x

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 11

נושא: אסטרטגיית פברואר - דיון !

אסטרטגיית פברואר - דיון !

צהריים טובים.
    שרשור זה ירכז את הדיון באסטרטגיה, ואילו השרשור בראש הפורום
    ירכז את התיקונים/מיקסומים והסגירה בלבד לשם נוחות.

הינכם מוזמנים לקחת חלק פעיל בדיון.

בהצלחה !

כתיבה בשבועי זה מעניין
    בצעתי בקטנה כפול 3 רק

הפעם אני מוותר, כתיבה שבועית מחייבת זמינות מיידית , אבל נעקוב בכל מקרה ,תודה

יש לי שאלה עקרונית לגבי האסטרטגיה: בד"כ, אנחנו כותבים אופציה מסוימת - נאמר, call בסטרייק מסוים - ואז קונים אופציה מאותו סוג במרחק של מס' סטרייקים (למעלה, במקרה זה) וזה מגן עלינו במובן שההפסד חסום ע"י סכום מסוים (ולפי זה נקבעים הבטחונות).

באסטרטגית פברואר הנוכחית יש כתיבה של call1450 שבועית אבל קניה של call1480 חודשית. האם זה לא משאיר אותנו בעצם חשופים להפסד בלתי מוגבל? הרי הפקיעה של האופציה הכתובה היא בסוף השבוע, בלי קשר למה שיקרה בסוף החודש. עליה פתאומית של 3% למשל משמעותה מדד 1490, כלומר הפסד של 4000 ש"ח ליחידה. אני מבין שגם מחיר האופציה הקנויה יעלה במקרה כזה אבל האם זה יהיה מספיק? ואם מדובר בעליה קיצונית יותר? איזו הגנה בעצם מספקת לנו האופציה הקנויה? ואיך בעצם "מודדים" את הסכום שסיכנתי (בטחונות) עבור האסטרטגיה הזו?

(השאלה היא עקרונית ולא מכוונת כביקורת או משהו כזה. אני פשוט רוצה להבין איך עובד שילוב כזה של כתיבה שבועית וקניה חודשית.)

ציטוט פורסם במקור על ידי malcishua צפה בהודעה
    יש לי שאלה עקרונית לגבי האסטרטגיה: בד"כ, אנחנו כותבים אופציה מסוימת - נאמר, call בסטרייק מסוים - ואז קונים אופציה מאותו סוג במרחק של מס' סטרייקים (למעלה, במקרה זה) וזה מגן עלינו במובן שההפסד חסום ע"י סכום מסוים (ולפי זה נקבעים הבטחונות).

באסטרטגית פברואר הנוכחית יש כתיבה של call1450 שבועית אבל קניה של call1480 חודשית. האם זה לא משאיר אותנו בעצם חשופים להפסד בלתי מוגבל? הרי הפקיעה של האופציה הכתובה היא בסוף השבוע, בלי קשר למה שיקרה בסוף החודש. עליה פתאומית של 3% למשל משמעותה מדד 1490, כלומר הפסד של 4000 ש"ח ליחידה. אני מבין שגם מחיר האופציה הקנויה יעלה במקרה כזה אבל האם זה יהיה מספיק? ואם מדובר בעליה קיצונית יותר? איזו הגנה בעצם מספקת לנו האופציה הקנויה? ואיך בעצם "מודדים" את הסכום שסיכנתי (בטחונות) עבור האסטרטגיה הזו?

(השאלה היא עקרונית ולא מכוונת כביקורת או משהו כזה. אני פשוט רוצה להבין איך עובד שילוב כזה של כתיבה שבועית וקניה חודשית.)

ההנחה היא שהקול השבועי ישחק-או שיווצר מספיק רווח לסגירה או במצב אופטימלי ימחק > במיקרה קיצון נגלגל אותו לחודשי עם תקבול נוסף אם נגלגל ל 1450 -או לחילופין ל 1460-1470 ללא עלות

הבנתי מה הכוונה באסטרטגיה, השאלה שלי היא יותר עקרונית לגבי חסימת ההפסד (או הבטחונות). באסטרטגיה חודשית ההפסד תמיד חסום בסכום X ע"י קניה, אבל כאן היה נראה לי שברמה השבועית ההפסד לא חסום.

אם אני מבין נכון, ההנחה היא במקרה של עליות למשל שה-call החודשי הקנוי תמיד יעלה מספיק כדי לחסום את ההפסד של ה-call השבועי הכתוב? האם זה נכון תמיד? האם זו הנחה חזקה מספיק מבחינת הגוף שמאשר את הכתיבה? ואיך בדיוק מחושבים הבטחונות במקרה כזה?

ערב טוב.
    לא נכון לומר שההפסד אינו חסום אבל הוא בהחלט בעל פוטנציאל נזק משמעותי יותר. אם נשים רגע בצד תרחיש גאפ של פקיעה גבוהה ופתיחה נמוכה משמעותית יותר, הסיכון המרכזי הוא דווקא במרכז המרווח בסביבות 1475. אז כמובן הקצרה שווה 2500 הארוכה אינה מתנפחת בהתאם וככה נוצר הפסד משמעותי.
    הקטנת הנזק היא (א) בבחירה רחוקה מפקיעה כך השחיקה על קניה נמוכה (ב) בסטיה נמוכה שמבטיחה דשדוש (ג) בכתיבה קרובה לספוט כך שירידה קלה בנקודות (די היה ב 3-4 ביחס לספוט פתיחה) סוגרת הפוזיציה.

ועדיין...
    זה יותר מסוכן מחודשי קלאסי אבל גם יותר רווחי (בטחונות מחושבים אותו דבר).

17:05; 1457.5 אסט' פברואר X1 4/2/2014

צהרים טובים.
    האסטרטגיה בכללותה מאופסת ולכן אין מקום לקחת סיכון של כניסה לפקיעה השבועית ונעדיף להרחיק הפוזיציה סטרייק מעלה.

התיקון:
    קנית CALL 1450 (שבועי)– נכתב בתקבול 530 ומחירו כעת 770 = הפסד 240 ₪.
    750

מכירת CALL 1480 (חודשי) – עלות קניה 380 ומחירה כעת 400 = רווח 20 ₪.
    400

כתיבת CALL 1460 (חודשי) – תקבול נוכחי 1140 ₪.
    1120

קנית CALL 1490 (חודשי) – עלות נוכחית 220 ₪.
    220

סה"כ עד כה הפסד של 220 ₪.

על אותו המשקל יכלנו גם לסגור הפוזיציה אך הערכות הדשדוש נותרו ללא שינוי ולכן אין סיבה ממשית לסגור ולפתוח אותה האסטרטגיה בדיוק.

המשך יום טוב.
    בוצע באותם מחירים +-
    http://www.s-maof.com/Forum/zerosum....ons/Show/45269

חשבתי-שנגלגל את השבועי ל 1470 חודשי
    שם יש לו סכוי טוב להמחק-או להסגר מול ה 1380

או לחילופין לכתוב 1460 חודשי ולהשאר עם ה 1480 כהגנה

ציטוט פורסם במקור על ידי שחקן מעוף צפה בהודעה
    ערב טוב.
    לא נכון לומר שההפסד אינו חסום אבל הוא בהחלט בעל פוטנציאל נזק משמעותי יותר. אם נשים רגע בצד תרחיש גאפ של פקיעה גבוהה ופתיחה נמוכה משמעותית יותר, הסיכון המרכזי הוא דווקא במרכז המרווח בסביבות 1475. אז כמובן הקצרה שווה 2500 הארוכה אינה מתנפחת בהתאם וככה נוצר הפסד משמעותי.
    הקטנת הנזק היא (א) בבחירה רחוקה מפקיעה כך השחיקה על קניה נמוכה (ב) בסטיה נמוכה שמבטיחה דשדוש (ג) בכתיבה קרובה לספוט כך שירידה קלה בנקודות (די היה ב 3-4 ביחס לספוט פתיחה) סוגרת הפוזיציה.

ועדיין...
    זה יותר מסוכן מחודשי קלאסי אבל גם יותר רווחי (בטחונות מחושבים אותו דבר).
    הבנתי, תודה רבה!

אז אם זה מסוכן יותר, המשמעות היא שידרשו בטחונות גבוהים יותר? (אם הם מחושבים באתה הצורה)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות