x

עמוד 13 מתוך 15 ראשוןראשון ... 31112131415 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 121 עד 130 מתוך 145

נושא: שרשור לשאלות בנושא ניתוח טכני ,ונרות יפנים.

אני מאוד נהנה ולומד הרבה מהדיון איתך, והנה כמה יפה שדיברת על התמיכה החשובה ב 1.10000 וכבר עכשיו המחיר נתמך שם!
    תודה רבה על העזרה הנהדרת!
    נהנתי מאוד אני אשמח לשתף גם בהמשך.

נ.ב
    המתנדים היומיים נהיו שוב שליליים, בהקשר למה שדיברנו עליו.
    חשבתי שלוקח להם הרבה יותר זמן לשנות כיוון.

שבת שלום וחג שבועות שמח!
    נערך לאחרונה על ידי yossih, 22.05.2015 בשעה 18:17

התודה גם לך ,

שמח שיכול לעזור,

שבת שלום וחג שמח

תמיד מוזמן
    לצפיה בתיק המניות שלי - לחצו כאן!
    מעוניינים להצטרף לשירות האיתותים? לחצו כאן!

הכותב או מקליט את הסקירות הוא קורא גרפים מקצועי ,המשתמש בכישוריו,בהבנת גרפים נרות יפנים,לכתיבת סקירות על נכסים שונים.אין באמור לעיל משום יעוץ או המלצה לקניה או מכירה של ני"ע ו/או מכשירים פיננסים אחרים.הנכתב אינו מהווה יעוץ או תחליף לייעוץ מקצועי אחר.סוחר הקורא את המידע דרך הסקירות,אינו יכול להניח כי הסתמכות על הדעות וההמלצות המובאות בסקירה,תיצור עבורו רווחים.הכותב עשוי לסחור או להחזיק פוזיציות פתוחות על הנכס.המידע המופץ דרך הסקירות הינו אינפורמטיבי בלבד ולא נועד לשמש הצעה או שידול לקנות או למכור נכסים פיננסים.

שלום לוי,
    אני חייב לעשות סדר בעניין הגרפים השונים בין התוכנות כי אני מאוד מבולבל.

ראשית אם תוכל לומר לי שהבנתי נכון, כל תוכנה משתמשת בציטוט שונה ולכן גרפים מלכתחילה לא אמורים להיות זהים, זה נכון?

שנית, קל יותר להכניס עסקה יומית ע"פ גרף שונה משל התוכנה שלי כי מדובר על טווח זמן ארוך.
    שאלתי לגבי מסחר תוך יומי -
    אני מסתכל רק על הגרף ב netdania (כולל קווי פיבוט) ומתעלם מגרף התוכנה שלי לגמרי.
    איך אני יכול להכניס עסקה בתוכנה שלי על פי גרף ששייך לציטוט אחר לגמרי מהציטוט של הגרף עליו היא בנויה? הרי הם לא עושים את אותם המהלכים בדיוק.

תודה.

היי יוסי,

בוקר טוב

בוא נלך על זה !!! כי כול השאלות הללו לא היו צריכות להיות בשלב זה.

בלי בינתיים להתייחס לכול מה שכתבת , מה שאתה חייב בתור סוחר זה להרגיש טוב אם הגרפים שאיתם אתה עובד , ולא משנה כרגע באם אלא מהתוכנה שלך או אחרת, אבל זו שהחלטת לעבוד איתה אתה " חייב " להרגיש איתה טוב !

באם תסכים על זה , נוכל להתקדם !

לשאלותיך:
    כן כול תוכנה משתמשת בציתות אחר על כן הגרפים שונים , וזו עובדה פשוטה וברורה , ואין ולהתווכח על זה אלא לקבל את זה..

שנית :

מהרגע שהחלטת על איזו תוכנה תעקוב , מה אכפת לך האם זו עסקה יומית או תוך יומית, כי זה כלל לא משנה ומדוע......?

גם באם התוכנה שדרכה אתה בעל חשבון לא זו שאתה עוקב, בסופו של יום היא כן תלך לכיוון ולדרך שהיא הייתה מראש אמורה ללכת , כי ההבדל הוא מינורי ולא גדול, ובאם כך איפה השוני והסכנה של לנתח באחת ולסחור על פי אחרת? בסטופ לוס !!!!!

אז באם זו עסקה יומית, הכול בסדר כי גם כך כל סטופ רחוק , ( באם הוא בכלל קיים, כי ידועה לך דעתי על הפקמן הגדול של חשבונות מט"ח )

ובאם זו עסקה תוך יומית אז גם בתחילת העסקה בלי סטופ או עם סטופ ארוך יומר , ( בגדול ניתן להבין מה הוא ההפרש בציתות בין שתי התוכנות ועל פיו מראש להגדיל את ה סטופ , אם הוא קיים.)

לגבי הפיבוט , אני קורה כרגע משהו מדאיג !! מה פתאום אתה מחשב פיבוט, הרי נתתי לך ולכולם את האתר האמין ביותר לכך, ועליך רק להעתיק , כי עקב שינוי הציתות בתוכנות אסור לסוחר לחשב פיבוט בעצמו כי הם לא יהיו נכונים, על כן תעצור מיד ותחזור להעתיק, ולאן להעתיק ? לתוכנה שאתה רגוע וטוב לך איתה שאני מניח שזו NETDANIA/

http://www.livecharts.co.uk/Members/...rex_pivots.php

ובדף זה יש לקחת את ה STANDARD PIVOTS/

לסיכום בוא לא נגזים בהפרש בין התוכנות.:

הוא קיים אבל הוא לא כזה יום ולילה! על כן ניתן לשים את השוני הזה בצד, להחליט כבר עכשיו על התוכנה לניתוח טכני, לעבוד, לצלם ( בין באם מסך או צילום צבעוני בנייר, ולחזור לעבודה, חבל להתעסק עם קטנות בשלב זה )

קרא את כול הנכתב, תבין , תקבל, תיישם , ותעבוד בצורה רגועה ואחראית, כי אלא רק חלק מהקשיים שסוחר יומי / תוך יומי מתמודד איתם , ואלא קטנות !!

תודה ובהצלחה

על כול שאלה נוספת אתה מוזמן.

הכותב או מקליט את הסקירות הוא קורא גרפים מקצועי ,המשתמש בכישוריו,בהבנת גרפים נרות יפנים,לכתיבת סקירות על נכסים שונים.אין באמור לעיל משום יעוץ או המלצה לקניה או מכירה של ני"ע ו/או מכשירים פיננסים אחרים.הנכתב אינו מהווה יעוץ או תחליף לייעוץ מקצועי אחר.סוחר הקורא את המידע דרך הסקירות,אינו יכול להניח כי הסתמכות על הדעות וההמלצות המובאות בסקירה,תיצור עבורו רווחים.הכותב עשוי לסחור או להחזיק פוזיציות פתוחות על הנכס.המידע המופץ דרך הסקירות הינו אינפורמטיבי בלבד ולא נועד לשמש הצעה או שידול לקנות או למכור נכסים פיננסים.

אני מודה לך על הסבלנות והעזרה.

הבנתי כרגע והנושא ברור לי.

לגבי הפיבוט - חשבתי שהאתר מחשב פיבוט על פי ציטוט מסוים שלא בהכרח מתאים לגרף שלי, ולכן רציתי לחשב על פי הנר שבגרף שלי.
    מעכשיו פשוט אעתיק מהאתר וזהו.

תודה רבה!
    נערך לאחרונה על ידי yossih, 26.05.2015 בשעה 13:45

בכייף גדול,

ובהצלחה רבה.

29-12-15

בוקר טוב אייל,

תשובתי אליך בהקשר לפערים פתוחים,

ההערות מופיעות בגרף.

בהצלחה

NIKEI 111111.jpg

מןלקן 222222.jpg

NIKEI 333333333.jpg

בוקר טוב
    לפי הגרף שלך הנר השלישי מהסוף אומנם גוף הנר לא סוגר את הפער אבל באותו שבוע הצללית העליונה של הנר סוגרת את פער המחירים והתקיים מסחר גם מעל ומתחת לפער המחירים
    אייל

אייל,

חייב לסכם:

מה שנכתב לא ניתן לפרשנות,

הטכני לא מאפשר דעה אישית של כול אחד, יש חוקים והם לא ניתנים להרחבה , דיון, פרשנות, או כול דבר אחר.

מה שקובע בנרות יפנים הוא דבר אחד בלבד וזכור זאת תמיד !

" פתיחה וסגירה "

בנרות עם צללים שעוברים אזור מסויים מעלה או מטה, בדוק " פתיחה וסגירה " , ובכדי לחבר לנושא שהוא סגירת פער מחירים, צל הוא לא פתיחה סגירה, הוא גבוה - נמוך.

תודה

תודה על ההבהרה
    מה שידוע שיש פער והוא ניסגר - כן או לא
    יש כאן הבהרה נוספת (חדשה בשבילי) שזה פתיחה סגירה
    תודה
    אייל

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות