x

עמוד 2 מתוך 6 ראשוןראשון 1234 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 55

נושא: מדד תל-אביב 25

צבי ידידי

אכן גם אתה צודק לגבי הנתונים הנוכחיים כפי שאתה רואה.

כל אחד מאיתנו יכול להציב את המגמות כפי הבנתו כך שמכל מלמדי השכלתי,

להבנתי קו המגמה העולה מ-2013 נחצה לאחר שהגרף נגע ברמת ההתנגדות של 1710 נק' שלוש פעמים ופעם ב-1720 נק' ומכאן נוצרה מגמה הפוכה ודישדוש מעל התמיכה 1370 נק'. המגמה היומית הינה דובית ורק מעל שער 1450 נק' עשויה לשוב לשוריות. במצב הנוכחי המצב רוח היומי מכוון לאיזור ה-1300 נק' מה שיכול להשתנות בכל רגע.

תודה לתשובתך הידידותית .אכן מעל 1450 נקבל סימן ראשון אך רק מעל 1490 ניתן יהיה להפוך ללונג ולחזק מעל 1505

מדד ת"א 35
    שער: 1463

היום שמעתי ברדיו תיאור אופטימי של המשקיעים בשוק התל-אביבי וראייתם או הערכתם הצומחת לשנה האזרחית הבאה. אני חושש מהדברים שבעלפה וחייב להאיר את עיני החברים להבנתי בגרף חודשי בן עשר השנים האחרונות להבנת המציאות.
    הגרף ירד החודש כ-10%
    מתנד RSI החודשי החל לחדור לאיזור השורט (46) ראה עיגול אדום בגרף
    הממוצע הנע וההיסטוגרם במתנד ה-MACD נוטים לסיים את המעגל הצומח בערך היכן שסימנתי חצים
    בכל מקרה המגמה היומית דובית מרגע שהמדד ירד משער 1520 והחזרה לשוריות רק מעל שער 1640.
    ta35.png
    ============================================
    אין לראות בנאמר המלצה לרכישה או למכירה של נייר ערך.

הכותב עשוי להחזיק בני"ע בהם עסקה הודעה זו.

מדד ת"א 35
    שער: 1621

המגמה הראשית כעת שורית. ההתנגדות ברמת ה-1620 נק' נבחן בשנית לאחר שנבחנה באפריל השנה. הניתוח מסמן כעת היפוך שורי ברמת ה-1760 נק'. דוביות רק מתחת ל-1540 נק'.
    ta35.png

============================================
    אין לראות בנאמר המלצה לרכישה או למכירה של נייר ערך.

הכותב עשוי להחזיק בני"ע בהם עסקה הודעה זו.

מדד ת"א 35

שער: 1658

המדד נע בתוך התעלה הנוטה לתנועה מטה, בגרף החודשי של 10 שנים וכעת הוא נוגע בשפה העליונה של התעלה. וזאת לאחר תנועת השורט שעבר וכעת שב ללונג. מה שרואים גם בענן האיצ'ימוקו. הנר השחור תמיד בעייתי מבחינתי. המגמה הראשית רבת השנים שורית ולהערכתי המדד צופה להיפוך רב שנתי רק מעבר 1800 נק'. בטווחים הקצרים הנתונים אחרים ושערי ההיפוך נמוכים יותר. מתנד ה-RSI חצה כעת לאיזור הלונג והוא ב-58%.
    TA35.jpg

=================================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

מדד ת"א 35

שער: 1368

המגמה הדובית בטווח היומי והשבועי מקבלת עצמה כשמתנד ה-RSI נכנס לרמה נמוכה של מכירת יתר. בטווחי הזמן החודשיים המגמה הראשית השנתיים שורית ועל פי הניתוח הגרף שואף להגיע לרמת ה-950 נק' הנמוכה, שם כנראה יש סיכוי להיפוך בכיוון.
    במקביל רואים במדד ה-VIX את התפתחות המגמה השורית ותנועת הלונג השואפת לרמה גבוהה יותר.
    TA35 VIX.png
    ============================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

מדד ת"א 35

שער: 1230 נק'

המגמה הדובית היומית, סוחטת כמו שסוחטים לימון כל לחיצה מוציאה עוד קצת מיץ, כך אני רואה כבר להערכתי את רמות התמיכה סביב 1100 נק'.
    בטווח היותר רחב וארוך להערכתי ניצבת רמת תמיכה נוספת באיזור ה-600 נק'.
    ta35.png
    ==================================

נערך לאחרונה על ידי חיפושית כחולה, 20.03.2020 בשעה 17:50

מדד ת"א 35

שער: 1337 נק'

סיכום שלושת המשברים עד ערב פסח

2000-2020.png
    ==================================

מדד ת"א 35

שער: 1377 נק'

ניתוח מגמות למדד ת"א 35 מוציא את הנתונים הבאים,

בגרף יומי המגמה דובית וקיימת שאיפה לטיפוס לכיוון שער 1540 נק'. רק מעל שער 1600 נק' המגמה הראשית יומית תשוב לשוריות.

בגרף השבועי המגמה הראשית דובית, ורק מעל שער 1740 נק' עשויה המגמה לשנות את כיוון תנועתה לשוריות.
    התנועה כעת מכוונת לשערים נמוכים באיזור ה-600 נק' מדד.

הגרפים החודשיים והארוכים נותנים נתונים כשהמגמה הראשית כעת הינה שורית באופן מהותי. רק מתחת לשער 770 נק' עשויה המגמה הראשית להפוך דובית. אם נגיע לאיזור זה, גם כאן השאיפה תהיה היפוך ברמת ה-600 נק'.
    להלן גרף חודשי בן 10 שנים ותנועת המדד הזה
    ta35.png
    ===========================

מדד ת"א 35

שער: 1434 נק'

לשם השוואה גם המדד האמריקאי ומדד ה-VIX בסקאלה שבועית של 3 שנים
    tl35 vix spx 8-5-20.png
    =============================

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות