x

עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123
מציג תוצאות 21 עד 28 מתוך 28

נושא: גלגול פוזיציית ספטמבר

משתמש מתקדם
    שם פרטי
    Petah Tikwah, Hamerkaz, Israel, Israel
    שלום NIVH תוכל לרשום לי כמה זה 25% רווח של על אסטרגיה
    תודה
    יום טוב

ציטוט פורסם במקור על ידי elih1955 צפה בהודעה
    שלום NIVH תוכל לרשום לי כמה זה 25% רווח של על אסטרגיה
    תודה
    יום טוב
    עוד לא הבנתי את זה לגמרי.
    עדיף שמשהו אחר יסביר לך, שמבין יותר ממני.
    משהו עם התקבול מינוס בטחונות (ומזה 25%).....

ציטוט פורסם במקור על ידי nivh צפה בהודעה
    עוד לא הבנתי את זה לגמרי.
    עדיף שמשהו אחר יסביר לך, שמבין יותר ממני.
    משהו עם התקבול מינוס בטחונות (ומזה 25%).....
    הסבר סטנדרטי:
    באסטרטגיה רגילה הכוללת כתיבה ואינה גלגול של חודש קודם: יש תקבול נטו (הכתיבות פחות קניות), ויש בטחונות. קח 25% מ- (הבטחונות פחות התקבול נטו) וזה יעד הרווח.
    כאשר יש גלגול של הפסד אז רוצים לפחות להחזיר את ההפסד, ואח"כ - נראה.

ציטוט פורסם במקור על ידי motiye צפה בהודעה
    הסבר סטנדרטי:
    באסטרטגיה רגילה הכוללת כתיבה ואינה גלגול של חודש קודם: יש תקבול נטו (הכתיבות פחות קניות), ויש בטחונות. קח 25% מ- (הבטחונות פחות התקבול נטו) וזה יעד הרווח.
    כאשר יש גלגול של הפסד אז רוצים לפחות להחזיר את ההפסד, ואח"כ - נראה.
    איך אתה יכול לדעת מה הבטחונות? האם זה קבוע לפי נוסחא תמיד? או תלוי בבית ההשקעות?

איך אתה יכול לדעת מה הבטחונות? האם זה קבוע לפי נוסחא תמיד? או תלוי בבית ההשקעות?
    ניב,
    1. יש נוסחאות של הבורסה.
    2. קל לחשב - כמה שאתה חשוף להפסד. לדוגמה אם פתחת יחידה אחת של שוקת עם מרווח זהה בין הכתיבות להגנות, נניח כתוב קול 1270 מוגן (קנוי) קול 1300 ובצד השני כתוב פוט 1200 מוגן (קנוי) פוט 1170 אז התשלום המרבי שלך יתרחש בפקיעה מעל 1300 או מתחת 11170 ויהיה 3,000 ש"ח. זו רמת הבטחונות המירבית שאמורים לדרוש ממך.
    2. בפועל יש בנקים (בעיקר) אשר לוקחים אחוז מסוים גבוה יותר. וגם להפך - כאשר אתה חשוף רק בצד אחד והשוק רחוק משם (נניח פתחת רק את צד הפוטים הנ"ל והשוק עלה ל- 1350) - רוב בתי ההשקעות יחשבו לך בטחונות נדרשים נמוכים מ- 3,000.
    בכל סימולטור, כגון ZEROSUM רואים את הנתון. גם בכל תוכנת מסחר, נניח אורדרנט, יש אותו.

ציטוט פורסם במקור על ידי motiye צפה בהודעה
    ניב,
    1. יש נוסחאות של הבורסה.
    2. קל לחשב - כמה שאתה חשוף להפסד. לדוגמה אם פתחת יחידה אחת של שוקת עם מרווח זהה בין הכתיבות להגנות, נניח כתוב קול 1270 מוגן (קנוי) קול 1300 ובצד השני כתוב פוט 1200 מוגן (קנוי) פוט 1170 אז התשלום המרבי שלך יתרחש בפקיעה מעל 1300 או מתחת 11170 ויהיה 3,000 ש"ח. זו רמת הבטחונות המירבית שאמורים לדרוש ממך.
    2. בפועל יש בנקים (בעיקר) אשר לוקחים אחוז מסוים גבוה יותר. וגם להפך - כאשר אתה חשוף רק בצד אחד והשוק רחוק משם (נניח פתחת רק את צד הפוטים הנ"ל והשוק עלה ל- 1350) - רוב בתי ההשקעות יחשבו לך בטחונות נדרשים נמוכים מ- 3,000.
    בכל סימולטור, כגון ZEROSUM רואים את הנתון. גם בכל תוכנת מסחר, נניח אורדרנט, יש אותו.
    תודה מוטי =)
    שאלה בזירוסם:
    הוא לא מראה את התקבול, נכון? רק את מה ש"באוויר" וקיים כרגע בפוזיציה? - ז"א : אני חייב לעקוב אחר רווח והפסד עצמאית?
    ועוד שאלה: אם בעקבות תיקון הבטחונות משתנים, האם הנוסחא משתנה גם? או שמחשבים לפי הבטחונות הראשוניים?

תודה מוטי =)
    ועוד שאלה: אם בעקבות תיקון הבטחונות משתנים, האם הנוסחא משתנה גם? או שמחשבים לפי הבטחונות הראשוניים?
    תלוי אם התיקון מרחיק את ההגנה מהאופצ' הכתובה כמו שהשחקן עשה בתיקון ה-4 בספט',
    בכל זאת נראה לי שהשחקן מחשב את ה25 אחוז לפי הבטחונות הראשוניים ואני באמת לא יודע איך אפשר לומר שהרווחנו 25 אחוז בזמן שאני צריך להשקיע עוד כסף בתקבול בכל זאת 10-15 אחוז גם יפה במדה ויש כאלה.
    בהצלחה

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות