x

עמוד 1 מתוך 8 123 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 73

נושא: מניית אמזון AMZN

מניית אמזון AMZN

מניה טובה שצברה תאוצה בחודשיים אחרונים, אבל...
    לא מצליחה לפרוץ את ההתנגדות ב679. תמיכה הבאה ב 643 ואז 625.
    אני רוצה לפתוח שורט אם פעם נוספת מנסה ולא מצליחה לפרוץ 679.

למרות שאני סבור שיש לך על מה לסמוך, אבל...
    בשפה שלנו קוראים לזה נסיון תפיסת שיאים ותחתיות, שברוב המוחלט של המקרים זה מוביל להפסדים ניכרים ולמפח נפש

בכל מקרה... בהצלחה
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

דוידיק

אכן,גרף אמזון הגיע לרמת התנגדות ב-680 דולר וכבר בחן את האזור פעמיים. התנהלות דומה הייתה ברמת השערים של 436 דולר שם נבחנה ההתנגדות 4 פעמים ואחריה הגיע צמיחה. ברמה היומית ישנה פתיחה קלה לגל יורד שעשוי להמשך פרק זמן מסוים וכנראה עד רמה של 665 דולר כפי שזה נראה כעת. מאחל בהצלחה בכל כיוון שתבחר.

========================================
    אין לראות בנאמר המלצה לרכישה או למכירה של נייר ערך.
    הכותב עשוי להחזיק בני"ע בהם עסקה הודעה זו.

דוידיק היי,

כמו שחשבנו הערב הגיע השער בשלישית לרמת ההתנגדות 680 דולר. והשבוע עוד לא הסתיים !

מניה מעולה, לדעתי להחזיק לטווח אורך!

דודיק
    מדובר בחברה המתמחה במסחר מקוון E-commers שהוא תחום שמתפתח בקצב מואץ בעיקר בדרום מזרח אסיה. כמו עליבאבא הענקית ואיביי העולמית, אמזון הקטנה מתמחה בעיקר בשוק האמריקאי ברמת איכות ושירות לקוחות ברמה אחרת. החברה סגרה את השנה האחרונה עם למעלה 110% עלייה במניה והיא ניצבת הרחק מהחברות האחרות בתחום במערב. החברה מספקת את מוצריה לכל לקוחותיה בארה"ב תוך יומיים ופועלת לשפר את השירות באמצעות תשתיות אוויריות נוספות. בתשע השנים האחרונות (מ-2007) עם סיום תהליכי המיצוב והפיתוח החלה החברה לצמוח בקצבים ההולכים וגדלים ומעניין לעבור על דוחותיה המפורסמים כדי להבין את התחום.

אחרי שמצאה תחתית ב482 בנפילה אחרונה המניה שוב פעם תופסת תאוצה ומאז 9.2.16 עלתה כבר ל560 דולר.
    אני נכנסתי לסיבוב נוסף בשער 535 ממוצע והיעד הקרוב לדעתי הוא 635.
    בהצלחה.

דוידיק שלום,

לפי הגרף טרם הסתיים הגל היורד בגרף המניה ומספר מתנדים נעים בגזרת השורט ולא נראה לי שהם נותנים כיוון לאיזור הלונג. יכול להיות שבעתיד אכן השער יגיע לשער שציינת אך המתנדים כעת מכוונים וימים יגידו השוק לאן.

האמת שאני עוקב אחריה כבר הזמן ובתקופה אחרונה פשוט איבדתי עניין

אמזון משנה כיוון. שער ה-615 דולר נחצה והמגמה היומית הפכה שורית.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות