x

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 27

נושא: מפולת בינואר

מפולת בינואר

אני מראשוני האתר , אבל רושם פה לעיתים רחוקות .
    לאחר שניתחתי את הגרף השבועי על פני השנים האחרונות , אני מסיק כי השיא המאחורינו ובקרוב נראה זליגה למטה , ייתכן והבום הגדול הראשון יקרה בינואר .
    אני שחקן בשוק שמשחק לעיתים רחוקות ומרגיש מפולות . ב אוגוסט 2008 קניתי עשרות פוטים , בשנת 2011 גם ולפני שבוע קניתי עשרות פוטים לינואר .
    אפשר לראות בקרף כי פעמיים ניסה לעבור את השיא ולא הצליח ואם תלכו אחורה לראות מקרים כאלה תוכלו לקרות כי מאז ומתמיד שבמקרה של ניסיום לשבור פעמיים ולאחר מכן יש נחיתה זה שינוי מגמה .
    הרגשה שלי שבינואר נרגיש את זה חזק . אבל ייתכן גם שזה יגיע בהמשך , בכל מקרה את ה 1700 לא נעבור בשנים הקרובות .
    בהצלחה לכולם .

תוכל לעלות בבקשה את הגרף? או להסביר יותר על הניתוח שעשית?

כל עוד הריבית אפסית או שואפת לאפס , והאינפלציה גם היא אפסית , והנדל"ן מנופח ובשיא , פשוט אין אלטרנטיבה אחרת לכסף

יש ועוד איך ,כסף בעוש/פקמ כשהכל מסביב נשחט זאת אלט' נהדרת ,במיוחד כשאינפלציה היא אפס ולא מוטרדים משחיקת ערך הכסף.

כל זמן שיש בריאות ,אפשר לעשות כסף חדש .מותר להיות מחוץ למשחק ולא להרוויח ,ברוב המקרים זה רצוי על להיות בפנים (מי שנביא ויודע לצאת בזמן )

אני לא יכול לצרף גרף , אבל תסתכלו שבועי ועל בוא נגיד מ 2005
    תוכלו לראות ב 2007 ניסיון לשבור פעמיים את השיא והחל מרגע זה היתה זליגה למטה עד לבום ב 2008
    2010 - 2011 ניסיון לשבור את ה 1320 וזליגה למטה עד 990 משהו כזה ,
    ועכשיו היה ניסיון פעמיים לשבור את ה 1700 ומשהו .

רועי זה ניתוח מאוד בסיסי , גרף שבועי עם נרות יפנים כל נר הוא שבוע , תסתכל מ 2005 ותראה הכל .

תגובה לסטיבן הוקנג - זה ממש לא נכון , הבורסה והמחירים מנופחים הריבית היא לא יכולה להיות סיבה להשקעה לטווח ארוך. יש דד ליין.
    גם הנדל"ן מנופח , יכולים להגיד לי פה עד מחר שאין בניה והריבית אפסית וכו... המחירים פה יירדו בסופו של דבר.
    זה עניין של כמה שנים ונחזור לראות דירות במיליון שקלים עם ריביות של פעם כאשר הריבית במשק 5 אחוז .

נשאלה פה בצדק השאלה : "ומי צדק" ?
    ובכן , מי...? אני חושב שהתשובה כעת די ברורה...
    אז מה היה לנו בינואר : הרבה רעש וצילצולים , המון פאניקה באתרים הכלכליים , ות'כלס - כמעט כלום...
    הבורסה שלנו ירדה פחות מ - 3.5 אחוז !!! (ואם זוהי מפולת -אז אני תרנגולת) . זו בקושי תנודה יומית חריגה , ואני כבר ראיתי מפולות בחיי , כשמנתקי הזרם עבדו שעות נוספות במינוס שמונה אחוז ביום...
    הבורסה בסין נפלה אמנם 22.5 אחוז , אבל את מי מעניינים הסינים ?! גרמניה ירדה 8.8 אחוז ,יפן 8 אחוז ,צרפת 5.5 אחוז , ארצות הברית ירדה בקושי 5 אחוז (!!! ) ואנגליה 2.5 אחוז בלבד . זה לא יותר מתיקון טכני צפוי ומתבקש , תנודה חודשית לגמרי סבירה . ואל תצפו למפולת גם בפברואר - היא לא תבוא . לא כל עוד הריבית אפסית , והאינפלציה שלילית , ומחיר חבית נפט פחות מ-50 דולאר . וכעת אפילו עליית הריבית בארצות הברית בסכנה ...

כל זמן שהריבית אפסית ימשיכו להשקיעה בבורסה ולקנות דירות כהשקע.
    ולכן הדירות לא ירדו כל כך מהר (גם אם רבים רוצים). זה גם שיקול של הממשלה, לא לגרום למפולת.
    תסתכלו מה קורה ביפן. שם הריבית נמוכה כבר הרבה מאד זמן, וזה יכול לקרות גם פה.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות