x

מציג תוצאות 1 עד 9 מתוך 9

נושא: שמח להכיר – קצת עלי...

שמח להכיר – קצת עלי...

שלום לכולם ושמח להיות כאן איתכם.
    שמי בני מעלם, ומזה למעלה מעשור אני עוסק בתחום הכלכלה ושוק ההון בדגש על התחום הפנסיוני בכלל, ותחום הביטוח והפיננסים הנלווה בפרט לרבות הפן המיסויי הרלונטי לפעילים בשוק ההון. אני בעל תואר ראשון ושני בכלכלה עם התמחות במימון, מחזיק ברשיון פנסיוני ורשיון יעוץ השקעות (השני פחות רלונטי לפורום זה) ואתם מוזמנים לשאול כל שאלה הקשורה לתחום אם זה ברמה הבסיסית על קופ"ג כדאית, מסלולי השקעה וסוגי פנסיה ועד צלילה לפרטים הכי קטנים דוגמת זכויות נשמרות, צבירה, ריידרים בפוליסות ביטוח, מבנה חשיפה ומדדי שארפ – אשתדל לענות על הכל במהרה ובאופן המקיף ביותר.

אם יש שאלה שהייתם רוצים לשאול אבל היא לא מתאימה לפרסום בפורום, ניתן לשלוח אלי בפרטי את השאלה כאן באתר או בחתימה בתחתית כל הודעה שלי. אם תרצו שאתיחס גם פרטנית לפוליסה, סטייטמנט של קופ"ג או כל טופס אחר ניתן אף לצרף קובץ תחת החתימה.

אשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה בפורום ומצפה לדיון ער בתחום שהוא קרוב לליבי והתמקצעותי.

כאן לרשותכם

בני.
    לשאלה אישית או שליחת קובץ - לחץ כאן! http://www.s-maof.com/stuff/email.png
    אין לראות באמור לעיל משום המלצה ו/ או יעוץ ו/ או שיווק ו/או תחליף לקבלת יעוץ פנסיוני מקיף מידי בעל רישיון עפ"י דין המתחשב בצרכים פרטניים.

משתמש מתקדם
    שם פרטי
    Petah Tikwah, Hamerkaz, Israel, Israel
    שלום

האם תוכל לרשום אתרים שמסבירים בנושא פנסיה

תודה
    אלי

שלום בני,

מקריאת ההודעות והשאלות השונות של החברים בפורום, נדמה לי שחוסר הידע, הבלבול וההבנה הבסיסית בולט מאד.
    לטעמי, כדאי שתסקור לחברים בקצרה את האפיקים השונים על היתרונות והחסרונות שלהם. לדוג':
    פנסיה ותיקות - מתי נסגרו להפקדה, שיטת הממוצעים ועוד.
    פנסיה חדשות - צבירה והכי חשוב המקדם.
    ביטח מנהלים - השינוי בנושא המקדם הקבוע ההיסטורי.
    קופ"ג - רק בפרישה ולא 15 שנה.
    כללי - הפקדות לקצבה ולא הוני.

בברכה,
    אודי

תודה רבה בני
    ברוך הבא ובהצלחה!

בהצלחה
    ניזון מפירורים

שלום בני,

תתחדש על הפורום ובהצלחה.

אם אפשר לעשות סקירה מצידך על המוצרים, על שינויים ותקנות אחרונות בשוק ולהעלות כתבות/מאמרים בנושא.

תודה ויום טוב

שלום בני,

תתחדש על הפורום, בהחלט נחוץ וחיוני, וכל הכבוד על היוזמה.
    אשמח לפוסט סקירה על ביטוחי מנהלים עם כל השינויים שעברו בשנים האחרונות ולפני (פנסיוני, היווני, עם ריבית מובטחת / משתנה וכו'..)

בכל מקרה הצלחות.

בהצלחה

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות