בולינגר אחוזים. הסטוקסטי מאבד עצמה ומתנד ה-MACD ההיסטוגרמה בתנועת שורט.
    ta35.png

===========================
    אחריותו בלבד

מדד תל אביב 35

שער:1381 נק'

הגרף יצר מבנה של משולש דימיוני שאולי בעזרתו נוכל להבין את תנועת המדד. המשולש יצר שני קווי מגמה האחד יורד והאחר צומח. כעת השוק מדשדש אך אם יפרץ קו המגמה הצומח אזי השוק עלול לרדת לרמה נמוכה יותר ולהיפך אם יפרץ קו המגמה היורד אזי יש סיכוי שהתחדשה הצמיחה.
    ta35.png
    מתנד ה-RSI החל לנוע בגזרת השורט אך עדיין מדשדש על איזור ה-50%
    ====================
    אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

מדד תל אביב 35

שער:1340 נק'

להבנת התנועות הקיצוניות במדד 35 יחסית למדד הפחד VIX ומדד ה-SַP 500 אני מעלה על גרף את צורות הגרפים המתקבלים ושילוב צמד מתנדים ממוצעים נעים שמאיירים את התנהגות השווקים בצורה וצבע
    ta35.png
    מדד ת"א 35 הוא האמצעי בירוק.
    =====================================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

מדד תל אביב 35

שער:1344 נק'

לפי המתנדים יש פתיחה לתנועת שורט .
    ta35.png
    ========================

מדד תל אביב 35

שער:1287 נק'

המגמה היומית דובית, לאחרונה יש התפתחות בכיוון רמת 1170 נק'. ברמה השבועית הכיוון 1150 נק' האיזור בו שהה המדד במרץ 20. וטווח הארוך שאיפה אף מטה לרמת ה-600 נק'.
    ta35.png
    במבט ארוך טווח ובהשוואה למדד נאסד"ק אף בגרף האמריקאי סיכוי לתחתיות נמוכות באיזור תמיכה של ה-10,000 נק' ואולי עד 9,000 נק'.
    TA35 NASDAQ.png
    ========================
    נערך לאחרונה על ידי חיפושית כחולה, 26.09.2020 בשעה 23:24

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות