x

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 18

נושא: הצעה בעקבות הדיון ברווחיות הטמונה באופציות

הצעה בעקבות הדיון ברווחיות הטמונה באופציות

לילה/בוקר טוב.
    יש כאן הערות לכאן ולכאן אבל אני מחלק את העולם לשניים: אלו שעושים כסף ומאמינים שזה אפשרי ואלו
    שהפסידו כסף וסבורים שזה לא אפשרי. בשורה תחתונה - אלו שהפסידו כמובן שילמו למישהו אבל מתעלמים מכך.

כך או אחרת, אחת לתקופה (פעם בשנה לערך כשאסטרטגיה מסתבכת ולא במקרה אני לא כותב מפסידה כי מוקדם לזאת) עולה שאלת הרווחים באופציות תוך התעלמות משנה ולעיתים שנתיים ויותר של רווחים עקביים. אני לא מכיר דרך לפתור דיון ריאלי (שאני מאמין בו) מול דיון הומני (של חלק מהחברים) חוץ מלהוכיח או כפתגם האהוב על שחקני המעוף:
    put your money where your mouth is

הסברתי בשקלים ובמדד מדוע לא היתה טעות בניהול וקבלתי הסברים פילוסופיים על עולם האופציות, אופי המשקיעים ושלל אנקדוטות.
    בקיצור, כל אלה שמאמינים שלא אפשרי להרויח באופציות/מזל/מקרי/גלגלי מוות/ סיפורי גנבים, חדי-קרן, ופיות מוזמנים לשים את כספם ולבחון. לא בדיעבד ולא בצילומי מסך אלא באמת לסכן את כספם כי הרי זה מלכתחילה "לא אפשרי".
    אז לראשונה בתולדות האתר נשים אחת ולתמיד קץ לדיון הלא מועיל הזה: כתבתם 3% אחרי זה 5% וחלק יותר.
    אני אומר בפשטות - בכסף אמיתי ובחשבון מפוקח, נשים שקל של הספקנים מול שקל של שחקני מעוף/נוסטרו = 10% חודשי במשך 12 חודשים רצופים בלי מעידה ומבלי להתייחס למצבי השוק. שכל אחד מאלו שלא מאמינים ישים את חלקו ובמידה ונגיע לסכום מכובד (נניח רבע מליון) נבצע קבל עם ועדה את הבדיקה. אנחנו יודעים מה היכולות ומה המגבלות ונדמה לי שאין תקדים בישראל לכך שמישהו מוכן לתת מתנה למשקיעים במידה ולא יעמוד בתשואה של 120% בשנה. 100% שנתי לא יספיק ,וגם לא 119%. פשוט לבוא ולהרויח או ככה לפחות אני מבין מאלו שהפסידו באופציות/לא סחרו באופציות. הצעה נדיבה מזו לא אפשרית.

מכאן, באמת שאין יותר מה להגיב מלבד סכומים ובבקשה בלי הומני - כן וסכום או פשוט חסל דיון לא פרודוקטיבי. לכתוב בלי סוף ובלי לסכן דבר זה הכי קל מול שחקני מעוף וסוחרים שבאמת מסכנים כאן כסף יום-יום ושעה - שעה. יתאחדו נא כל הספקנים לכדי סכום משמעותי ונפתור העניין אחת ולתמיד.

הבהרה: למען הסר ספק במידה ואכן נעמוד ביעד, מרבית הכסף יועבר לתרומה לאחר ההוצאות הנוגעות ישירות בעניין זה.

מעונין לקחת חלק אבל בצד של השחקנים אם זה אפשרי

שחקן,
    לא הבנתי בדיוק את ההצעה...
    אפשר במילים יותר פשוטות?

אתה מציע לכל מי שישים אצלך X שקלים 120% תשואה שנתית?

ואם לא תעמוד בהתחייבות מה קורה את מחזיר את הכסף עם ריבית של 120%?

הבטחונות שלך הם רק מתוך התיק שיאסף כן, בלי קשר לשום תיק אחר.

אם כל האמור מעלה נכון ואתה מוכן אליו ברמת חוזה אני בפנים עם כמה אלפי שקלים, למען הויכוח על ההיתכנות של הדבר.

בוקר טוב.
    ניב - שמת סכום מסויים, בסוף שנה הכל או כלום. יש 120% הכסף ששמת היה ואיננו עוד (כולו כמובן).
    אין 120% אתה מקבל שקל לשקל על ההשקעה (100%) כלומר קרן + 100%.

מקס - לא לשים אצלי. יעשה רישום ע"י מי מהחברים של הסכומים, וברגע שיאסף הסכום האמור
    יערך הסכם הכולל את שכתבתי לניב. כמובן שהבטחונות הם רק מהתיק המדובר.

שחקן - לפני או אחרי מס. מה העמלות שנלקחות בחשבון?

מי מפקח על התיק - כלאמר איך רואים את החשבון שבו הפעולות בוצעו בפועל ולא רק על דפי הפורום? האם יפתח חשבון אצל חבר בורסה X עם אפשרויות לקריאה בלבד לכל מי שלוקח חלק בהתערבות?

משתמש מכור
    שם פרטי
    גבעתיים, ישראל
    אני מציע משהו אחר אם יורשה לי...
    פשוט שתנהל תיק, של 100K או 50K... שאך ורק יכיל אופציות.
    ולשאוף לאחוז רווח חודשי לאותו תיק (5%?)
    זו בעצם הסיטואציה שכולנו נמצאים בה.
    הדגש הוא על ניהול התיק, ואחוז הרווח שלו.
    סביר להניח שאני צודק,
    אבל מאוד יכול להיות שלא...

לא כולל מס - הרי גם ככה מי שיקח חלק אלו אותם חברים שהפסידו באופציות ...
    עמלות לא מעניינות - אנחנו לא מבצעים מסחר יומי.
    יפתח חשבון אצל חבר בורסה, ולא יהיו דפי פורום או משהו דומה - יבחר רו"ח/עו"ד שיעדכן אחת לחודש ותהיה לו
    גישה מלאה לחשבון בכל עת. אנחנו בטח לא נציג קבל עם ועדה את האסטרטגיות החודשיות שלנו אחרת אז יוכל
    כל משקיע בעניין לגדר עצמו מנגד ולהבטיח לו תשואה...
    הנקודה אינה לבחון אותנו אלא האם אפשרי להרויח באופציות תשואה משמעותית ולאורך זמן. לא משנה מי הכסף
    שמולכם ומי הנוסטרו שמנגד אלא רק נקודה זו.
    זו לא התערבות - זו השקעה אחרת כל מה שעושים בבורסה היא התערבות בין קונה למוכר ובפרט שהתערבות
    מותירה כר נרחב לאפקט המזל ולא זה המצב כאן.
    הראל - יש עלויות לעניין זה ולכן ציינתי שאנו נעסוק רק בסכום משמעותי ולא בתיק מנוהל. ב PRO יש
    מערכת שמציגה את האסטרטגיות בזמן אמת כולל רווח עדכני וניתן לבחון בדיוק את שהצעת כולל הפסדי
    ספטמבר.

מס באמת לא מעניין כי כל אחד והמיסוי שלו.

שאלתי לגבי שקיפות וגישה כדי לראות את הפעולות המבוצעות (גם אם בדיעבד) ולראות שנעשו במחירים כלכליים.

כלאמר שלא קנית נגיד אופציה שעולה 1000 שח ב 500 באמצעות עסקה מתואמת למשל. הרי להגיד רק שבחשבון נהיו בסוף חודש 5% יותר או 10% יותר זה חסר משמעות.

אם כל הבקרות הנדרשות ייושמו כנדרש אני מוכן לשים את הכסף, בפרט אם שבניכוי עלויות בסוף השנה הוא יתרם לצדקה,
    אני גם אתרום מצידי את מרבית ה-100% שתיתן אם לא תצליח לצדקה בעצמי.

גילוי נאות: אני מרוויח באופציות אבל אחוזים בסדרי גודל הרבה יותר נמוכים מהרשום מעלה. מרוויח לאורך השנים יש שנים שיותר ויש שנים שמפסיד גם.

אני מוכל לשים 5000 ש"ח בניסוי. חסר עוד 245 :-)

ציטוט פורסם במקור על ידי שחקן מעוף צפה בהודעה
    בוקר טוב.
    ניב - שמת סכום מסויים, בסוף שנה הכל או כלום. יש 120% הכסף ששמת היה ואיננו עוד (כולו כמובן).
    אין 120% אתה מקבל שקל לשקל על ההשקעה (100%) כלומר קרן + 100%.
    .
    לא הבנתי. בסוף שנה יש תשואה של 120% כל הכסף אליך (ז"א רווח וקרן). אם תהיה תשואה של 119% ומטה, הלקוח (אנחנו) מקבל את הקרן חזרה + 100%? אתה מכפיל לו את הכסף??.
    באותו דיון של ספט' מישהו בפרו כתב שהוא פתח תיק שמיועד רק לאסטרטגיות שלך. הבחור היה מוכן לחשוף וכתב שהתיק התחיל מ25K הגיע בשיא ל75K ועכשיו שווה 17K. זה לא משקף את מה שאתה מנסה לעשות?

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות