x

עמוד 4 מתוך 6 ראשוןראשון ... 23456 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 31 עד 40 מתוך 55

נושא: מדד תל-אביב 25

מדד תל אביב 35

שער:1311 נק'

המגמה הדובית של הגרף עלולה לקבל רכיב לונגי זמני עד שער 1570 נק'. בכל מקרה להלן השוואה בין מדד מניות הטכנולוגיה בנסד"ק בארה"ב לבין מדד ת"א 35 בתקופת הקדנציה הנוכחית של הנשיא טרמפ.
    הבדלי המגמות ברורים
    TRUMP 1.png
    =======================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

מדד תל אביב 35

שער:1354 נק'

עוד לא נראית כל פריצה בגרף לשינוי המגמה הדובית
    ta35.png
    ==============================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

מדד תל אביב 35

שער:1417 נק'

ברמה היומית ברמת 1390 נק' המגמה היומית חזרה לשוריות השואפת לרמת שער של 1560 נק'. ברמה השבועית המגמה דובית ורק מעל 1600 נק' תשוב לשוריות. בטווחים הארוכים יש ניצני ניתוח ושאיפה לרמות מעל ה-1800 נק'. להבנה אני מעלה גרף המראה את עמודת הפריצה השבועית בגיבוי מתנד ה-RSI שמתחתיו.
    TA35.png
    ==============================

מדד תל אביב 35

שער:1639 נק'

גרף המדד התל אביב שורי וצומח עם תמיכת קו המגמה הוירטואלי שהוספתי וכבר נע ברמות הקניית יתר לפי מתנד ה-RSI. גם לפי הסטוקסטי האיתי הנע ברמת הקניית יתר בגובה 95% ווכעת הוא לא יציב ונוטה לתיקון מסוים לקראת צבירה חדשה של מומנטום בכיוון ה-2000 נק' מדד.
    ta35.png
    ======================

מדד תל אביב 35

שער:1635 נק'

במבט רב שנתי כעשור ניתן להבחין שהמדד בתנועת לונג ובמגמה שורית, כשלאחרונה מתנד המגמה ה-SAR התחלף וכעת התקבל אישור נוסף ללונג בו נע המדד מתנד ה-RSI ברמת ה-57% וממוצעים הנעים הראו היפוך בכיוון לונגי. המדד שואף להיפוך מטה כנראה באיזור ה-1750 נק'.
    ta35.png
    ======================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על
    אחריותו בלבד
    . אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

איזה ניתוח מעולה ומקצועי חיפושית, תודה רבה !!!

מדד תל אביב 35

שער:1687 נק'

המדד נראה בפריצה לאחר מעבר באיזור קו ההתנגדות. בממוצעים הנעים נראית פתיחה של מהלך צומח ובמתנד ה-RSI תכונה באיזור הלונג ברמת ה-60%. בתקופה הקרובה נראית התמתנות השערים עד רמת 1622 נק' שלאחריו תתחדש כנראה הצמיחה.
    ta35.jpg
    =======================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על
    אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

מדד תל אביב 35

שער:1766 נק'

המדד הצומח נע באופן שורי בתוך תעלת המגמה. זה נראה שמתפתחת צמיחה על פי מספר מתנדים. קשה להעריך את היציאה מהגל הרביעי של המגיפה אך הכיוון הממוצע מכוון לאיזור משהוא כמו ה-2300 נק' מדד.
    TA35.jpg
    ===========================
    אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

מדד תל אביב 35

שער: 1949 נק'

תנודות השוק כבר בחנו את רמות התמיכה 1860 ו1890 וכעת המדד בוחן את רמת התמיכה של 1900 נק'. ברמה היומית קיימת נטייה לתנועת שורט עד רמת ה-1830 נק', אך ברמה שבועית קיימת ציפייה לרמת מטרה של 2200 נק'.

==================
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות

מדד תל אביב 35

שער:1895 נק'

המדד במגמה שורית, התעלה העולה נפרצה וקיימת תנועת שורט רק מתחת שער 1650 נק' המגמה הראשית עלולה להפוך דובית. כעת המדד מכוון לעבר 1590 נק'. מתנד RSI בגזרת השורט ברמת ה-35%, הסטוקסטי האיטי ברמת ה-20% על גבול המכירת יתר.

===================

תמונות מצורפות תמונות מצורפות

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות