x

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 11

נושא: אמינות של חברות פורקס

אמינות של חברות פורקס

שלום למומחי המסחר במטח,
    זו תקופה לא קצרה שאני לומד ומשחק במערכות פורקס במסחר תוך יומי... בדמו.
    אני שוקל לעבור לפעילות בכסף אמיתי בצורה מדודה בקרוב.
    לאחרונה משיחות עם חברים ושחקנים בשוק ההון קיבלתי הזהרות מרובם לגבי רוב החברות של הפורקס לגבי רמאויות שלהם ברמת הציטוטים כך שהם גורמים לך להפסיד ברוב המקרים. הם הסבירו את זה בכל מיני טיעונים שהעיקריים מהם הם:
    1. החברות לא מחסות את עצמן מול ההוראות שלך כך שהאינטרס שלהם לגרום לך להפסיד כסף כך שכל הקניה\הפקדה\הפסד שלך ישאר אצלם בפועל ולא יגיע למסלקות.
    2. המתנות של הכסף שמקבלים מהם תמורת הפקדת כסף שלנו מוכיחים שם הם מקמבנים וזאת מהסיבה הפשוטה שהמירווחים המוצהרים שלהם לא יכולים לכסות את העלויות שלהם בסכומים שאנחנו משקיעים בהם ולכן כשאין ארוחות חינם זה צריך להגיע מאינשהו....
    ועוד כל מיני סיבות.
    3. הפעילות בדמו משקפת תנודות אמיתיות ללא התערבות בעוד שבמסחר האמיתי הם מתערבים ומשפיעים על התנודות תמיד לרעתך. בדמו אתה תמיד מצליח לפעולות רווחיות ועוד שבאמיתי אותם פעולות תמיד מפסידות בסופו של דבר.

ולכן יש לי שאלה לסוחרים בשוק המטח התוך יומי לגבי טענות אלו, האם יש בהם? האם ניתן להרוויח במסחר במטח תוך יומי (כשצריך כמובן), ואם מי כדי לעבוד כגורם אמין אם יש כזה???

תודה מראש :?: :?:
    רפי*

Re: אמינות של חברות פורקס

אפשר וצריך להרוויח אבל אבל אבל אתה צריך להבין טוב טוב את השוק הזה וזה לא קורה ביום ולא ביומיים לוקח שנים והמון שעות מול המחשב ובעיקר ללמוד מאנשים תותחים שמוכיחים את האסטרטגיה שלהם צריך לדעת ניתוח טכני על בוריו וגם פודמנטלי(חשוב).
    לגבי החברות בארץ אני לא רוצה לקטרג אבל החברות בארץ חושבים שהם עושים לך טובה(ואני לא מדבר על עושי שוק).עושי שוק זה שומר נפשו ירחק מהם פשוטו כמשמעו .
    עדיף חברות גדולות מחו"ל ולא חסר חברות גדולות וטובות שיש להם הון והכל אצלם כשר מבחינה חוקית עם השגחה של בד"ץ .
    אבל הכי חשוב זה ללמוד טוב את הנושא ולא ליתלהב וליקנס ישר כי
    וגם אם היצר הרע שלך דוחף אותך אז תשחק רק על סנטים
    אני מאחל לך בהצלחה

רפי שלום.

תראה בגדול אני אומר שלא השוק ולא החברות לא גונבות כספים אבל צריך להיזער אני לא יגיד שלא שמעתי סיפורים של הזזת סטופים או ציטוטים על מנת לתפוס אותם כדי שתפסיד וחלק מהסיפורים היו עם הוכחות מאוד משכנעות אבל חברות גדולות(עושי שוק ולא עושח שוק) לא ירצו ויסתכנו בצעד כזה בגלל כמה פיפסים בגלל זה אני כל הזמן ממליץ על חברות תחת פיקוח(אמריקאי,אנגלי).

ממליץ לך לקרוא משכתבתי בפורום(העולם מתחלק ל-2) על עושי שוק ולא עושי שוק.
    גילוי נאות- לי יש חשבונות גם אצל כאלה וגם אצל כאלה ולכל אחד מהם יש יתרונות וחסרונות לשיטות מסחר מסויימות אבל מבחינת אמינות לא נתקלתי בבעיות.

ודבר אחרון לקרוא את החוזים!!!!!! לבקש שיפקססו ותקראו!!!!
    כדוגמא אני יביא חברה שהיא לא עושה שוק אבל באותיות קטנות רשום שמתחת לסכום מסויים של עיסקה היא שומרת את הזכות לא להעביר את העסקה למסחר הבין בנקאי....
    ואתה כסוחר מתחיל בטוח תסחור בסכומים כאלה אז לך לא יהיה הבדל בין עושי שוק ללא עושי שוק במקרה זה עם החברה המסויימת ויש כל מיני אותיות קטנות.

לכן לקרוא!!!!!
    כאן לכל שאלה.

אלעד וסטס תודה,
    יש לי עוד מספר שאלות ברשותכם,
    מה ההבדל בין עושי שוק ללא עושי שוק, מה מבדל אותם ? מחיר? שרות? אמינות?

למה יש משמעות לעוצמה הפיננסית של החברות עם כל מה שהם אמורות לעשות זה להתכסות על הסכומים שלנו בתוספת המרווחים?

אם אני סוחר בסכומים קטנים וזה אומר שברובם העסקאות לא מכוסות ,האם זה אומר שאני חשוף יותר למניפולציה של החברות?

סטס, כשאתה אומר שאתה עובד עם מספר חברות ולכל אחד את היתרונות וחסרונות שלה, האם תוכל לפרט יותר בעיניין זה בבקשה? אם יש כאן פרטים שיתכן שיהיו בעייתיים בלכתוב אותם פה אשמח לקבל תגובתך בפרטי.

ביצעתי אתמול בדיקה מאוד מעניינת, הפעלתי 3 תוכנות מסחר פורקס שונות מול חברות שונות ולהפתעתי מצאתי שתנודות השערים לא מקבילות ויותר מזה שמתי לב שבטווחים קצרים מאוד (דקה עד 3 דקות) יש תנודות מנוגדות אפילו עד שנים שלושה פיפסים ... מה ההסבר שיכול להיות לזה? מסחר מול בנקים שונים?

תודה מראש
    רפי

תעשה חיפוש בגוגל על כל השאלות שלך תמצה הכל
    אתה צריך להבין ששוק ההון זה לא צחוק תלמד טוב והמון את הנושא שאתה נכנס אליו זה הכי חשוב

ההבדל בין עושי שוק לבין לא עושי שוק הוא האם הם מתווכים למסחר הבין בנקאי או שאתה סוחר אצלם (תקרא את זה viewtopic.php?f=78&t=1244 )

איתנות פיננסית תמיד חשובה, אתה תקנה מכשיר סוללרי בחברה שהתשתית שלה לא מכסה את כל הארץ?! בנקים-(זה דוגמא טובה יותר) הרי הכסף לרוב עובר וירטואלי הבעיה של הנזילות תיהיה כשהרבה ירצו למשוך אותו. אל תשכח שמדובר במאות אלפי סוחרים בסכומים גדולים וקטנים שמתעסקים עם מינופים, אם לא יהיה לה כספים והרבה אנשים ירצו למשוך כספים הרי הם לא יתחילו לקחת כספים מחשבונות של לקוחות אחרים כדי להחזיר.

חוזר ואומר חברות גדולות תחת רגולציה לא יתעסקו בזה(אגב רגולציה בארץ מתחילים שלבים ראשונים של מחשבה לכיוון רגולטור בשוק המט"ח, דבר שאמור להטיב עם הלקוחות/סוחרים אבל מצד שני מדובר בארץ שלנו כך שהכל אפשרי). אתה מבלבל כשברוקר מתכסה ז"א שהעביר את הפקודה למסחר הבין בנקאי(שוב תקרא את משאמרתי לך).

אני סוחר סקלפינג(נכנס לעיסקה לכמה דקות יוצא נכנס יוצא...) בשביל זה אני צריך מסחר מהגרפים לדוגמא וכל פיפס קריטי לכן הציטוט חייב להיות זהה לגרף, אצל אחר נותן לי הפרשי ריביות יותר גבוהים למסחר לטווחים ארוכים יותר.
    ההבדלים שאתה מדבר האלא קיימים וזה בסדר. תלוי מאיפה הברוקר מקבל את הציטוטים, זה יכול להיות מבנק מסויים או מכמה בנקים ובוחר כל פעם את הנמוך ביותר או שיש מערכות כמו מערכת קורנקס והוטספוט ששם מתבצע מסחר בין בנקאי.

תודה סטס,

רפי שלום,
    ישנה חברה שלא עושה שוק בשוק המט"ח ואני חושב שהיא יחסית הוגנת כי היא חברה בינלאומית ותוכל אפילו לראות את הפרסומים שלה בארה"ב ולהיכנס לאתר שלה. שם החברה הוא FXCM ישראל.
    באתר רשום כיצד היא מבצעת עסקאות, אני חושב שהיא המעניינת ביותר בשוק הפורקס המקומי.

תודה, כבר הספקתי להכיר אותם..... הם אכן עושים רושם של מקצוענים....

תביעה נגד איזי פורקס: "סוכני המכירות מתוגמלים על פי ההפסדים של הלקוחות"

http://www.themarker.com/tmc/article.jh ... 8_29001239

כל מי שחושב להיכנס לשוק המט"ח, אם כסוחר פרטי ואם כלקוח של מנהל תיקים, חשוב שיידע את מערכת האנטרסים הקיימים בין חברות המט"ח ללקוחותיהן,
    חברת המט"ח כלל לא מערבת את הבנק. היא עומדת מול הלקוח ומקווה שהלקוח יפסיד את כספו. לחברה יש לא מעט כלים כדי לדעת מה הסיכוי של לקוח מסויים להרוויח או להפסיד

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות