x

מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

נושא: מחפש לעשות רווח של 2-3 אחוז בשנה, לא מוצא אפיק.

מחפש לעשות רווח של 2-3 אחוז בשנה, לא מוצא אפיק.

איך שאני רואה את המצב :
    האג"חים הממשלתיים יורדים בתקופה האחרונה ובצדק, הריבית בשפל ויש אפילו פוטנציאל לעליית ריבית ככה שסביר להניח שהיו עוד ירידות באג"חים. מצד שני אין כמעט סיכוי לירידת ריבית ככה שאין עוד דלק לאג"חים.
    יותר מזה, ההרגשה היא שהשקעה באג"חים = הימור על ריבית.

הבורסות ברובן קרובות לשיא כל הזמנים, אומנם הן קצת ירדו ב3 חודשים האחרונים אבל עדיין קרובות לשיא ויש להן יותר פוטנציאל לרדת מאשר לעלות.

בפקדונות הריבית 0 לחלוטין.

אני לא הרפתקן, יש לי כסף שאני חוסך יום אחד על מנת לקנות דירה, ורווח של 2-3 אחוז בשנה ללא סיכון(או בסיכון אפסי) ישמח אותי מאוד.

אם אני אקח אג"ח ישראלי/אמריקאי/גרמניה/צרפת שפוקע עוד שנה או שנתיים, מבחינתי זה נקרא סיכון 0, אבל הרווח שם אפסי לחלוטין ויש מצב שאני אשלם יותר עמלות מרווחים.

יש משהו לעשות במצב כזה? יש במה להשקיע ?

בוקר טוב,

לא יודע, לא מכיר ולכן גם לא יכול להמליץ, אני רק מכוון לפירסום שנתקלתי בו.

יש חברות הלוואות שמתווכות בין בעלי כסף שרוצים לקבל יותר מהריבית של הבנק ומחפשי הלוואה בריבית נמוכה מהבנק.

אם אני זוכר נכון הם מספקים אי אילו ביטחונות (שוב אדגיש שלא בדקתי ולא יודע).

לבדיקתך:

https://www.blender.co.il/

או

https://www.eloan.co.il/

אולי יש עוד.

בהצלחה

דעתי הקלושה והרטושה אומרת, שאם אתה מדבר בכסף שמיועד לרכישת דירה והרווח שאתה מכוון אליהם הוא מזערי, מה גם שאתה מדבר על טווח קצר של שנה שנתיים, אני בספק רב אם זה שווה את היחס סיכוי סיכון
    שוב זאת דעתי המטופשת, מה גם שאני מתערב פה בשאלה שלא מופנית אלי בכלל - היא מופנית לשחקן
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

אני יכול לעניין אותך ב 6% קבוע (לפני ניכוי מס במקור 15%) עם בטחונות מלאים. תשאיר לי פרטים בפרטי במידה וזה מעניין אותך

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות