לילה/בוקר טוב.
יש כאן הערות לכאן ולכאן אבל אני מחלק את העולם לשניים: אלו שעושים כסף ומאמינים שזה אפשרי ואלו
שהפסידו כסף וסבורים שזה לא אפשרי. בשורה תחתונה - אלו שהפסידו כמובן שילמו למישהו אבל מתעלמים מכך.

כך או אחרת, אחת לתקופה (פעם בשנה לערך כשאסטרטגיה מסתבכת ולא במקרה אני לא כותב מפסידה כי מוקדם לזאת) עולה שאלת הרווחים באופציות תוך התעלמות משנה ולעיתים שנתיים ויותר של רווחים עקביים. אני לא מכיר דרך לפתור דיון ריאלי (שאני מאמין בו) מול דיון הומני (של חלק מהחברים) חוץ מלהוכיח או כפתגם האהוב על שחקני המעוף:
put your money where your mouth is

הסברתי בשקלים ובמדד מדוע לא היתה טעות בניהול וקבלתי הסברים פילוסופיים על עולם האופציות, אופי המשקיעים ושלל אנקדוטות.
בקיצור, כל אלה שמאמינים שלא אפשרי להרויח באופציות/מזל/מקרי/גלגלי מוות/ סיפורי גנבים, חדי-קרן, ופיות מוזמנים לשים את כספם ולבחון. לא בדיעבד ולא בצילומי מסך אלא באמת לסכן את כספם כי הרי זה מלכתחילה "לא אפשרי".
אז לראשונה בתולדות האתר נשים אחת ולתמיד קץ לדיון הלא מועיל הזה: כתבתם 3% אחרי זה 5% וחלק יותר.
אני אומר בפשטות - בכסף אמיתי ובחשבון מפוקח, נשים שקל של הספקנים מול שקל של שחקני מעוף/נוסטרו = 10% חודשי במשך 12 חודשים רצופים בלי מעידה ומבלי להתייחס למצבי השוק. שכל אחד מאלו שלא מאמינים ישים את חלקו ובמידה ונגיע לסכום מכובד (נניח רבע מליון) נבצע קבל עם ועדה את הבדיקה. אנחנו יודעים מה היכולות ומה המגבלות ונדמה לי שאין תקדים בישראל לכך שמישהו מוכן לתת מתנה למשקיעים במידה ולא יעמוד בתשואה של 120% בשנה. 100% שנתי לא יספיק ,וגם לא 119%. פשוט לבוא ולהרויח או ככה לפחות אני מבין מאלו שהפסידו באופציות/לא סחרו באופציות. הצעה נדיבה מזו לא אפשרית.

מכאן, באמת שאין יותר מה להגיב מלבד סכומים ובבקשה בלי הומני - כן וסכום או פשוט חסל דיון לא פרודוקטיבי. לכתוב בלי סוף ובלי לסכן דבר זה הכי קל מול שחקני מעוף וסוחרים שבאמת מסכנים כאן כסף יום-יום ושעה - שעה. יתאחדו נא כל הספקנים לכדי סכום משמעותי ונפתור העניין אחת ולתמיד.

הבהרה: למען הסר ספק במידה ואכן נעמוד ביעד, מרבית הכסף יועבר לתרומה לאחר ההוצאות הנוגעות ישירות בעניין זה.