x

מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך 6

נושא: חוזים עתידיים

חוזים עתידיים

בוקר טוב
    אני סוחר בחוזים עתידיים בחרת גלובל טרייד רציתי לדעת האם אני מחוייב לשלם מיסם כמו בבורסה על רווחים?
    החברות האלו לא מפוקחות ולכן אני לא ממש ידע מה ורה לגבי המיסים אני יכול לומר שהם חייבו אותי במיסים רק אחרי שביקשתי למשוך את הכסף ולא אחרי המימוש רווחים
    תודה

בוקר טוב.
    תאורטית - כן. מעשית - לא.
    לרשויות המס אין בדיקה של החשבונות הללו או גישה אך כאזרח ישראלי אתה מחוייב להצהיר עצמאית על המיסים. מה שקורה במצב שכזה הוא שמרבית העוסקים בתחום מתוך שיקוליהם לא מצהירים, וזה נכון לא רק לחוזים העתידיים אלא גם למסחר בוול סטריט דרך ברוקר זר (IB לדוג').

ציטוט פורסם במקור על ידי barak72444 צפה בהודעה
    בוקר טוב
    אני סוחר בחוזים עתידיים בחרת גלובל טרייד רציתי לדעת האם אני מחוייב לשלם מיסם כמו בבורסה על רווחים?
    החברות האלו לא מפוקחות ולכן אני לא ממש ידע מה ורה לגבי המיסים אני יכול לומר שהם חייבו אותי במיסים רק אחרי שביקשתי למשוך את הכסף ולא אחרי המימוש רווחים
    תודה
    1. התשובה לשאלתך היא כן! באלף רבתי!
    2. בקש מיד מהברוקר שלך אישור ניכוי מס במקור. אם שם יגמגמו-שלח תצהיר למס הכנסה.

ממש לא.......
    סחורתי איתם שנה ועוד שנה וחצי עם קולמקס. בשני המקרים לא מבקשים כלום
    ואף פעם לא הייתי צריך לשלם מיסים.אל תנסו להיות יותר צדיקים מהאפיפיור

התשובות שקיבל ברק מתאימות לשיח אינסטלטורים ושיפוצניקים " עשיתי בלטות לאורטל, טכנית הייתי צריך להוציא חשבונית, מעשית לא הוצאתי..." ואני עבדתי שנה וחצי אצל מורטל בתריסים..איזה מיסים ואיזה בטיח.. יאללה לך, אל תהיה לי צדיק יותר מהאפיפיור.." אז דעו לכם: בעקבות הרגולציה, רשות המיסים מקבלת בימים אלו את רשימת הלקוחות מכל הברוקרים. 5% מתוכם יעלו במידגם ויתבקשו להצהרת הון. אם אתם רוצים לעבוד בלגנוב-לפחות אל תשתינו מהמקפצה.
    לא אתווכח איתכם, אני שייך לדור אחר. הצלחות במסחר לכולם.

אז ככה בעבר גם ממני הם לא לקחו מיסים ובגלל זה הופתעתי וגם ביקשתי מהם אישור מיכוי מס הם אמרו שהם ישלחו לי בו נראה מ יקרה.
    הרושם שאני מקבל שזה חתיכת קומבינה שהם עושים אבל יכול להיות שאני טועה.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות