x

עמוד 3 מתוך 22 ראשוןראשון 1234513 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 30 מתוך 219

נושא: סקירה טכנית על צמדי מטבעות עיקריים.

צמד איורו - דולר,

עדכון לסופ"ש , 21-6-14

לאחר המהלך היורד האחרון אשר הוביל את הצמד לירידה מה 1.40+ אל עבר ה 1.35, הצמד אמור כבר ימים מספר אחרה לצאת למהלך מתקן עולה, והקושי לביצוע תיקון זה עדיין קיים , הצמד לא מצליח בינתיים ליצור מומנטום חיובי בכדי לבנות שיאים ושפלים עולים , ולמעשה ב 8 ימי מסחר האחרונים קיימת עלייה של 100 פיפס בלבד מהשפל של 1.35 , והצמד מגיע לסגירה שבועית ב 1.3598.

ולמרות הנכתב כאן הצמד עדיין חיובי על פי 3 מתנדי מומנטום, רק שהעצמה מעלה לא כאן.

הצפי נשאר בעינו והוא תיקון עולה כאשר ההתנגדויות הקרובות הם , 1.3673 -- 1.37 -- 1.3735.

כאשר ב קו ה 1.37, קיים קו כפול שהם אופקי + מגמה .

אין כרגע סיבה לחזרה לירידות , טכנית כמובן כול עוד חלק מהיעדים לא הושגו , אבל כפי שאני נוהג לומר, המוכרים באזור .
    EURO DOLAR66666666.jpg
    תודה ובהצלחה
    לצפיה בתיק המניות שלי - לחצו כאן!
    מעוניינים להצטרף לשירות האיתותים? לחצו כאן!

הכותב או מקליט את הסקירות הוא קורא גרפים מקצועי ,המשתמש בכישוריו,בהבנת גרפים נרות יפנים,לכתיבת סקירות על נכסים שונים.אין באמור לעיל משום יעוץ או המלצה לקניה או מכירה של ני"ע ו/או מכשירים פיננסים אחרים.הנכתב אינו מהווה יעוץ או תחליף לייעוץ מקצועי אחר.סוחר הקורא את המידע דרך הסקירות,אינו יכול להניח כי הסתמכות על הדעות וההמלצות המובאות בסקירה,תיצור עבורו רווחים.הכותב עשוי לסחור או להחזיק פוזיציות פתוחות על הנכס.המידע המופץ דרך הסקירות הינו אינפורמטיבי בלבד ולא נועד לשמש הצעה או שידול לקנות או למכור נכסים פיננסים.

צמד פאונד -- דולר.

הצמד פרורץ בסופו של שבוע את הקו ב 1.7 , ומגיע לגבוה ב 1.7070 !

פריצה זו באה כנגד ה הערכות הטכניות עקב הימצאותם של מתנדי מומנטום בקניות יתר , כך שלמעשה קו ה 1.7 הוא תמיכה עד הודעה חדשה = עד שישבר. ובכי שפריצה זו תהיה פריצה תקינה בשבועי, על הצמד להיות מעל ה 1.7 גם ביום חמישי השבוע אחרת זו תהיה פריצת שוא.

עקרונית הגרף היומי , שוב נותן איתות לשורט כאשר המחיר בינתיים עדיין מעל ה קו המדובר ב 1.7009 ,

קיים סיכוי רב שכבר בפתיחת השבוע הצמד יתחיל לרדת מאותו קו מדובר.

לסיכום :

אלא כבר לא ענייני מסחר אלא עניינים פונד, בין מדינות, כאשר אני כלל לא בטוח ששתי המדינות המעורבות כאן רוצות כזה פער בין ה פאונד לדולר. ובמידה שאני צודק בהערכה שהעלית כאן, אנו צפויים לראות התערבות של הגדולים לירידת הפאונד.

על כול פנים הצמד עדיין מעל ה 1.7 , ונמתין לפתיחת השבוע.
    PAUND6.jpg
    תודה ובהצלחה

הכותב או מקליט את הסקירות הוא קורא גרפים מקצועי ,המשתמש בכישוריו,בהבנת גרפים נרות יפנים,לכתיבת סקירות על נכסים שונים.אין באמור לעיל משום יעוץ או המלצה לקניה או מכירה של ני"ע ו/או מכשירים פיננסים אחרים.הנכתב אינו מהווה יעוץ או תחליף לייעוץ מקצועי אחר.סוחר הקורא את המידע דרך הסקירות,אינו יכול להניח כי הסתמכות על הדעות וההמלצות המובאות בסקירה,תיצור עבורו רווחים.הכותב עשוי לסחור או להחזיק פוזיציות פתוחות על הנכס.המידע המופץ דרך הסקירות הינו אינפורמטיבי בלבד ולא נועד לשמש הצעה או שידול לקנות או למכור נכסים פיננסים.

שלום לוי,

צמד הפאונד דולר לא מפסיק להפתיע. האם יש לך הערכה חדשה לגביו?

שלום יוסי,

ההתנגדות הקרובה ב אזור ה 1.730000,

אלא חלק מיתרונותיו של סוחר בכמה ענפי מסחר כמו מניות, מדדים ומטח.

הוא תמיד ימצא משהו שזז !

אני מקווה שאתה בלונג , לא ניתן ללכת נגד הכסף החכם.

שים לב שהמחיר שומר מאוד יפה על ממוצע 20.

הצמד נראה חיובי,

צר לי אין לי גרף כרגע להוסיף

תודה ובהצלחה
    נערך לאחרונה על ידי לוי עובדיה, 02.07.2014 בשעה 12:16

עובדיה שלום. אבקש סקירתך על הצמד
    EUR/USD
    לדעתי נוצר שם שינוי מגמה לטווח ארוך
    אשמח לשמוע דעתך ולנסות להבין על הקורולציה מהניתוח שלך לממדדי ארהב אירופה

כמובן ,

צמד איורו -- דולר,

עדכון ל 29-7-14 בתוך יומי.

ו, נכון הזנחנו את הצמדים אבל לא משנה כמה זמן עבר כול העדכונים שהוצאו כאן היו נכונים, כאשר , בסבב האחרון הצמד תיקן מעלה ל 1.37 , וחוזר לירידות כפי שנכתב מזמן,

אין ספק חולשתו של הצמד הייתה גם צפוייה וגם מראה את עצמה ברבים, גרף חודשי מדבר כאן על עוד הרבה ירידות , ושבירת ה 1.30 זו לא מילה גסה.

EURO MMMMM.jpg

גרף שבועי ,

שנמצא במהלך יורד כבר 12 שבועות, מתקרב בצעדי ענק למכירות יתר, ובכך נותן צפי לעצירה בקרוב , כאשר בדרכו מטה שובר הצמד קו מגמה חשוב שמופיע בגרף , התמיכה השבועית הקרובה ב 1.3375.

EUROWWWW.jpg

גרף יומי,

פשוט חנוק במכירות יתר, כאשר רואים בגרף גם את בניית המגמה היורדת יחד עם שיאים יורדים , וגם כאן התמיכה הקרובה היא אותה תמיכה שבועית.

EURODDDDD.jpg

לסיכום " שלושת טווחי הזמן של הצמד נמצאים במהלך יורד, כאשר כמובן החשוב בינהם הוא הגרף החודשי שרק החל מהלך יורד וצפוי לקחת את הצמד מטה , והרבה. גרף שבועי קרוב לעצירה , ויומי כבר חנוק, כך שהעצירה צפוייה כול יום אבל לא למהלך עולה כמגמה כמובן אלה לתיקון עולה בלבד וכאשר הוא יצא לדרך נוכל להבין גם עד לאן.

צפי להמשך ירידות והיחלשות האיורו.

ברכת חזרה הביתה בשלום לכול חייל סדיר או מילואים אשר כבר נקרא למערכה שנוצרה וכול פעיל במערכת הביטחון השונים , מוסד , שב"כ , משטרה, כיבוי אש , ומד"א.
    אמן

תודה ובהצלחה

שלום לוי,
    אשמח לשמוע דעתך על צמד GBP/USD. וגם AUD/USD אם אפשר.

תודה!
    נערך לאחרונה על ידי yossih, 20.08.2014 בשעה 12:06

היי יוסי ,

AUD/USD

באם הגרפים שלך היו מוכנים, הייתה צריך להמתין שהמחיר יעלה בכדי להתחבר לשורט ( באם לא הייתה קודם )

הצמד מעבר לכך שנמצא בגרף השבועי החשוב בשורט , מציג מניפה של קווי מגמה יורדים שכולם מאותה נקודת מוצא ,ובכך נגיעה אתמול בקו שקיים כבר החזירה את המוכרים מטבע הדברים, כך שהקו הזה היה TAKE PROFIT + תחילת או המשך שורט.

בנוסף , ולא פחות חשוב, סטוכסטיק יומי של הצמד מציג בפירוש סטייה דובית כבר מזמן., ואנו רק בהמשכו של השורט.

צפי שלילי

AUSTRALIA5.jpg

תודה ובהצלחה

GBP/USD

הצמד כבר בירידה של כ 500 פיפס,

והוא בהחלט קרוב לבלימה גם אם זה לא יקרה היום

מתנד מומנטום של יומי, כבר במהלך עולה, ואילו בשועי עדיין לא, אבל קרוב לעצירה.

אזור זה בו נמצא המחיר מרובה בקווים טובים כתמיכה בין אם ביומי או בשבועי.

כך שניתן לצפות לעצירה ועליות בקרוב , כתיקון עולה בשלב ראשון

אין עדיין איתות ללונג.

PAUND5.jpg

תודה ובהצלחה

תודה רבה לוי, עזרת לי מאוד!

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות