x

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 11 עד 18 מתוך 18

נושא: הצעה בעקבות הדיון ברווחיות הטמונה באופציות

חחחחח גדול
    להבנתי מדובר בהתערבות עם שחקן
    מי שבטוח שאין לשחקן את היכולת לעשות תשואה של 120% בשנה אחת מוזמן לשים כסף
    אם שחקן עומד במשימה הפסדתם את הכסף ורובו יתרם לצדקה.
    אם שחקן נכשל אזי תקבלו את הקרן + 100% תשואה.
    כאחד שעוקב כבר שנים אחרי שחקן לא אשים שקל אחד בעניין כיוון שמבחינתי הוא הוכיח את עצמו מעל ומעבר.

כל השאר מוזמנים להנות מהסיכוי של תשואה שנתית של 100% על הכסף

Long

אני מוכן לשים הרבה כסף בתנאים שיאפשרו לשנינו להרויח. אני מסתפק ב-30% תשואה שנתית מובטחת וכל אחוז מעבר עובר אליך. התנאי הוא שתשים ערבויות מתאימות וללא שום קשר למצב התיק אני מקבל את התשואה המובטחת.

מקס - בדיעבד, תוכלו לקבל מאיש האמון את המחירים ולבדוק עסקאות מתואמות או נקודות שונות אך רק לאחר תום החודש.
    אין כוונה להמציא את הגלגל אלא לבצע אסטרטגיות ולכן זה פחות משמעותי. כל הבקרות כמובן יוחלטו על-ידכם ויקבעו מול איש אמון. שמח לשמוע שאתה גם מצליח להתפרנס מאופציות, ולא יודע מהם האחוזים בהם אתה סוגר רווח אך לפחות זה מוכיח את הנקודה.

רון - בסוף שנה במידה ואין 120%, החברים יקבלו את הקרן + 100%. תהיה לכם ערבות של החברה שתפתח את החשבון הרשומה על אחד משחקני המעוף (לא הוחלט עדין מי).
    אני לא חשוף לתיקי ה PRO מלבד המידע שהחברים מנדבים ואם כפי שכתבת אחד החברים התחיל ב 25K הגיע ל 75K וירד ל 17K, מלבד העובדה שזה מוכיח את שכתבתי לעיל (תשואה של 200% בפחות משנה) הרי שיש בכך גם לספר את שאני טוען: ניהול סיכונים, הותרת בטחונות ויעד רווח. כל אחד שהרויח באפיק מסויים 200% יכול למשוך את הקרן ולהמשיך ולסחור עם סכום כפול.

LONG - ראשית, תודה. שנית, לא חושב שמדובר בהתערבות כי יש כאן א-סימטריות בולטת. צד אחד מסכן הכל אם הכסף לא יעשה יותר מכפליים ואילו צד שני מרויח למן הרגע הראשון אלא אם תהא כאן תשואה יוצאת דופן בכל קנה מידה. אני ממש לא שש לעניין אבל כמו שכתבתי אני לא יכול לענות ריאלית (מדד,שקלים, יעדים) לעניינים הומניים מלבד להוכיח מנקודה ועד נקודה = % רווח.

סביון - אני לא מעוניין בניהול תיק ולא מעוניין בגזירת תשואה/רווחים. אני מנסה להבהיר נקודה מסויימת ותו לא.

די נו, אנחנו לא ילדים. אתה כותב "הנה היה 200% תשואה, אפשר היה למשוך את הקרן". התיק בנקודה זו בהפסד שנתי של 33%.

רון - אני מאוד רציני נראה לי שאתה לא מבין מה אתה כותב כאן...
    שוב מתחילה כאן התפזרת שאופיינית למתי שמדברים על כסף אמיתי וסיכון - רוצה, תסכן את הכסף
    לא רוצה, תטען ש 200% בפחות משנה לא מצדיקים משיכת הקרן לכל הפחות.

לא יכול להיות שאותו אדם גם טוען שאי אפשר לעשות כסף באופציות וגם כותב שהיה 200 אחוז רווח בפרו.

אני אחרי המלצה של מנחם עשיתי פעם 65% על סאנפלאואר ואז המניה נפלה כמה שבועות ולא יצאתי בזמן אז וסגרתי במינוס קטן אז ההמלצה
    של מנחם לא טובה? מה קורה איתכם

רון - הדבר הכי חשוב בהשקעות היא משמעת
    לא ניתן להימנע לחלוטין מהפסדים ולכן חשוב שלא להגדיל בכל חודש את הסיכון אלה לשמור על סכום קבוע.
    אם סיכנת 10,000 ש"ח בכל חודש ואחרי שנה הגעת ל 30,000 ש"ח
    בשנה שאחריה תסכן 13,000 בלבד ולא תקפוץ ל 30,000.

שחקן, אינני מתכוון להשתתף בניסוי, אבל יש כאן שני דברים שלא מסתדרים לי:

תשואה של 10% בחודש מצטברת לכדי 213.8% תשואה שנתית (אלא אם אתה מתכוון להפריש כל חודש את הרווחים הצידה, ואז ניתן לטעון שזה 120%).

בנוסף, להבנתי, רווחי שחקני המעוף מקוזזים בחלקם ע"י הפסד הנרשם בפעולות בנכס הבסיס.
    כשמנסים להזיז את השוק כדי להרוויח באופציות, משלמים על כך בפעולות לא כדאיות במניות המדד.
    האם הכוונה היא להראות שבנטרול הרווח/הפסד בנכס הבסיס ניתן להרוויח 120% בשנה?
    supgog.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות