x

עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 24

נושא: איפה טעינו? ואולי עדיין לא מאוחר מדי?

ציטוט פורסם במקור על ידי רואה ממטר צפה בהודעה
    איפה טעינו?
    טוב לשאול את השאלה. טוב יותר לשאול קודם.

חברים: תבינו ותפנימו:
    הטבע של שווקים הוא לעלות, כשמידי פעם יש תיקונים מטה.
    המסקנה התאורטית של זה היא שלא ניתן בשום אופן להרוויח לאורך זמן משורטים (אסטרטגיות עם דלתא שלילית)!!

עכשיו לנתונים התומכים בתיאוריה:
    מאז תחילת מחזור העסקים האחרון, במרץ 2009, ועד היום יש 74 פקיעות (כולל אפריל 2015). מתוכם 51 חיוביות, כלומר ברוב מוחלט של המקרים, קרוב ל-70%, אסטרטגיות עם דלתא שלילית נועדו לכישלון!
    זאת ועוד, מ-23 המקרים שהפקיעה אכן הייתה שלילית, תורידו 7 מקרים שבהם הפקיעה הייתה שלילית מאוד (5% ומעלה). גם במקרים אלה, רוב הסיכויים שאסטרטגיה עם דלתא שלילית גם הייתה מפסידה.

עם מה נשארנו? עם 20% מהמקרים.
    עכשיו תעשו חשבון...

בהצלחה!!
    THE HOUSE NEVER LOOSE

ציטוט פורסם במקור על ידי amitayb צפה בהודעה
    אני באופן אישי כבר חודשיים על מרווחי C
    למה הכוונה?
    No pain, no gain

ציטוט פורסם במקור על ידי NightShift צפה בהודעה
    למה הכוונה?
    כתיבה גבוהה מהקנייה
    THE HOUSE NEVER LOOSE

שרשור בהחלט מעניין ואגע בכל הנקודות שהועלו.
    א. לפני הכל – זיכרו שאין תקדים לתנועה שכזו מעלה, וזאת עוד ללא סיבה אחת מובהקת. אי אפשר להיערך לירידה של 200 נקודות בלי סיבה וזה נכון גם למצב ההופכי.
    ב. אין משמעות לעליה. חלק כאן בוחנים אל מול רוול אלטרנטיבי וזה תמיד נכון אבל לא באמת משנה לנו עם כתיבה 1590 אם פקיעה 1680 או 1780.
    ג. קאריה – הרגשה שלי = לא תיקח קולים למאי. על מה אני מתבסס? אני מניח שאחרי תנועה לא מוצדקת של 230 נקודות תתקשה לקחת עכשיו קולים. זה נכון גם ל 200 נקודות, זה נכון גם ל 150 וכנראה שגם ל 100. לא באמת היה ניתן לצפות את פריגו ולכן להכות על חטא כשאתם בבורסה זה לא מועיל. על אותו משקל יכלה מניה דואלית לאבד 10% והיינו יורדים לסביבות 1630 וכן הלאה...
    ד. צבי – על אף שאני חושב שניתוח טכני אינו כלי החלטה בלעדי אלא עוד כלי בארסנל, תתקשה למצוא פריצות שכאלה. על אותו משקל הניתוח הטכני הזמין תיקון טכני מזמן (תיקון שכמובן לא הגיע).
    ה. אמיתי – הימור. לא טוב, לא רע פשוט הימור. אם נכנסת בחודש שעבר במרבית החודש עמדת במקום פחות או יותר עם הצמד הזה ובפקיעה חטפת. ברביעי ירדנו ואם היום היינו יורדים עוד אחוז נניח גם אז המרווחים הללו הפסידו. הדרך היחידה לאורך זמן להרויח בסוג מרווחים שכזה הוא ע"י מימון עם כתיבה אלא מה: אין תקדים בהסטוריה של הבורסה למצב שכזה, מה שהוביל חלק מהסוחרים הותיקים שאני מכיר להפסיד למרות שלקחו מרווח עולה – קנו 1550 וכתוב 5 יחידות קול 1600.
    ו. רואה ממטר – לקחת ממרץ 2009 זה לא משקף את הבורסה כמו שצריך. זו תקופה של ראלי שמלווה בהורדות ריבית וכן הלאה אבל רק בשביל להמחיש את המצב אשתף רגע פעולה עם סטטיסטיקה (אותה אחת שאומרת שטווח פקיעה ממוצע במעוף עומד על 20 נקודות...).
    בו נבצע דוגמה: אני קונה בכל חודש אופצית קול קרובה יחסית (3 סטרייקים מעלה). כדי שזה אפילו יהיה קל יותר, אני כותב אופציה נוספת כדי לממן עוד 3 סטרייקים מעלה. בחן בכמה פקיעות היית מרויח במצב שכזה ותראה שאתה כבר קרוב הרבה יותר ל 50-50. ויודגש שגם זה מעוות: אם המדד ירד 2 אחוז ורק לאחר מכן עלה אני מניח שהיית מקדם כתיבה או כמה נכנסו לבוקר הפקיעה ועוד פרמטרים. סטטיסטיקה כוחה יפה בעיתות שפיות לא במצב הנוכחי.

ולמרות כל המצוין לעיל, אני מציע שכל אחד ישאל את עצמו אם היו אומרים לו שהמדד יזנק 230 נקודות בתחילת פברואר בלי שום סיבה האם הוא היה מאמין. זו לא הורדת הריבית, היעדר שחקני המעוף שמקטינים פעילות, פעילות מוסדיים או כל דבר דומה. זה מצב שבו פשוט שברו את הציבור ולקחו ביודעין החלטה לנפח בועת נדלן, מניות ואגח (הגדולה מכולן – המסוכנת מכולן הרבה יותר מהמניות !) ולכן אני אומר שוב – אני עדין מחפש מי שיכתוב כאן ,ולא בדיעבד, שרוכש כרגע קולים למאי. לכאורה, כל הסיבות לעשות זאת. מעשית מה שמנע לעשות זאת ב 1550 וב 1650 ימנע גם עכשיו במדד 1686.
    באופן מקצועי, עדיף כרגע עדין לכתוב עמוק יותר בכסף קולים משום שההפסד מגודר (300-400 שקל לזוג) ואז לנסות להכניס ההפרש מהפוטים מאשר לקחת מרווח עולה.

שלום שחקן,
    בחודשיים האחרונים אני עובד על שוקת רחבה 7% לכל כיוון ובנוסף מייצר הר של C קנויים.
    ואתה לא יכול להגיד שזה לא עובד תיאורטית. בפועל לקחתי כסף בחודשיים האחרונים.
    חודשיים לפני, רק הכנסתי כסף בשל ההתעקשות לירידות או עמידה במקום.
    THE HOUSE NEVER LOOSE

בהחלט עונה על כל השאלות

ולכן אני אומר שוב – אני עדין מחפש מי שיכתוב כאן ,ולא בדיעבד, שרוכש כרגע קולים למאי. לכאורה, כל הסיבות לעשות זאת. מעשית מה שמנע לעשות זאת ב 1550 וב 1650 ימנע גם עכשיו במדד 1686.

ואף על פי כן > השאלה אם מעל 1700 עדיין נמנע מלקנות קולים למאי

חכה לדוחות, אולי נחכים

התשובה לשאלה "איפה טעינו" , מאוד פשוטה, בזה שלא חתכתם הפסדים. באיזה שהוא שלב צריכים להבין שהמודל לא עובד, לחתוך לעצור ולבדוק את עצמך. גם אם זה אופציות שניתן לגלגל. שכמובן המילה לגלגל היא מכבסת מילים ל " בוא נעביר את ההפסד לחודש הבא אז אולי יהיה יותר טוב".
    באוקטובר האחרון, שאלתי את שחקן למה הוא לא חותך הפסדים באופציות / בדולר וקיבלתי את התשובה הבאה :
    "האסטרטגיות באתר עם יחס הגנה מלא ולכן ההפסד מוגבל.
    המצב שנותר הוא שאין הבדל כשההגנה היא ב 1430 האם המדד 1450 או 1470 ולכן כל שנותר הוא להוציא מה
    PUT כמה שיותר וחוזר חלילה."
    זכותו כמובן לחשוב ככה, אבל תשאלו את עצמכם מה היה קורה אם הייתם חותכים את ההפסד באוקטובר. ואני כמובן מדבר על האסטרטגיות שמתגלגלות כבר חודשים.

אתה צודק בדיעבד. מצב שהמדד עולה משך חודשים כל זמן, נדמה לי כי לא היה אף פעם.
    בכלל בתקופה הנוכחית אין אפשרות לדעת מתי תפסק העלייה ולכן אני החלטתי להמתין עד קבלת תחום תנועה של המדד ונחזור למסחר שפוי.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות