x

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 20

נושא: שאלה סופר חשובה לRH2000 שהעלה פה גיליון אקסל מעולה לאופציות -יש בעיה גדולה אשמח אם תעזור!!

זה בעיקר מראה שלא התעסקת כאן עם הסימולטור ולפני הכל יש פה מחירים בזמן אמת ועוד אפשרויות שאפילו לא כולל ה PRO אין שום מקום אחר.
    הנה התשובה למה ששאלת:
    1.
    היה אפשר להוסיף אופציות של אותו סטרייק ואז להגיע למחיר ממוצע שלהם -
    גם כאן אפשר.
    2. לראות רווח של האסטרטגיה בכל זמן נתון . -
    גם כאן אפשר. אם תרצה אתה גם יכול לקבל התראה ישר לנייד על רווח לפי שקלים או אחוזים.
    3. כל סגירה של האופציות במחיר סגירה הגיליון מחשב את המחיר סגירה מול מחיר פתיחה וסוגר את האופציות ונותן לך רווח עדכני ממומש של האסטרטגיה .גם כאן אפשר .
    4. בכל סטרייק אתה רואה את הרווח שלך בפקיעה .לא חושב שהבנתי.
    5. החישוב של הרווח הוא בלי עמלות ותא נוסף שמראה רווח בניכוי עמלות - גם כאן אפשר. אם לא תציין עמלות או תציין אפס תקבל בלי עמלות.
    6. ניתן לראות מה הבטחונות בכל רגע ורגע של האסטרטגיה - גם כאן אפשר בשקלים וגם אפשר לקבל התראה לנייד.
    7 .היתרון העיקרי של הגיליון הזה הוא שיש אפשרות לראות מה יקרה במידה ותעשה איזה שהיא פעולה שאת מתעתד לעשות מה יקרה לבטחונות בעקבות זה מה יקרה לרווח בעקבות זה וכו מה אין אפשרות בסימולטור שלכם - ניסית להזיז ימים קדימה? לשחק עם הסטיה? עם המדד? תבדוק שוב.
    8. כל פעולה שנעשית עוברת לגיליון אחר שם יש תיעוד מלא של כל הפעולות שעשית מתחילת העבודה על האסטרטגיה - אתה יכול גם פה ליצא לאקסל.
    9 . גיליון שמראה בכל סטרייק ובכל יום נתון עד הפקיעה מה הרווח שלך יהיה בהתאם לסטיית התקן בבורסה .- אם הבנתי נכון מה התכוונת גם פה אפשר.
    10. 4 גיליונות כאלו שנותנות לך אפשרות ל4 אסטרטגיות שונות . - תעשה 50 אסטרטגיות ותתן שם לכל אחת ותוכל גם 50 אפשרויות. אין הגבלה.

כל זה בגירסת חינם ולא ללקוחות PRO שיכולים לעשות עוד הרבה דברים.
    תבדקו שוב חבל שהרבה דברים באתר לא מנסים כי מתמקדים במה שמכירים. אם צריך הדרכה אנחנו כאן וסתם שתדעו ששני חדרי מסחר הגדולים בישראל משתמשים בסימולטור שבנינו ככה שאם מתקשרים לחדר מסחר הם מעדיפים את זה על הקיים של FMR.

מנהל טכני אני לא מכיר אותך אישית אבל מה שבטוח הנימה שלך מאוד אבל מאוד מזלזלת !!!
    אני כאן מהקמת האתר באון אנד אוף ומצד מנהל הייתי מצפה לתגובה יותר נעימה
    אז לגופו של עיניין התאמצתי באמת לרשום לך מה חסר בסימולטור ומה צריך כדי לשפר אותו וממש לא הייתי חייב לעשות את זה אבל רציתי בטובת האתר וענית לי בזלזול ובלי תשובות לעיניין
    עכשיו אגב ניסיתי לעשות אסטרטגיה ארוכה הכנסתי הכל איפה שצריך עברתי לרגע להודעות וחזרתי חזרה לסימולטור ואני רואה שכל האסטרטגיה נעלמה !!!!! אין שם שום כפתור שמורה על שמירה של האסטרטגיה וסתם אבד לי זמן יקר ועכשיו צריך להכניס הכל מחדש
    ועוד דברים להלן מציע לך להתעמק קצת יותר במה שהעלתי :
    אני 10 שנים בתחום ומעולם לא ראיתי גיליון טוב יותר משל אותו רון RH2000 שלצערי לא נמצא פה יותר וחבל ..
    תכנס בהודעות שלו ותראה את הסימולטור שהוא העלה אם זה עדיין קיים ותבין ויזואלית איך הוא בנוי
    איך רואים בכל סטרייק כמה רווח יש
    איך רואים בכל סטרייק בכל יום ביומו עד יום הפקיעה כמה רווח יהיה באסטרטגיה
    איך רואים אם רוצים ניסוי בלי לבצע בפועל מה יגרום לבטחונות מה יגרום לרווח במידה והניסוי יהפוך לביצוע
    בקיצור לפני שאתה מגיב ככה ועוד באדום חזק תחשוב פעמיים פעם הבאה
    לא אהבתי את הזלזול בתשובה שלך וזה בלשון המעטה !!!

היי רונו. מבטיח לך שטכני לא התכוון לזלזל ואם הוא לא היה מסיים לעבוד הוא גם היה זה שעונה. פשוט יש הרבה דברים שאנשים פה לא מכירים וחבל. נגיד הכפתור שמור אם פיספסת אותו זה לא אומר שהוא לא קיים ותאמין לי שכל מה שיש באקסל יש לך בסימולטור והרבה יותר. זה לא משנה לנו במה תשתמש או משהו כזה (זה בחינם......) פשוט לדעתי אם תקבל הדרכה שלנו 5 דקות תכיר את המערכת יותר טוב וככה גם תהנה מהסימולטור הרבה יותר . שלח לי בפרטי נייד שלך ומחר נמצא כמה דקות מול מחשב ותוכל לבדוק ולהתרשם

הי , איך מקבלים התראה לנייד?

שלח לי נייד בפרטי ונשמח להסביר גם לך.

ציטוט פורסם במקור על ידי admin צפה בהודעה
    היי רונו. מבטיח לך שטכני לא התכוון לזלזל ואם הוא לא היה מסיים לעבוד הוא גם היה זה שעונה. פשוט יש הרבה דברים שאנשים פה לא מכירים וחבל. נגיד הכפתור שמור אם פיספסת אותו זה לא אומר שהוא לא קיים ותאמין לי שכל מה שיש באקסל יש לך בסימולטור והרבה יותר. זה לא משנה לנו במה תשתמש או משהו כזה (זה בחינם......) פשוט לדעתי אם תקבל הדרכה שלנו 5 דקות תכיר את המערכת יותר טוב וככה גם תהנה מהסימולטור הרבה יותר . שלח לי בפרטי נייד שלך ומחר נמצא כמה דקות מול מחשב ותוכל לבדוק ולהתרשם
    ADMIN אני מציע שתעלו פשוט הסבר עם מספר שורות מה היכולות של הסימולטור הזה עם דוגמא איך לדוגמא שומרים את האסטרטגיה איך רואים בכל סטרייק מה הרווח איך אפשר לעשות ניסוי באופציות לפני ביצוע הפעולה עצמה כדי לראות איך תשפיע על האסטרטגיה ובכלל פעולות שהסימולוטור הזה יכול לבצע וככה תמנעו שכל אחד תצטרכו להתקשר אליו ולהסביר לו
    הסבר מפורט בצמוד לפוסט הזה ובצמוד לסימולטור יתקבל בברכה לכל הקוראים כאן אני מניח שאני מדבר בשם רבים .
    תודה
    יום טוב

נכון מאוד. אם יש כל כך הרבה דברים בסימולטור שאנשים לא מכירים, למה לא לעשות הדרכה מסודרת ולהדביק את הנושא בראשי?
    No pain, no gain

השאלה הכי טריויאלית - נכנסתי עכשיו לסימולטור, בניתי אסט לדוגמא, שמרתי. יצאתי, חזרתי, איפה אני מוצא עכשיו את האסט שלי? היא לא נמצאת ב"אסטרטגיות שלי".
    No pain, no gain

חייב לציין שעקב הפוסט ניסיתי את הסימולטור - והוא די לא ברור
    אפילו לא מצאתי את האופציה לשמור את האסטרטגיה.
    מצטרף להצעה של רונו - הוספת הסבר מפורט על שימוש בסימולטור

תודה רבה

אין בעיה, נדאג לפרסם הדרכה מפורטת.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות