x

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 12

נושא: כסף

כסף

שלום
    מה דעתכם על השקעה על הכסף? (המתכת כמובן...)

לאחר מגמת עליה ארוכת טווח, שמחיר הכסף הגיע עד קרוב ל50 דולר לאונקיה (אפריל 2011) הכסף קיבל מפנה והחל להדרדר מטה.

בגרף החודשי אפשר לראות שהכסף תיקן עד 76.8 פיבו. ומשם החל טיפה להתאושש ונתקע ב61.8 פיבו.

ובמעבר חד לגרף היומי, אנו רואים שהמגמה עדיין מגמה יורדת (עם מומנטום להמשך ירידות), וגם אם נקבל סוג תבנית של רו"כ הפוך, הכניסה אמורה להיות רק בפריצת הצוואר

חג שמייח
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

שלום אבי,
    האם המתכת כרגע יותר אטרקטיבית להשקעה לטווח בינוני?

טווחים יותר רלונטי בניתוח פונד (למרות שאפשר לנסות לתזמן זמן מול תעלות גאן פיבו Fan פיבו TZ וכו')
    לעניינו כרגע הכסף (silver) נסחר במשולש מתכנס פריצה או שבירה אמור לתת את האות להמשך הדרך

בינתיים המתכת רק שוברת, נראה שלא תתייצב בקרוב

המסחר עדיין בתחום המשולש, ועוד לא ראינו פריצה או שבירה.

ד.א. "על פי הספר" הסיכוי לשבירה גבוה מהסיכוי לפריצה, או במילים אחרות משולש לרוב הוא תיקון לרוחב (זמן) ובסיום התיקון המגמה השלטת (במקרה שלנו ירידה) תמשיך.

בכסף (גרף שבועי) אנו רואים שהיתה שבירה של המשולש, נצטרך לראות האם התמיכה תהפך להתנגדות. והאם מגמת הירידה תמשך או שנוכל לראות התאוששות (בצורה של תיקון)

כפי שאפשר לראות כאן (גרף שבועי) המשולש שנשבר עדיין מחזיק מעמד (ומהווה סוג של התנגדות).

כמו"כ לכל אורך הדרך מהשיא שנקבע באיזור ה-48 דולר לאונקיה, (באפריל 2011), יש לנו שיאים ושפלים יורדים.

אי לכך וכמו שהניתוח הטכני דוגל, "המגמה תמשך כל עוד לא הוכח אחרת"

ולמרות שאפשר לראות סטיה חיובית במתנדי המומנטום השונים כמו ב-macd (מסומן בכחול בגרף הזה)

מכיון שמדובר במגמת ירידה די ארוכה (כמעט 4 שנים) הייתי ממתין לשילוב של דברים שיקרו לפני שהייתי קופץ לנכס הזה

1) שיאים ושפלים עולים
    2) פריצה של המשולש
    3) מעבר של ה-macd לטריטוריה החיובית

שלום
    הכסף כרגע בהתנגדות של השנתיים האחרונים. אפשר בבקשה ניתוח קצר של הסחורה?
    אני רוצה לקנות בהנחה שלא שובר את ההתנגדות וזה יגרום לו לעלות.
    תודה.

ציטוט פורסם במקור על ידי alvo צפה בהודעה
    אני רוצה לקנות בהנחה שלא שובר את ההתנגדות וזה יגרום לו לעלות.
    אתחיל בזאת שאני לא מכיר בניתוח הטכני מושג שנקרא הנחה, יש כללים מאד ברורים ואין הנחות (תרתי משמע)
    דבר נוסף אינני מצליח למצא על הגרף את ההתנגדות המדוברת של השנתיים האחרונים (העלאה של צילום גרף בהחלט יעזור).

ולעצם ניתוח הנכס:

1) הכסף נמצא במגמת ירידה מעל 4 שנים.
    2) אפשר לראות את המשולש בגרף השבועי (לינק בהודעה שלי, אחד מעליך) שנשבר שהיה אמור להניב (על פי הספר) כ7 דולר בשורט ועדיין לא קיבלנו רק בסביבות ה-6, דהיינו יש עוד מקום לירידה.

נקודה נוספת למחשבה: המציאות הוכיחה שנסיון תפיסת שיאים ותחתיות ברוב המוחלט של המקרים לא מצליח, ומוביל להפסדים ולמפח נפש וכו', (מה גם שבמקרה הנוכחי מדובר במגמת ירידה כל כך ארוכה...) אם אתה חושב שאתה שייך למקרים הבודדים שכן מצליחים, מי אני שאעמוד בדרכך, ואפילו אאחל לך בהצלחה.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות