x

עמוד 5 מתוך 5 ראשוןראשון ... 345
מציג תוצאות 41 עד 47 מתוך 47

נושא: 2014 - תחזית

תודה TBY. סקירה מעניינת.

tby קראתי דווקא שאת תוספת המשרות החלשה מתרצים בסופה שהייתה בארה"ב.עם פרסום הדו"ח החוזים נפלו והויקס עלה אך תיקן לאחר מכן .....היה יום קלאסי אתמול לשורט ויקס דרך התעודות,אך לא הייתה אפשרות להשאיל UVXY TVIX וכו' ולכן נאלצתי לקנות XIV שנתן "רק" 5% לעומת קריסה של UVXY.....מה שכן כתבתי קול 70 על UVXY לראשונה בחיי היה ריווחי ביותר.

טיבי, תודה על הסקירה המעניינת.

הסקירות שלך מאוד מעניינות, נראה לי שכדאי שתמקם את הסקירות שלך דווקא בפורום הראשי ולא באג"ח, הם גם שייכות לשם ואולי גם יקבלו יותר חשיפה.

תודה לך השיתוף שלך ויום טוב

ב 30/1/2014 כתבתי:

אני מחזיק בשורט את TMF בצפיה לצעד של 2015 - התחלת העלאת הריבית - בשלב כלשהו הדיון יעבור מ QE להעלאת ריבית , שוב הפד יתחיל לתקשר את העניין , המשקיעים יכניסו זאת למודלים ויהיה תיקון בתשואות עוד לפני העלאת הריבית - וזו תהיה תנועה מתמשכת ומשמעותית.
    חלפו 5 שבועות והפד מתחיל לתקשר העלאת ריבית לאמצע 2015 . מי שעוקב אחר העיתונות הכלכלית כבר בוודאי שם לב שהקטנת QE הפך להיות נושא שלא עוסקים בו.

אני גם מזכיר כי במשך כל 2013 היו כאן משתתפים שהזהירו שוב ושוב מקריסת השווקים בגלל צמצום QE . בינתיים, הבורסה שוברת שיאים - ריבית נמוכה וצמיחה זה המתכון לעליות , עכשיו צריך לראות כיצד יתחילו השווקים למצב את עצמם לקראת עליית הריבית - זה עוד רחוק יותק מ 12 חודשים בעתיד - אך כפי שכתבתי למעלה, לפוזיציות צריך להיכנס מוקדם על מנת להנות משינוי המחירים
    בלוג: on-vix.blogspot.co.il

מה השיקול לעשות short ולא להחזיק ETF שעושה שורט כגון:

ProShares UltraShort 20+ Year Treasury 2xTBT
    Direxion Daily 20+ Yr Trsy Bear 3X Shrs TMV
    PowerShares DB 3x Sht 25+ Yr Trsy Bd ETN SBND
    ProShares UltraPro Short 20+ Year Trsy 3x TTT
    תזרימי ?
    (הייתי מחכה כמה ימים לראות מה קורה באוקריינה. משבר שם יכול להיות נקודת כניסה טובה).

הנושא עלה בעבר גם בטרד הזה - תעודה ממונפת נשחקת כתוצאה מתנודתיות מחיר, לכן עדיף לבצע שורט ולהנות מהתופעה במקום לונג ולסבול ממנה

סיכום רבעון I 2014 ביחס לתחזית:
    נערך לאחרונה על ידי מנהל טכני, 25.04.2014 בשעה 14:43

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות