x

עמוד 7 מתוך 10 ראשוןראשון ... 56789 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 61 עד 70 מתוך 94

נושא: מניות שלי בקנה לשבוע הקרוב - והפעם בבורסה שלנו.

רקח עדיין שווה כניסה או שכבר פספסנו?

היי,

למרות שעלתה 15% אני חושב שיש לה עוד הרבה לאן ללכת,
    היעד הוא סביב 25 ש"ח.

קח בחשבון את הסיכון כמובן.
    אין לראות בנאמר המלצה לרכישה או למכירה של נייר ערך.
    הכותב עשוי להחזיק בני"ע בהם עסקה הודעה זו.

עדכון תוך יומי

מניות שעלו על הרדאר

אשטרום נכסים - יעד 1070 אג', תמיכה נמוך יומי אתמול, כבר עכשיו מחזור שיא במנייה, בהחלט ראויה ללונג.

רקח - עדכנתי, כבר 8% היום ואתמול 6% והכיוון נותר חיובי.

בראק אן. וי - לאחר תיקון יפה נעצרה על התמיכה 235 ש"ח, הכיוון והנר של היום בדרך ל 260-265 ש"ח.

בהצלחה,

שלום,

עדכון תוך יומי

גז נפט - המדד והמניות ממשיכות את המומנטום החיובי מעלה.

מדד הביטוח ומניות הביטוח - לאחר היפוך באזור 1440, הייתה יציאה כספים גדולה מאוד בשבוע האחרון שמאוד מחשידה וכך גם הצפי העלאה.

מדד תל-דיב - חיובי, ביומיים האחרונים פריצה של 1460 גם כאן הצפי להמשך עליות.

דלק קידוחים יהש - הבחירה הטובה כרגע ללונג מבין המניות, היום פריצה חשובה של 15 ש"ח, הצפי חיובי.

אלקטרה - פריצה של התנגדות קשה מאוד 485 ש"ח, רוח גבית טובה של דוחות דוחפת את המנייה לאזור השיא, כרגע נר מאוד לא החלטי.

טאואר - אתמול בחו"ל עלתה יפה אבל עדין נמצאת בצל הירידה של 25.3, כרגע חיובית רק מעל 18$.

בהצלחה,

שלום,

שבוע טוב, חג שמח לכולם.

עדכון יומי

מדדים

ת"א נפט וגז - עלייה חדה היום ליעד ההתנגדות 1067, פריצה של רמה זו תוציא את המדד להמשך מגמת עלייה לכיוון 1117.

ת"א 75 - כרגע מעל ההתכנסות וההתנגדות זה אומר אפשרות סבירה להמשך עליות מעלה, אני פרווה על המדד.

יתר 50 - סוף סוף פריצה של רמת 581, קצת חבל שרק מנייה אחת (פולירם) במחזור של חצי מיליון מזיזה את המדד.. זה המחיר למניות שורה 3.

מניות

מניות שכעת שליליות והיו חיוביות עד לפני כמה ימים - אלקטרה, בראק אן.וי. שתיהן גבוליות מאוד להמשך עליות.

מניות חיוביות

אשטרום קבוצה - תצורה מצוינת להמשך עליות, OBV, מתנדים וכדומה, תמיכה עולה ולאחר תיקון על רמת 980-1000 אג' חיובית ללונג.

אינטרנט זהב - קרובה מאוד לאזור קנייה סביב 1950 אג' לאחר תיקון קצר, לקראת כניסה ללונג שוב.

דלק קידוחים יהש - התייחסתי בשבוע שעבר שהיא המובילה בגז, הכיוון הוא סגירת פער מחירים סביב 1632. תשואת המדד.

רקח, גילת, מליסרון, פרוטרום - ממשיכות את הראלי.

בהצלחה לכולם,

שלום,

עדכון יומי

מדד הנדלן - ממשיך ראלי של 27% מתחילת ינואר, מליסרון החזקה ביותר מתחילת השנה, אני מחפש מניות נדלן נוספות שאינן מהמדד כמו :

אשטרום נכסים, סאמיט, ריט 1. למעשה רק אחת מהמניות הבודדות שעדין לא המשיכה את הטיסה מעלה היא אשטרום נכסים (שגם בשיא).

ת"א 75 - פריצה יפה של ההתכנסות, הבעיה היא מחזורי המסחר, מעבר לכך הערכה שהכיוון המשך עליות.

דלק קידוחים יהש - במרחק של 6 נקודות בלבד מסגירת פער המחירים והשלמת היעד הראשון.

רקח - היום נר שלילי של היפוך מגמה מטה לאחר מהלך חד של 30%, כניסה רק לאחר תיקון.

פוקס - אולי אתם זוכרים את ההמלצה לפני שבועיים, היום שוב מתחילה להתרומם, לקראת זינוק מעלה.

אינטרנט זהב - באזור קנייה, אני ממתין כרגע לראות סמני חיים לקראת מהלך נוסף, הערכה לקראת המשך עליות.

בהצלחה לכולם,

שלום,

עדכון יומי 7.4 שעה 17:15.

המשך ראלי גם היום.

נדל"ן 15 - עבר לזווית של 90% ומשלים 15% תשואה ב 15 ימי מסחר, תעשו אתם את החישוב הממוצע ליום.

ת"א נפט וגז - סוגר היום את פער המחירים ומשלים את היעד הראשון.

ת"א 75 - היעד הוא 920-925 חיובי.

טבע - משלימה זינוק של 18% מתחילת מרץ ומקפיצה את המעוף לשיא חדש 1660.

תל-דיב - אחד המדדים החזקים ביותר, עולה כמעט 1% כול יום ברצף.

מניות

בז"ן - חיובית, איתות לונג חזק מאוד היום, בדרך ל 150 אג' וצפונה.

פוקס - גם אתמול הזכרתי, תראו את כניסת הכספים למנייה, בדרך לאזור 100 ש"ח.

ביוליין - לחובבי הסיכון המנייה בהגדרה חיובית, מעל 90 אג' אפשרית להמשך עליות לאזור השיא האחרון.

כלכלית ירושלים / אפריקה - שתי המניות החבוטות עולות יפה, גם כאן הסיכון בהתאם.

גזית גלוב - לא שלא עלתה אבל היום היפוך מגמה יפה מעלה בדרך כנראה לשיא חדש.

בראק אן.וי - הזכרתי בימים אחרונים, חיובית והיום זינוק יפה מעלה, מחזור ממוצע נמוך לכן נדרשת זהירות.

רקח - מקווה שאתם לא בפנים, יכולה לרדת בקלות עוד 7-10% כתיקון טכני.

בהצלחה וחג שמח.

שלום,

עדכון 13.04.15

אין הרבה עדכונים, תיקון של המדדים ובעיקר מדד הנדל"ן.

מדד התקשורת - נראה חזק ועם פונטציאל להמשך עליות, המובילה בזק שתיקנה על אזור התמיכה 720 אג',
    הערכה היא שמניית אינטרנט זהב תהיה המרוויחה הגדולה מהמשך העליות.

אינטרנט זהב - חיובית, תמיכה 1920-2000 אג' עם יעד עליות לאזור השיא האחרון 2150-2200 אג' טובה טכנית.

בזן - חיובית, לאחר פריצה של דשדוש קצר, הכיוון נותר מעלה לאזור 150-160 אג'.

בהצלחה,

ערב טוב,

עדכון 15.04.15

בזק - פרצה היום את שיא כול הזמנים שלה, הערכה שאם תישאר מעל 740 אג' הכיוון מעלה.

אינטרנט זהב - חברת האם של בזק ממשיכה להיות מצוינת טכנית להמשך עליות, היום עצרה סביב ההתנגדות 21.5-22 מעל שוב איתות לונג.

טבע/אלביט מערכות - שתיהן בראלי, אין מה להוסיף מעבר.

דלק קידוחים יהש - חזרה אתמול והיום לאזור הלונג, מעל 1650 תצא למהלך נוסף, הערכה לגבי שאר מניות הגז נפט.

טאואר - מתמודדת כעת עם רמת 18$, המנייה לאחר דשדוש קל ותיקון שיכול להוביל לגל עליות נוסף, אני כבר חיובי על המנייה.

חברות הביטוח - גם רובן נראות אותו דבר בדומה למדד, מעל 1530 גם כאן אפשרות להמשך עליות מעלה.

אפריקה - אני לא חובב את המנייה הזו, התיקון האחרון סביר, אם מכאן נראה היפוך מעלה שווה לקחת ללונג בכמות קטנה.

גב ים / מליסרון - תיקון בריאים מאוד במניות אבל, יציאת כספים חריגה שדי משנה את הערכה הטכנית שהתיקון הוא לצורך עלייה.

רקח - אין לי מילים, פרצה וניפצה כול דבר בדרך... שאפו.

פרוטליקס - אולי אבל אולי מתחילה להתעורר, נכנסה למעקב.

גילת - מזכירה את מניות הנדלן בהיבט המחזורים הגבוהים בתיקון, אזור 24-25 מעניין טכנית לתמיכה נראה משם את הכיוון.

בהצלחה,

ערב טוב,

עדכון מניות 20.04.15

פועלים - חיובית, היום פריצה של התנגדות רוחבית 1960, כול המתנדים למעט OBV חיובים, הערכה בדרך ל 2050.

נדלן - המדד לאחר תיקון בריא מאוד, לא בטוח שאנחנו בסוף התיקון, אזור 450-460 יכול להיות מושלם ללונג.

טאואר - אני מאוד אוהב את התכנסות המחירים מתחת ל 18$, כרגע הערכה פריצה מעלה, חיובית בדשדוש בקצר.

אלביט מערכות - בשלישיה הראשונה של מניות ת"א 25 בתשואה ב 2015, בתיקון הראשון נחפש מקום ללונג.

פרוטרום - אני לא אוהב את המתנדים, OBV במנייה, למרות זאת המגמה חיובית והיום המנייה חוזרת מעל AVG20 אולי בדרך לשיא חדש.

מניות הגז - המדד ממשיך להיות חיובי אבל די נעצר בו הראלי, הערכה המשך עליות.

בזן - לאחר תיקון חד מאוד, פאניקה ועניינים פונדמנטליים, היום בקצר היפוך מעלה, מעל 140 אג' אולי תחזור להיות חיובית.

קמהדע - לקראת פריצת הדשדוש, יכולה לצאת למהלך חד מעלה, בסיכון גבוה כמובן, ראו אינסוליין.

אינטרנט זהב - שוב חזרה ל AVG20 וממשיכה להיות חיובית טכנית, כניסה ללונג רק מעל 2150-2200.

אפריקה וכלכלית ירושלים - שתיהן נראות טוב למשך עליות כול אחד ומצבה הטכני.

פרוטליקס - במעקב צמוד צמוד, הערכה שלי שלקראת יציאה למהלך עליות נוסף, מחזור מעל מיליון ועלייה מעל 810 אג' תאשר.

בהצלחה,

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות