x

מציג תוצאות 1 עד 9 מתוך 9

נושא: השפעת חטיפת חייל על השוק

השפעת חטיפת חייל על השוק

ביומיים האחרונים מדווחים בחמאס על חטיפת חייל צהל.

בצה"ל מכחישים את הדיווח:
    http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4547228,00.html

בחמאס לא חוזרים בהם מהצהרותיהם ואף פרסמו היום תמונה של תעודת זהות של אזרח ישראלי יחד עם חוגר צבאי ופנקס חיסונים.

בלי להכנס לשאלה מי מבין הצדדים כאן אומר את האמת, מה לדעתכם תהיה השפעת חטיפת חייל על השוק?
    supgog.

אני חושב ששאלתך לא לגיטימית
    ניתן לומר שככל שהמבצע יימשך יותר זמן כך הפגיעה הכלכלית תהיה גדולה יותר.
    בינתיים כמו ששמת לב המעו"ף מתנהג די במנותק מהמצב הבטחוני.
    אני מקווה מאוד שהחמאס משקר כמו שהוא עושה במקרים רבים.
    ומאחל לכל חיילנו הגיבורים שישובו בשלום.

Long - אני מכבד את דעתך, וניתן לטעון שכל מסחר בימים אלו אינו לגיטימי, אך בהנחה שלא, רצוי להבין כיצד השוק מגיב לאירועים אפשריים.

בעוד שברור שככל שהלחימה תמשך הפגיעה הכלכלית ככלל תהא גדולה יותר, השאלה בדיוק מתייחסת לנקודה שהעלת-

האם המעוף ישאר מנותק גם לנוכח אירוע חטיפה.
    supgog.

למה דווקא חטיפת חייל ?
    בוא נפתח שירשור של כל הטרגדיות שעלולות לפקוד אותנו במהלך המבצע.
    בכוונה לא עניתי ספציפית ואני מסרב להשתתף בדיון מסוג זה.
    וחושב שהוא לא לגיטימי.

Long - פתחתי את השרשור הנ"ל היות וזוהי סכנה הקיימת במבצע כזה, והיות וכבר יש טענות כאלו ואחרות לאירועים כאלו.

בהחלט ניתן לפתוח דיון רחב יותר בסיכוני המבצע והשלכותיהם על השוק, אך לא לשם כיוונתי.

רשמתי לעצמי כי הינך סבור כי דיון בנושא אינו לגיטימי, אך לטעמי כמו שאנו מנסים להבין אירועים כלכליים פוטנציאלים, יש להבין אירועים חיצוניים אפשריים ולנסות לעמוד את השפעתם.
    מטעמים אלו אני מוצא את השאלה בהודעת פתיחת השרשור ללגיטימית ורלוונטית.

לדעתי, החלטה על התעלמות מהשינוי בהתנהגות השוק הנובעת מהמבצע הינה שגויה ואסטרטגיות מסחר קלאסיות עשויות להיות בעייתיות לביצוע בעת זו.
    supgog.

הימור על תנודת מדד המעוף במקרה אסון חס וחלילה

ציטוט פורסם במקור על ידי supgog צפה בהודעה
    Long - פתחתי את השרשור הנ"ל היות וזוהי סכנה הקיימת במבצע כזה, והיות וכבר יש טענות כאלו ואחרות לאירועים כאלו.

בהחלט ניתן לפתוח דיון רחב יותר בסיכוני המבצע והשלכותיהם על השוק, אך לא לשם כיוונתי.

רשמתי לעצמי כי הינך סבור כי דיון בנושא אינו לגיטימי, אך לטעמי כמו שאנו מנסים להבין אירועים כלכליים פוטנציאלים, יש להבין אירועים חיצוניים אפשריים ולנסות לעמוד את השפעתם.
    מטעמים אלו אני מוצא את השאלה בהודעת פתיחת השרשור ללגיטימית ורלוונטית.

לדעתי, החלטה על התעלמות מהשינוי בהתנהגות השוק הנובעת מהמבצע הינה שגויה ואסטרטגיות מסחר קלאסיות עשויות להיות בעייתיות לביצוע בעת זו.
    שואל יקר.

אינני מבין למה אתה מתעקש על מסחר בנגזרים עת טילים ורקטות מרחפים מעל העורף.
    תאר לעצמך שרקטה או טיל פוגעים בך ואתה נהרג . סביר
    להניח כי את יקיריך לא תדאיג הפוזיציה שלך בנגזרים
    והתיק שלך עלול להמחק במהירות .
    אתה בודאי אומר לעצמך לא לחשוב על זה כדי שלא לפתוח
    לפתוח פה לשטן . והשאלה שלך לא פותחת פה לשטן ?
    שלא נדע משאלות כאלה.

romes - כפי שכתבתי בהודעה הראשונה ל-Long, אכן ניתן לדון בשאלה האם זה מוסרי או לאו לסחור בעת זו.
    למעשה, דיונים כאלו התנהלו באתר זה גם במבצעים קודמים, אך זו לא מהות השרשור שפתחתי.

האם היות והינך סבור כי אין לסחור בתקופה זו יש למנוע דיון בנושא בין חברי האתר?

אם הינך מאמין כי עצם שאלת השאלה עשויה לגרום להתרחשות, הרי שאין מה בכך, שכן החמאס אינו זקוק לתוספת מוטיבציה בשביל ניסיונות חטיפה.
    כן, אני עשוי להפגע גם כן וכבר ראינו כי העורף אינו מוגן הרמטית.
    אך אתה גם עשוי להפגע מידי יום ביומו (שלא במבצע) במגוון דרכים, ובדומה לתרחישך, את קרוביך לא תדאיג הפוזיציה. האם משמע הדבר כי עלינו לא לסחור כלל?

מי שמחליט לסחור בעת זו, ואני בהחלט מכבד את אלו שלא, נדרש להתאים את הפוזיציה למצב.
    דווקא הכחשה של תרחישים כגון אלו הינה פתח להפסדים כבדים, שכן הסיכון לאירוע ביטחוני שישפיע על הבורסא במצב גדול בהרבה מסיכון הפגיעה ברמה האישית, ואם נקבור את ראשנו בחול, הסיכון לא יקטן.

ואם החלטנו (אני, ואחרים שכנראה אינם Long ואתה) לסחור בתקופה זו, האם לא ראוי שנדון בסיכונים הגלומים בתרחישים השונים?

לסיכום, אשמח כי דיון ברמה המוסרית בשאלה האם "נכון" להמשיך לפעול בשוק בימים אלו יתקיים בשרשור נפרד.
    supgog.

ציטוט פורסם במקור על ידי supgog צפה בהודעה
    romes - כפי שכתבתי בהודעה הראשונה ל-Long, אכן ניתן לדון בשאלה האם זה מוסרי או לאו לסחור בעת זו.
    למעשה, דיונים כאלו התנהלו באתר זה גם במבצעים קודמים, אך זו לא מהות השרשור שפתחתי.

האם היות והינך סבור כי אין לסחור בתקופה זו יש למנוע דיון בנושא בין חברי האתר?

אם הינך מאמין כי עצם שאלת השאלה עשויה לגרום להתרחשות, הרי שאין מה בכך, שכן החמאס אינו זקוק לתוספת מוטיבציה בשביל ניסיונות חטיפה.
    כן, אני עשוי להפגע גם כן וכבר ראינו כי העורף אינו מוגן הרמטית.
    אך אתה גם עשוי להפגע מידי יום ביומו (שלא במבצע) במגוון דרכים, ובדומה לתרחישך, את קרוביך לא תדאיג הפוזיציה. האם משמע הדבר כי עלינו לא לסחור כלל?

מי שמחליט לסחור בעת זו, ואני בהחלט מכבד את אלו שלא, נדרש להתאים את הפוזיציה למצב.
    דווקא הכחשה של תרחישים כגון אלו הינה פתח להפסדים כבדים, שכן הסיכון לאירוע ביטחוני שישפיע על הבורסא במצב גדול בהרבה מסיכון הפגיעה ברמה האישית, ואם נקבור את ראשנו בחול, הסיכון לא יקטן.

ואם החלטנו (אני, ואחרים שכנראה אינם Long ואתה) לסחור בתקופה זו, האם לא ראוי שנדון בסיכונים הגלומים בתרחישים השונים?

לסיכום, אשמח כי דיון ברמה המוסרית בשאלה האם "נכון" להמשיך לפעול בשוק בימים אלו יתקיים בשרשור נפרד.
    אני מבקש מחברי הפורום לא להתייחס אליך.
    לדעתי ומן הסתם לדעת רובם המכריע של חברי הפורום הדיון שפתחת בו הוא המשך לתעמולת האוייב ברשתות החברתיות ובסמסים.

עניתי לך מקודם בעדינות כי נתתי לך קרדיט שזה אינו כך
    אבל היות ואתה מתמקד בתרחיש ששמועות עליו רחשו
    ( והוכחשו רשמית ) ברשת ביומיים האחרונים אגיד זאת כך : תחזור לווטסאפ ובלל כדאי שתפסיק בעוד מועד לבלבל את המוח , בפרט ביום קשה כמו היום . לך חפש מי ...

האטימות שמגלה הגולש supgog ראויה לכל גינוי, בעיקר מצד מפעילי האתר. שאלתו לא רק שאינה לגיטימית ופוגענית, היא גם ממחישה את הצד החמדני, הקטנוני ואת הרוע (טיפשות?) שנדרש כדי להעלות שאלה כזו בפומבי בימים שכאלו. האינטרסנטיות הצרה הזו מעוררת בי שאט נפש, מקווה שבכל ישראלי שפוי בימים אלו,

שיהיו ימים רגועים יותר ושכל חיילנו יחזרו בשלום ובקרוב
    נערך לאחרונה על ידי אפריים111, 22.07.2014 בשעה 03:07

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות