x

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 11 עד 14 מתוך 14

נושא: סקירה שבועית 8.12.13

ציטוט פורסם במקור על ידי Long צפה בהודעה
    לאחר בירור עם מיטב התברר שהמינימום להשאלה אצלם זה 50,000 ש"ח
    לגודל התיק שלי מדובר בסכום גבוה (בהתחשב בפיזור סיכונים).
    לא נשמע לי הגיוני בכלל.
    אלא אם כן הם התכוונו שמותר להשאיל רק בשווי תיק של מעל 50,000 ש"ח (לא מינימום ההשאלה! אלא מינימום שווי תיק, שכן אתה צריך בטחונות)
    אני די בטוח שזה העניין - תברר איתם.

בדקתי , יש לי תיק השקעות גדול בהרבה מ 50K כך שיש גם בטחונות די והותר
    המינימום שצריך להשאלה זה 50K ואני רציתי להשאיל משהו כמו 20K

תודה למפרגנים – לכבוד הוא לי.

Eliaviv – אנו לא נוכל לווסת את המדד במידה וירד באלימות אך בוודאי שלא זה המדאיג אותנו כשאנו 40 נקודות מפקיעה אופטימאלית. גם בתרחיש שלילי ביותר קשה לראות ירידה מתחת ל 1320 לפני תום שבוע הבא ואז כבר יהא זה פשוט לסגור פוזיציות לאור השחיקה.

Long – אפשרות אחת היא באמצעות חוזה (אפילו צילינדר מוטב). אפשרות שניה פשוט להבהיר לבית ההשקעות שאתה מעוניין שיורידו לאלתר את גובה השורט המינימלי. מבלי להתייחס לבית השקעות זה או אחר, הסכום שציינת הוא הגבוה ביותר ששמעתי ללקוח פרטי ואינו מחוייב המציאות.

אלי – (התייחסות מפורום שאלות שם העלת את ההודעה): השיעור איננו שלנו אלא חולשת הציבור המוזכרת לעיל. שחקני המעוף אמש לא ליבו את המגמה אלא דווקא רכשו מניות בנקים שבלמו את המדד מירידה חדה יותר (בכדי להמשיך וללבות בהמשך).

בכדי שלא אחשד בחוכמה שבדיעבד, אציין כי אמש בבוקר טרם המסחר ציינו ב PRO בסקירת הבוקר כי המדד צפוי ל"מהלך חד לכיוון 1365 הנקודות".
    הבוקר (שני) צויין טרם המסחר כי דווקא הבוקר כן תהא מעורבות של שחקני המעוף למן הפתיחה ודרך מדד הבנקים עליו נכביד. לידיעתכם.

בוקר טוב שחקן,האם הערכה שעד שלהי ינואר נרד מ-1300 תקפה?או שמה ב-סביבות(אם נגיע)1320 נראה קיפול מעלה?תודה ויום נפלא

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות