x

עמוד 7 מתוך 7 ראשוןראשון ... 567
מציג תוצאות 61 עד 68 מתוך 68

נושא: מניית עליבאבא - BABA ניתוח טכני

מניית עליבאבא

שער 173.30 דולר

בגרף רב שנתי המגמה הראשית שורית. הפראבוליק SAR מראה על תנועת הלונג, בסטוקסטי האיטי עם סיכוי סביר לפעילות בטווח ה-50%. העמודות מעל ענן האיצ'ימוקו ז"א יש רמת תמיכה (ראה שירטוט) וזה עידכון למגמה עולה.

BABA.png
    =================================================
    אין לראות בנאמר המלצה לרכישה או למכירה של נייר ערך.
    הכותב עשוי להחזיק בני"ע בהם עסקה הודעה זו

מניית עליבאבא

שער 174.00 דולר

תנועת הגרף שומרת על המגמה הדובית או קרוב למהפך בו נתונה עדיין המניה. ההודעות על רישום כפול בהונג קונג עשוי למשוך כספים מהמזרח שמעונינים להחשף לענק הסיני המוביל. גם מהלך הספליט 1 ל-8 עשוי להגדיל את גמישות החשיפה וגיוס המשקיעים בתנועת הלונג שטרם הסתיים. מעבר מעל שער 176 דולר תשנה את המגמה לשורית.
    baba.png

מה קורה עם המניה? אפשר עדכון?

מניית עליבאבא

שער 162.06 דולר

הגרף שומר על התנועה הגלית בתוך הדגל המשולש, כשכעת הוא נע בכיוון קו ההתנגדות היורד. המגמה היומית הדובית נשמרת אך מתקרבת אל איזור המעבר מדוביות לשוריות באיזור ה-170 דולר ולהיפוך מטה ברמת ה-185 דולר. ברמה השבועית המבט רחב ואין שינויים. המגמה השורית מתחילת השנה נשמרת בזהירות כאילו מתקרבת אל קו המגמה השורי בכוונה לחצותו. הגרף מצפה להיפוף בכיוון מעלה כנראה באיזור ה-130 דולר.
    BABA.png

מניית עליבאבא

שער 219.77 דולר בשיא כל הזמנים

בגרף החודשי של שש השנים האחרונות רואים - בחודש האחרון נראה שתנועת השורט בגרף מקבלת תמיכות ממתנדים אחדים סיימה וכעת נכנסנו למגמה לונגית. מתנד ה-RSI נע בגזרת הלונג, נוצרה נקודת חיתוך בין הממוצעים (ראה מעגל אדום מודגש), במתנד ה-FORCE כניסת הון של מניות, ומתנד הבולינגר באחוזים כבר מקבל עצמה במרחב הלונג, גם במתנד קו ה-ADX נוצר היפוך קוטבי כך שנראית התפתחות מגמה ללונג. במבט מקצועי ניתן להבחין שמגמה השורית בתבנית צמיחה בעצמה כנראה בכיוון ה-300 דולר.
    BABA.png
    =================================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

שלום חיפושית, אשמח לעדכון ויעד כניסה

מניית עליבאבא

שער 222 דולר

המגמה הראשית שורית, תנועת הלונג של שלושת החודשים האחרונים עומדת להסתיים. מספר מתנדים שועטים בכיוון קו האמצע ה-50% ואולי ישאפו להמהלך שורטי מסוים. סימנתי בעיגול את איזורי ההיפוך לדעתי, ובמתנד ה-RSI גם את הגזרות. מתנד הסטוקסטי מאבד מעוצמתו כפי שנראה היטב ואף הבולינגר באחוזים יורד בהתאמה. בגרף שנתי החודשי והארוך המהלך השורטי מההנפקה הראשונית הסתיים וכעת באיטיות יתחיל מהלך הלונגי והארוך.
    קובץ מצורף 11160
    ============================
    הגרפים מתוארים על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני במיקרו או במאקרו, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל מי שפועל על סמך הכתוב או המושמע עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה וניתוח זו, משקפות נאמנה את השקפתי ודעותיי האישיות על ניירות הערך, ותעודות הסל המסוקרים. וכי אני לא מקבל שכר/פיצוי על המניה המוזכרת במאמר זה.

מניית עליבאבא

שער 228 דולר

המגמה הראשית דובית לאחר שהתהפכה בשער 224 דולר בדצמבר 2020. המגמה הנוכחית מקבלת חיזוק תנועת השורט של מתנד ה-RSI ומתנד ה-MACD ומתחת לקו המגמה היורד. השער מכוון לאיזור ה-190 דולר.
    BABA.png
    ===============================

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות