x

מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2

נושא: שלום בני, צריך ייעוץ

שלום בני, צריך ייעוץ

שלום בני ,
    קודם כל תודה לאתר שחקן ולך על השירות.

אני בן 25, עצמאי, אני לא מפריש כספים לשום קרן / גוף פיננסי כלשהו, יש לי ביטוחים למיניהם אבל זה בצד.
    רוב הכסף שלי נזיל, התייעצתי עם גופים למיניהם וההרגשה הייתה "תן ת'כסף" ולא ייעוץ אמיתי.
    יש לציין שאני זקוק לכסף נזיל מדי פעם בגלל העסק.
    מה המלצתך? אני יודע שאני בעייתי כי אני לא מוכן לסגור את הכסף לעשרות שנים.

תודה

שלום רב
    כעצמאי, יש לך אפשרות לפתוח קרן השתלמות במעמד עצמאי הנהנית מהטבות מס הן במעמד ההפקדה ובנוסף פטור ממס על רווח הון (ההטבות כמובן בכפוף לתקרה הקבועה בחוק). הכספים נזילים לאחר שש שנים וניתנים למשיכה כסכום הוני.
    ישנם מוצרים פיננסים נוספים כגון פוליסות חיסכון(חיסכון הוני טהור ללא מרכיב ביטוחי) אשר ניתן למשוך את הכספים הצבורים תוך חמישה ימי עסקים .
    ציינת כי אתה זקוק לכסף נזיל מדי פעם בגלל העסק. האם כל הסכום חייב להיות נזיל או רק חלקו? בהנחה וחלק מהכסף יכול לשמש להשקעה, לאיזה פרק זמן? חשוב לציין כי טווח השקעה הינו אחד הפרמטרים החשובים ביותר בקביעת תמהיל ההשקעה ( בד"כ כאשר טווח השקעה קצר יותר נוריד את רמת הסיכון).

ציינת כי לא קיבלת ייעוץ אמיתי, אכן יש גופים מקצועיים יותר ומקצועיים פחות וחשוב להתקדם עם גוף שהנך מכיר או קיבלת המלצות .
    לסיכום המלצתי היא להיפגש עם איש מקצוע אשר ייתן ייעוץ אמיתי על מנת להתאים את המכשיר הפיננסי ורמת הסיכון המתאימה בעבורך( כמובן לאחר בדיקה של פרמטרים נוספים כגון מצב משפחתי, פיננסי וכו').
    לשאלה אישית או שליחת קובץ - לחץ כאן! http://www.s-maof.com/stuff/email.png
    אין לראות באמור לעיל משום המלצה ו/ או יעוץ ו/ או שיווק ו/או תחליף לקבלת יעוץ פנסיוני מקיף מידי בעל רישיון עפ"י דין המתחשב בצרכים פרטניים.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות