x

מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

נושא: אלביט החדשה - תמונת מצב

אלביט החדשה - תמונת מצב

לאחר ההסדר, ניתן לבחון את אלביט הדמיה החדשה ולהעריך לאן פניה מועדות -

שווי פלאזה - כ - 44 מליון יורו X v החזקת אלביט 62% - 27.3מליון יורו מזה 12.8 מליון יורו משועבדים לבנק הפועלים - יתרה לאלביט - 14.5 מליון יורו - 70 מש"ח

שווי מלונות נטו 76 מליון יורו - 360 מש"ח , מזה שיעבוד שני לבנק הפועלים - 168 מש"ח - יתרה לאלביט 192 מש"ח

הודו - אומדן מומחה הסדר החוב - 153 מש"ח

אלביט מדיקל 80 מש"ח

קמעונאות - 0

מזומן - ,כ 330 מש"ח

סה"כ רכוש - כ- 825 מש"ח

חובות אגח 670 מש"ח (חוב מובטח לבנר הפועלים 48 מליון יורו שמובטח בשיעבודים על אלביט והמלונות )

עודף נכסים על התחיבויות - 155 מש"ח

שווי שוק חברה כ - 360 מש"ח

עודף שווי שוק על נכסי החברה - 205 מש"ח - כלומר המניה צריכה לרדת ב - 55% על מנת להדביק את השווי הנכסי

השאלה העומדת עתה - מה צופן העתיד?

הפרוט בבלוג.
    בלוג: on-vix.blogspot.co.il

לכולם הפעולות בהסדר של הדמיה עברו חלק?
    משום מה אצלי הורידו כסף מהחשבון רק על הח"ש, על פי מאיה זה אמור להיות המרה או ריבית בעין. זה קרה פה לעוד מישהו?
    אני סוחר במגדל שוקי הון.

וכך היה אמור להתבצע ההסדר, במגדל מסתבכים להסביר לי למה זה לא ככה

http://maya.tase.co.il/bursa/report.asp ... ompCd=1039

היום התקבלה הודעה מפתיעה - גמידה סל, שטבע כבר לפני שנה הרימה ידיים שם, קיבלה הצעה להירכש ב 600 מליון דולר (עפ"י הפרסומים), שכ 150 עד 300 מליון דולר ישולמו הסגירת העיסקה והיתר כתמלוגים.

במידה והעיסקה אכן תיסגר ב 250 מליון דולר תשלום ראשוני, מדובר על 75 מליון דולר לאלביט מדיקל - כ 260 מש"ח , מול שוי הנכס בספרים של 4.5 מליון דולר + הלוואות בעלים של עשרות מליונים נוספים.
    אני מניח שלאלביט טכנולוגיות הפסד צבור ולכן יש להניח כי שיעור המס על מכירת גמידה יהיה נמוך יחסית - אני מניח כי תזרימית החברה תקבל כ 230 מליון ש"ח
    חלק אלביט - 85% - 200 מש"ח - שלא כולם יועברו אליה שכן יש לתמוך באינסייטק, אך לאור מצב אלביט רוב הכסף יעבור

בהנחה שאלביט תקבל בשלב הראשון כ 200 מש"ח זה מביא את עודף נכסי אלביט לכ 350 מש"ח, שכ 200 מש"ח זה מזומן שישולם למחזיקי האגח - החוב יקטן ועימו תשלומי הריבית.

לסיכום, עסקת גמידה, אם תתקיים, מקטינה מאוד את הסיכון באגח אלביט הדמיה, אך מבחינת שווי חברה, היא מגיעה לשווי של 350-400 מש"ח, מבלי לקחת בחשבון תשלומי תמלוגים מגמידה שעשויים להיות כל מספר שהוא בין 0 ל מאות מליוני דולרים - אי שם בעתיד .
    בלוג: on-vix.blogspot.co.il

תגיות בנושא זה

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות