x

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 12

נושא: ניהול נכון של אסטרטגיות - כך נהגתי בשנה האחרונה

ניהול נכון של אסטרטגיות - כך נהגתי בשנה האחרונה

רציתי לשתף את אנשי האתר באופן הניהול שלי
    אתן דוגמא מספרית. נניח ביטחונות של 100000שח. אסט' מוצעת דורשת 5000שח ביטחונות עם תקבול של 3000שח כך שרווח של 25% הוא 500שח.אם מבצעים 10 אסט' משתמשים ב50% מהביטחונות. אני מיד מסמן לעצמי stop loss של 150% דהיינו שאם אגיע להפסד של 750שח אסגור את האסט ואשתמש בביטחונות בחודש שלאחר מכן פעם נוספת. שיטה זו מונעת גרירת אסט' לאורך חודשים. וגם אם יש הפסד אחד או שניים במשך שנה, אתה נשאר עם 10 הצלחות. זו גישתי. אשמח לשמוע תגובות. אאחל לכולם שנה אזרחית מוצלחת במיוחד בבריאות טובה וכמובן גם ברווחים.דוד אריאל, ירושלים

דוד, כל הכבוד! בעיית הבעיות היא אי עמידה בסטופ-לוס והתפחת ההפסד.
    אושרה גם מירושלים

כשמשהו נשמע טוב מכדי להיות אמיתי , הוא בדר"כ לא אמיתי.
    האם סיכויי ההצלחה של האסטרטגיה שלך הם באמת 90% ?
    אשמח להבין יותר מהי האסטרטגיה שאתה משתמש בה.

Long

long מה הקשר בין מה שכתבתי ל90%. כנראה לא הסברתי את עצמי כראוי. כל אחד שיבנה לעצמו אסט' בהתאם לסיכון שהוא מוכן לקחת. מה שכתבתי מה לעשות כאשר המצב הולך בדרך ההפוכה.

כאשר המצב הולך הפוך מתקנים.
    אם אתה קורה לגילגול לחודש הבא סטופ לוס אז בסדר.
    אבל שימוש בסטופ לוס בעצם מייצר הפסד כי ייתכן מאוד שרגע אחרי הסטופ לוס המדד יתקן בחזרה.

זו דעתי בכל אופן.

בהחלט יתכן שאחרי הסטופ לוס המדד יתקן. אבל בנושאי אופ' צריך לדעת להחליט. ובייחוד קשה לקבע הפסד.

דווקא בנושא של אופציות צריך לדעת לשנות ולתקן.
    אחרת אתה הופך אסטרטגיה לסוג של הימור.
    אתה קובע נקודה של המדד שבה אתה מבצע סטופ לוס
    ומתעלם מהעובדה שגורם הזמן משנה את מחיר האופציה גם אם המדד לא יזוז מאותה נקודה.

long ומה קורה אם ממש לאחר התיקון המדד מפנה לך עורף ואתה נכנס מתוחלת רווח של 500 שח להפסדים של אלפי שח. הרי אתה כתבת בעמוד זה למעלה שמה קורה אם לאחר התיקון או סגירת האסטרטגיה אני מצטט ממך "המדד יתקן בחזרה" . אין לזה גבול לכן כדאי שאנחנו נשים גבול.בהצחה

חוק מס' 1 באופציות
    אני לא יודע מה המדד יעשה בטווח הקצר.
    ולכן אני לעולם לא אקבע סטופ לוס אלה נקודת תיקון לאסטרטגיה.

long מאיפה החוק הזה? מספיק להביא דוגמא אחת שהוא איננו נכון ואז בוודאי אינו חוק.בקיצור, כל אחד לפי הבנתו. בהצלחה

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות