x

מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

נושא: האם לקבלן יש זכות לדרוש תוספות ולעקב העברת הדירה לדייר?

האם לקבלן יש זכות לדרוש תוספות ולעקב העברת הדירה לדייר?

היי רוני,
    קניתי דירה מקבלן, לקחתי את הדירה עוד כשהייתה בתהליך הבנייה וכמובן שכבר התחלתי לשלם עליה.
    הדירה אמורה להיות מוכנה בעוד 3 חודשים, אך הקבלן כל הזמן מושך ודורש שנוסיף עוד ועוד תשלומים (פעם זה על צנרת, פעם זה על עוד דברים).. האם חוקי ומה אפשר לעשות?
    תודה.

דוידיק שלום רב:
    ראשית- הדבר חוקי. חיוב הרוכש בחוזה המכר, בעלות חיבור הדירה לתשתיות הבניין, מותרת על פי דין.
    להסכמות הנ"ל מגיעים הקבלן והרוכש בשלב המו"מ לרכישת הדירה. מומלץ לרוכש לדרוש שבחוזה המכר יופיע כי עלויות אלה כלולות במחיר ששולם, או לכל הפחות כי יישא רק בעלויות חיבור דירתו ולא בעלויות חיבור מרכזי לבניין.
    עליך לבדוק בחוזה המכר עליו חתמת מול הקבלן מה כולל המחיר ששולם, והאם רשום כי המחיר כולל הוצאות חיבור הבניין ו/או הדירה לתשתיות השונות (מים, חשמל, גז, טלפון וכו'...).
    שאלה אישית - לחץ כאן! http://www.s-maof.com/stuff/email.png
    אין לראות באמור לעיל משום המלצה ו/ או יעוץ ו/או תחליף לקבלת יעוץ משפטי מקיף מידי בעל רישיון עפ"י דין המתחשב בצרכים פרטניים.

לא מצאתי סעיף כזה בחוזה שלנו שהיה רשום בו על הוצאת על חיבור הדירה,
    האם זה אומר שהקבלן רשאי עכשיו לחייב אותי בכל סכום שבא לו תחת הסעיף "חיבור הדירה"?
    מה אפשר לעשות?

אני לא מתיימר לענות בתור עו"ד רק בתור מתמתיקה פשוטה
    אם חיבור הדירה בצורה עצמאית עולה לך פחות, תגיד לקבלן שאינך מעוניין בחיבור ותבצע זאת עצמאית. ושילך ל...
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות