x

עמוד 6 מתוך 8 ראשוןראשון ... 45678 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 51 עד 60 מתוך 73

נושא: מניית אמזון AMZN

כל הגיון בריא אומר שהמניה אמורה לטוס
    אפשר ניתוח בבקשה?

פשוט - התנגדות הבאה 1985 תמיכה 1900,
    לדעתי שווה כניסה לגמרי ואני מחזיקה.

AMZN חברת אמזון

שער: 1906.59 דולר

ברמת ניתוח שבועית על פרק זמן ארוך ניתן להבחין במגמה השורית. אומנם הסטוקסטי מפתח צמיחה קלה, אך מתנד ה-MACD בתנועת שורט, מחזורי הקונים מצטמצמת. מתנד ה-RSI נע במקביל לאיזור קו פרשת המיים (ה-50%) כאילו ממתין .... בניתוח רחב נראה שהגרף שואף לחזור להיפוך עד לרמת מחיר של ה-1300 דולר.
    הגרף היומי השנתי נראה כך
    AMZN.png
    בעוד גרף רב שנתי מראה את התעלה שעלולה לגרור את השער מטה
    amzn2.png
    במקרה קו המגמה נוגע ברמות השיא במתנד ה-RSI

=============================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה
    נערך לאחרונה על ידי חיפושית כחולה, 06.04.2020 בשעה 10:30

שלום חיפושית,
    אפשר בבקשה עדכון על אמזון?
    תודה.

AMZN חברת אמזון

שער: 2449 דולר

הגרף השבועי מראה את המגמה השורית של הענק אמזון. קו המגמה הצומח מעלה מכוון את העמודות להיפוך ברמת מחיר של כ-2590 דולר. בכלל הדישדוש והתנועה הצידית באפריל-מאי מראה צבירה ובחינת ההתנגדויות לפני ההתקדמות הבאה. רוב המתנדים הינם שוריים ועוצמתיים כעת. התנועה מעל ממוצעים של 200 ו-50 ימים. ה-RSI ברמת ה-70% והסטוקסטי מדשדש ברמת הקניית יתר.
    AMZN.png
    ======================================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה

AMZN חברת אמזון

שער:2764 דולר

בגרף השבועי על פני 10 שנים נראית תנועת העמודות העיקבית בתוך תעלות קווי המגמה הכחולים. בקווים אדומים ציינתי את איזורי התמיכה עליהם עלול עוד הגרף להגיע. מתנד ה-RSI בגזרת הלונג מתנד ה-FORCE מראה את התנועה הגדולה בכניסת הון במניות, הסטוקסטי ברמה מעל ה-80% שזה קניית יתר. ברמה היומית נוצרה אמש תבנית תיפוסית של צמיחה משולשת. במגמה השורית האיתנה ברגע זה, קיים סיכוי לצמיחה והיפוך ברמת שער סביב ה-3000 דולר.

amzn.png

AMZN חברת אמזון

שער:3037 דולר

המגמה הראשית שורית. לאחר שרמת ה-3000 דולר נחצתה כמו שצפינו נראה במתנד הממוצעים פתיחה של תנועת לונג במטרה להגיע לרמת מחיר של 4000 דולר. מתנד ה-RSI בקניה חזקה ובמתנד ה-FORCE מחזורי הביקוש ברמות נאות. מתנד ה-MACD במהלך לונגי.
    amzn.png
    ===========================

שלום חיפושית,
    אשמח לשמוע את דעתך על המניה,
    תודה

AMZN חברת אמזון

שער: 3018 דולר

הגרף השבועי מראה את המגמה השורית של הענק אמזון. קו המגמה הצומח מעלה את העמודות להיפוך ברמת מחיר מעל-3400 דולר. ברמה היומית התנועה שורט. ה-RSI בכוון שורט והסטוקסטי בעצמה גדלה. מתחת ל-2900 דולר קיימת תמיכה שנבחנה פעמיים. לגרף יש שאיפה מסוימת לירידה עד 2500 דולר.
    amzn.png

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות